bialoczerwonypolak 13.07.11, 14:03 Poprawcie to! Nie Klemens Murański tylko Klemens Murańka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vc Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.07.11, 14:09 a po co i tak już "jego talent wyhamował" Odpowiedz Link Zgłoś
bialoczerwonypolak Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego 13.07.11, 14:18 Gość portalu: vc napisał(a): > a po co i tak już "jego talent wyhamował" A czemu tak mówisz? Jego rozwój nie jest szybki, podobnie było ze Stochem. W sezonie 08/09 już był w 30 PŚ. W 2 kolejnych coraz lepiej, aż w końcu Stoch zaczął wygrywać i wszedł do 10 PŚ. Podobnie może być z Murańką. Aha, no i Stoch ma 24 lata, a on dopiero 17 :) Odpowiedz Link Zgłoś
maczor A pozostali, o których nie piszecie? 14.07.11, 13:51 Zajrzyjcie na stronę PKOL z medalistami ostatniej Olimpiady młodzieżowej: olimpijski.pl/pl/pages/display/16098 Jest kilka ciekawie się zapowiadających młodych sportowców - nie chce mi się grzebać dalej ale widać, że dziennikarze bardzo słabo wykonują swoją pracę powtarzając tylko ograne w mediach nazwiska. Niezwykle interesująca jest postać Dawida Michelusa - 17 lat, brąz w boksie - pokonał wicemistrza świata seniorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehh Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.icpnet.pl 13.07.11, 14:51 KAROL Basz... Odpowiedz Link Zgłoś
kosher_moher a gdzie pieszczoch Agory ?? 13.07.11, 14:54 Pan Szpilka? Taki talent ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stratus Re: a gdzie pieszczoch Agory ?? IP: 91.220.17.* 13.07.11, 16:43 eeeeeee tam - nie wtykaj mu szpilek Odpowiedz Link Zgłoś
propochyba Re: a gdzie pieszczoch Agory ?? 13.07.11, 17:10 Ha! Mnie też kłują w oczy wiadomości o panu Sz. Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiek33 Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... 13.07.11, 14:55 Ludzie złości - zostawcie chłopaka w spokoju! Wy - wszelkiej maści pismaki zawsze musicie szukać sensacji i w ten sposób niszczycie dobrze zapowiadających się sportowców - Rutkowski, Murańka, teraz Filipiak... Nic jeszcze nie osiągnął, a już robicie z niego gwiazdę choćby zdobył tytuł MŚ w snookerze. Młody Judd Tramp niedawno zdobył tytuł wce mistrza, ale kilka lat to trwało. Poczekajmy na prawdziwe sukcesy, na to, że będzie grywał chociażby w fazie telewizyjnej w jakimkolwiek turnieju rankingowym, albo za parę lat zaproszą go do Masrers, bądź ugra kilka fream'ów w Crussible to wtedy będzie można go wychwalać. Zapowiada się super, ale zostawcie go teraz i nie niszczcie mu kariery już na początku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego IP: 217.147.243.* 13.07.11, 16:41 Dokładnie, 100% racji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwester Najlepsza jest strona o Michale Kwiatkowskim... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 19:04 a dokladnie zdanie w ktorym drogi redaktor pisze ze Amstrong podczas ostatniej wielkiej petli jechal w teamie RadioShack. Na prawde jechal w super-teamie Astany razem z Contadorem czy Leipheimerem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredws Re: Najlepsza jest strona o Michale Kwiatkowskim. IP: *.toya.net.pl 13.07.11, 19:26 Armstrong w 2010 jechał w Radioshack z Leipheimerem bez Contadora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.ip.netia.com.pl 13.07.11, 15:03 jak będziecie dmuchali balon to z nikogo nic nie będzie....teraz będziecie pewnie węszyć koło młodego Kacpra i mieszać mu w głowie hieny dziennikarskie....dajcie mu spokojnie trenować to jest najlepsze rozwiązanie....... ps...brawo Kacper tak trzymać... Odpowiedz Link Zgłoś
kirgar Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... 13.07.11, 15:09 nie zablysnal a blyszczy -czas terazniejszy present simple sie klania wy glaby jebane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar85 Kazdy pismak podejrzany o dmuchanie balonika IP: *.bb.sky.com 13.07.11, 15:15 powinien zostać rozstrzelany bez sądu... albo zostać zatrudniony w sport.pl a później rozstrzelany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bary132 Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.25.113.247.meganet.net.pl 13.07.11, 15:34 A ja się pytam gdzie jest PIOTR PAWLICKI który już w wieku 16 lat jest mistrzem europy juniorów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qweqwe Stary żużel to nie jest sport. IP: *.net.pbthawe.eu 13.07.11, 15:56 Żużel to nie jest sport, no dobra może trochę, ale co z tego skoro nikt poza Polską nie wie co to jest ten żużel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Nie tylko Kacper Filipiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 15:44 Ktoś zapomniał o Krzysztofie Brzozowskim który sięgnął po złoto na IO kadetów rok temu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyziek Mój faworyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 15:57 Wojtek Fortuna;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maleszka syn Kuzwa IP: *.acn.waw.pl 13.07.11, 16:01 znowu ta j... przewijajka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jackie Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.gorzow.mm.pl 13.07.11, 16:13 A gdzie Marcin Cieślak, który niedawno na 200 m stylem motylkowym pokonał samego Michaela Phelpsa ! Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego 13.07.11, 16:39 Jakie My? Co to za forsę"My" dokładaliśmy do szkolenie tych nadziei? A więc gó... was obchodzić powinno czy oni tak, czy inaczej, czy przywiozą "medala" czy nie. Państwowy tzw. sport jest przechowalnią dla stertyczałych leśnych dziadów a nie jakimś ministerstwem pomagającym młodym talentom. Jak nie masz bogatych rodziców to w indywidualnym sporcie nic nie zrobisz bo zabraknie "kasy" na wszystko. "Kasa, Misiu, Kasa" Najpierw płaćcie a potem wymagajcie. I nie wysyłać na żadne "olimpiady" 3 zawodników i 80 działaczy. Polska mimo że jest Najważniejsza nie musi się "zadymać " na sportową potęgę. Po cholerę ministerstwo sportu w takim niestety ale biednym kraju? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puchowy grupa Caisse d'Epargne ma teraz inną nazwę ... IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 12:20 Movistar Team. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_!_o Nie tylko Kacper Filipiak. Nadzieje polskiego s... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 18:18 Kacper Filipiak dziś się skończył;) sukcesy go przywaliły, sława, pieniądze, laski i imprezy;) szkoda... do końca sezonu mógł pociągnąć;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mwaruwari Alexem Fergusonem IP: *.ksi-system.net 15.07.11, 21:28 Alexem Fergusonem to jest raczej Denis Taylor :) pl.wikipedia.org/wiki/Dennis_Taylor Odpowiedz Link Zgłoś