Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s...

    13.07.11, 14:03
    Poprawcie to! Nie Klemens Murański tylko Klemens Murańka!
    Obserwuj wątek
      • Gość: vc Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.07.11, 14:09
        a po co i tak już "jego talent wyhamował"
        • bialoczerwonypolak Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego 13.07.11, 14:18
          Gość portalu: vc napisał(a):

          > a po co i tak już "jego talent wyhamował"

          A czemu tak mówisz? Jego rozwój nie jest szybki, podobnie było ze Stochem. W sezonie 08/09 już był w 30 PŚ. W 2 kolejnych coraz lepiej, aż w końcu Stoch zaczął wygrywać i wszedł do 10 PŚ. Podobnie może być z Murańką. Aha, no i Stoch ma 24 lata, a on dopiero 17 :)
          • maczor A pozostali, o których nie piszecie? 14.07.11, 13:51
            Zajrzyjcie na stronę PKOL z medalistami ostatniej Olimpiady młodzieżowej: olimpijski.pl/pl/pages/display/16098

            Jest kilka ciekawie się zapowiadających młodych sportowców - nie chce mi się grzebać dalej ale widać, że dziennikarze bardzo słabo wykonują swoją pracę powtarzając tylko ograne w mediach nazwiska.

            Niezwykle interesująca jest postać Dawida Michelusa - 17 lat, brąz w boksie - pokonał wicemistrza świata seniorów.
      • Gość: ehh Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.icpnet.pl 13.07.11, 14:51
        KAROL Basz...
      • kosher_moher a gdzie pieszczoch Agory ?? 13.07.11, 14:54
        Pan Szpilka?
        Taki talent !
        • Gość: stratus Re: a gdzie pieszczoch Agory ?? IP: 91.220.17.* 13.07.11, 16:43
          eeeeeee tam - nie wtykaj mu szpilek
        • propochyba Re: a gdzie pieszczoch Agory ?? 13.07.11, 17:10
          Ha!
          Mnie też kłują w oczy wiadomości o panu Sz.
      • grzesiek33 Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... 13.07.11, 14:55
        Ludzie złości - zostawcie chłopaka w spokoju! Wy - wszelkiej maści pismaki zawsze musicie szukać sensacji i w ten sposób niszczycie dobrze zapowiadających się sportowców - Rutkowski, Murańka, teraz Filipiak... Nic jeszcze nie osiągnął, a już robicie z niego gwiazdę choćby zdobył tytuł MŚ w snookerze.
        Młody Judd Tramp niedawno zdobył tytuł wce mistrza, ale kilka lat to trwało. Poczekajmy na prawdziwe sukcesy, na to, że będzie grywał chociażby w fazie telewizyjnej w jakimkolwiek turnieju rankingowym, albo za parę lat zaproszą go do Masrers, bądź ugra kilka fream'ów w Crussible to wtedy będzie można go wychwalać.
        Zapowiada się super, ale zostawcie go teraz i nie niszczcie mu kariery już na początku!
        • Gość: Andrzej Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego IP: 217.147.243.* 13.07.11, 16:41
          Dokładnie, 100% racji.
        • Gość: Sylwester Najlepsza jest strona o Michale Kwiatkowskim... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 19:04
          a dokladnie zdanie w ktorym drogi redaktor pisze ze Amstrong podczas ostatniej wielkiej petli jechal w teamie RadioShack. Na prawde jechal w super-teamie Astany razem z Contadorem czy Leipheimerem
          • Gość: fredws Re: Najlepsza jest strona o Michale Kwiatkowskim. IP: *.toya.net.pl 13.07.11, 19:26
            Armstrong w 2010 jechał w Radioshack z Leipheimerem bez Contadora.
      • Gość: xxxx Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.ip.netia.com.pl 13.07.11, 15:03
        jak będziecie dmuchali balon to z nikogo nic nie będzie....teraz będziecie pewnie węszyć koło młodego Kacpra i mieszać mu w głowie hieny dziennikarskie....dajcie mu spokojnie trenować to jest najlepsze rozwiązanie.......
        ps...brawo Kacper tak trzymać...
      • kirgar Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... 13.07.11, 15:09
        nie zablysnal a blyszczy -czas terazniejszy present simple sie klania wy glaby jebane
      • Gość: ekszha To nie jest sport IP: *.try.wideopenwest.com 13.07.11, 15:10
      • Gość: cezar85 Kazdy pismak podejrzany o dmuchanie balonika IP: *.bb.sky.com 13.07.11, 15:15
        powinien zostać rozstrzelany bez sądu... albo zostać zatrudniony w sport.pl a później rozstrzelany
      • Gość: Marcin Jeszcze mój stary! IP: *.kania.com.pl 13.07.11, 15:33
        jw.
      • Gość: bary132 Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.25.113.247.meganet.net.pl 13.07.11, 15:34
        A ja się pytam gdzie jest PIOTR PAWLICKI który już w wieku 16 lat jest mistrzem europy juniorów!!!
        • Gość: qweqwe Stary żużel to nie jest sport. IP: *.net.pbthawe.eu 13.07.11, 15:56
          Żużel to nie jest sport, no dobra może trochę, ale co z tego skoro nikt poza Polską nie wie co to jest ten żużel.
      • Gość: gość Nie tylko Kacper Filipiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 15:44
        Ktoś zapomniał o Krzysztofie Brzozowskim który sięgnął po złoto na IO kadetów rok temu
      • Gość: dyziek Mój faworyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 15:57
        Wojtek Fortuna;)
      • Gość: Maleszka syn Kuzwa IP: *.acn.waw.pl 13.07.11, 16:01
        znowu ta j... przewijajka
      • Gość: jackie Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.gorzow.mm.pl 13.07.11, 16:13
        A gdzie Marcin Cieślak, który niedawno na 200 m stylem motylkowym pokonał samego
        Michaela Phelpsa !
      • jar-ry Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego 13.07.11, 16:39
        Jakie My?
        Co to za forsę"My" dokładaliśmy do szkolenie tych nadziei?
        A więc gó... was obchodzić powinno czy oni tak, czy inaczej, czy przywiozą "medala" czy nie.
        Państwowy tzw. sport jest przechowalnią dla stertyczałych leśnych dziadów a nie jakimś ministerstwem pomagającym młodym talentom.
        Jak nie masz bogatych rodziców to w indywidualnym sporcie nic nie zrobisz bo zabraknie "kasy" na wszystko.
        "Kasa, Misiu, Kasa"
        Najpierw płaćcie a potem wymagajcie.
        I nie wysyłać na żadne "olimpiady" 3 zawodników i 80 działaczy.
        Polska mimo że jest Najważniejsza nie musi się "zadymać " na sportową potęgę.
        Po cholerę ministerstwo sportu w takim niestety ale biednym kraju?


      • Gość: Puchowy grupa Caisse d'Epargne ma teraz inną nazwę ... IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 12:20
        Movistar Team.
      • Gość: o_!_o Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 18:18
        Kacper Filipiak dziś się skończył;) sukcesy go przywaliły, sława, pieniądze, laski i imprezy;)
        szkoda... do końca sezonu mógł pociągnąć;)
        • Gość: Mwaruwari Alexem Fergusonem IP: *.ksi-system.net 15.07.11, 21:28
          Alexem Fergusonem to jest raczej Denis Taylor :)

          pl.wikipedia.org/wiki/Dennis_Taylor

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka