Mój synek cierpiał jakies 3 lata temu na zaprcia, gastroenterolog kazał podawac Forlax pół saszetki. Teraz zaparci znowu wróciły ( syn ma 6 lat) i musze podac Forlax tylko nie wiem w jakiej ilosci wody rozpuszczało sie te pół saszetki. Czy w całej szklance wody czy w połowie?
W całej :-)
ze ok trzeba robic kupke bo bedzie bolał brzuszek, ale mała sie popłakała. Chciałam jej kupic forlax ale w aptece pani powiedziała ze to produkt dla starszych dzieci i kupiłam jej laktuloze. Mam nadzieje ze pomoze. Mała nie ma twardego stolca, kupa jest normalna ale nie chce jej robic. I zastanawiam
Moje dziecko (3 latka) ma podobny problem. Gastrolog zapisał mu pół saszetki Forlaxu kazdego dnia. Jest nieco lepiej. -- co to w ogóle jest za jakiś pęd taki do uczenia/odstawiania/ odkładania/separowania/dystansowania się/bycia-szczęśliwą-mamą-z-dzieckiem-w-pokoju-obok-albo-jeszcze-dalej? by sho
Proszę o pomoc, dziś gastroenterolog przepisał synkowi 16 miesięcy, FORLAX 1-2 x 1/2 saszetki rozpuścić w 300 ml wody. Dopiero doczytałam w domu. A synek max w ciągu całego dnia wypija 200 - 240 ml napojów, o czym powiedziałam lekarzowi. Jak mam tego dokonac? W opisie leku jest napisane , aby tą
forlax stosuje się ciągle do ustąpienia objawów zaparć?Można podać rano naczczo pół saszetki na pól szklanki niestety trzeba minimum taką ilość płynu wypić bo inaczej więcej szkody niz pomocy on tworzy taki kisiel w jelitach.Próbowałaś w ogóle coś innego na początek,co się w ogóle małemu dzieje?
Witam Pani Doktor Co Pani Doktor myśli o leku FORLAX na zaparcia u dwulatka? Można podawać?
mój synek dostawał i mu pomogł
Jak nalezy przyjmowac ten lek zeby nie kolidowal z dzialaniem tabletek antykoncepcyjnych?? ile godzin po zazyciu tabletki mozna go przyjąc?
A nie wystarczy poczciwa rycyna , wszak zaparty jest tradycjonalistą .
Nam lekarz włączył forlax:)
u nas forlax nie działał tak dobrze jak dicoman, po forlaxie były bóle brzucha, wzdęcia a efektu brak. dicoman zadziałał skuteczniej i bezboleśnie. też lekarz zalecił forlax ale sama z niego zrezygnowałam i daje ten dicoman, tylko trochę drogi jest
moze z apteki Forlax w saszetkach
dodam jeszce ze on duphalac przyjmowal ponad 2 miesiace i dopiero po tym czasie lekarka zadecydowala podac forlax.Kiedys czytalam na forum ze dziewczyny polecaly forlax na zaparcia
Moj syn te leki w/w na zaparcia bral i nie bylo efektu. Gastrolog kazala dawac forlax po saszetce dziennie przez pare dni a pozniej po pol i moj syn juz nie ma provlemow z zaparciami. Codziennie cos zrobi. Tylko ze to jest lek dla dzieci od 6 lat, moj syn 3letni go przyjmuje. Tylko trzeba
Co to jest forlax???? 🙄😳😲