306 wyników w czasie 50 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Forlax (początek wątku)

Mój synek cierpiał jakies 3 lata temu na zaprcia, gastroenterolog kazał podawac Forlax pół saszetki. Teraz zaparci znowu wróciły ( syn ma 6 lat) i musze podac Forlax tylko nie wiem w jakiej ilosci wody rozpuszczało sie te pół saszetki. Czy w całej szklance wody czy w połowie?

Re: Forlax

W całej :-)

Forlax (początek wątku)

ze ok trzeba robic kupke bo bedzie bolał brzuszek, ale mała sie popłakała. Chciałam jej kupic forlax ale w aptece pani powiedziała ze to produkt dla starszych dzieci i kupiłam jej laktuloze. Mam nadzieje ze pomoze. Mała nie ma twardego stolca, kupa jest normalna ale nie chce jej robic. I zastanawiam

Re: Forlax

Moje dziecko (3 latka) ma podobny problem. Gastrolog zapisał mu pół saszetki Forlaxu kazdego dnia. Jest nieco lepiej. -- co to w ogóle jest za jakiś pęd taki do uczenia/odstawiania/ odkładania/separowania/dystansowania się/bycia-szczęśliwą-mamą-z-dzieckiem-w-pokoju-obok-albo-jeszcze-dalej? by sho

forlax (początek wątku)

Proszę o pomoc, dziś gastroenterolog przepisał synkowi 16 miesięcy, FORLAX 1-2 x 1/2 saszetki rozpuścić w 300 ml wody. Dopiero doczytałam w domu. A synek max w ciągu całego dnia wypija 200 - 240 ml napojów, o czym powiedziałam lekarzowi. Jak mam tego dokonac? W opisie leku jest napisane , aby tą

Re: forlax

forlax stosuje się ciągle do ustąpienia objawów zaparć?Można podać rano naczczo pół saszetki na pól szklanki niestety trzeba minimum taką ilość płynu wypić bo inaczej więcej szkody niz pomocy on tworzy taki kisiel w jelitach.Próbowałaś w ogóle coś innego na początek,co się w ogóle małemu dzieje?

Forlax na zaparcia (początek wątku)

Witam Pani Doktor Co Pani Doktor myśli o leku FORLAX na zaparcia u dwulatka? Można podawać?

Re: Forlax na zaparcia

mój synek dostawał i mu pomogł

forlax i pigulki (początek wątku)

Jak nalezy przyjmowac ten lek zeby nie kolidowal z dzialaniem tabletek antykoncepcyjnych?? ile godzin po zazyciu tabletki mozna go przyjąc?

FORLAX przywróci zapartemu naturalny rytm (początek wątku)

Re: FORLAX przywróci zapartemu naturalny rytm

A nie wystarczy poczciwa rycyna , wszak zaparty jest tradycjonalistą .

Re: lewatywa-technicznie

Nam lekarz włączył forlax:)

Re: lewatywa-technicznie

u nas forlax nie działał tak dobrze jak dicoman, po forlaxie były bóle brzucha, wzdęcia a efektu brak. dicoman zadziałał skuteczniej i bezboleśnie. też lekarz zalecił forlax ale sama z niego zrezygnowałam i daje ten dicoman, tylko trochę drogi jest

Re: Zasrany problem

moze z apteki Forlax w saszetkach

Re: zaparcia-czy to alergia?

dodam jeszce ze on duphalac przyjmowal ponad 2 miesiace i dopiero po tym czasie lekarka zadecydowala podac forlax.Kiedys czytalam na forum ze dziewczyny polecaly forlax na zaparcia

Re: zaparcia-czy to alergia?

Moj syn te leki w/w na zaparcia bral i nie bylo efektu. Gastrolog kazala dawac forlax po saszetce dziennie przez pare dni a pozniej po pol i moj syn juz nie ma provlemow z zaparciami. Codziennie cos zrobi. Tylko ze to jest lek dla dzieci od 6 lat, moj syn 3letni go przyjmuje. Tylko trzeba

Re: Wątek poszukiwawczy - burza mózgów

Co to jest forlax???? 🙄😳😲

1 2 3 4 5 6