Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ferguson zostaje??

    05.02.02, 13:41
    Podobno sir A zastanawia sie na zabawe w prowadzenie MU, czyli ani Capello, ani
    van Gall nie bede trenowac chlopakow z robotniczego Manchesteru.


    pzdr

    www.ananova.com/business/story/sm_513338.html?
    menu=business.latestheadlines

    www.ananova.com/sport/soccer/story/sm_513323.html?
    menu=sport.football.latestheadlines
    Obserwuj wątek
      • capulet Re: Ferguson zostaje?? 05.02.02, 19:43
        no i tak powinno być!!!
        bardzo słusznie na początku sezonu napisała gazeta wyborcza
        chodziło o odchodzenie Fergusona i kontakty, które kończyły się Beckhamowi,
        Giggsowi, Keanowi i ci nei byli pewni nowego trenera a przez to nowego
        kontraktu i roli w zespole
        a tak Beckham i Keane powinni zostać na dłużej (mam nadzieję, że podpiszą
        kontrakty na dłużej niż pozostanie sir Alex) i o rozpadzie drużyny nie ma mowy!
        no a potem ściągnie się Cupera i będzie podbój Europy!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka