125 wyników w czasie 25 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dr Sławosz Uznański i pierogi

sie na nauce najlepiej - myśle że byłby doskonałym gowinem kolejnej reformy. Myslę, że kolejne 3 sasiny powinno sie przeznaczyć na pomnik pieroga w każdym polskim mieście. A poważnie - jakich wyników oczekiwano? Tego, że polak w kosmosie będzie w stanie podwójnej nieważkości? Ze polak w kosmosie, nie

Re: ZZ wygląda naprawdę dobrze

johana7419 napisała: > > > No jakoś suty ZZ są dziwnie ble, może gdyby to było na plaży to nieco inny odbi > ór. Tutaj wiadomo odsłonię, niech zobaczy gorszy sort ile ma kabelków na sobie > i jak cierpię on caly jest ble dla mnie na rowni z gowinem gdyby krecono

Koryto musi byc, a co tam jakis honor (początek wątku)

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27466715,ociepa-i-gut-mostowy-mieli-odejsc-z-rzadu-za-gowinem-nie-wytrwali.html#s=BoxOpImg5 Posłowie Porozumienia mieli odejść z rządu. Szybko zmienili zdanie i zatrzymali stanowiska polactwo przezyje, co by naprzyklad taki futrzak z dyplomem ze

Szybko utnie się pisie sranie (początek wątku)

tvn24.pl/biznes/z-kraju/sekretarz-handlu-usa-po-rozmowie-z-jaroslawem-gowinem-5154447 -- http://paradowska.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/0kamin450.jpg Uwaga szczur!

Re: już jutro kolejne głosowanie w Sejmie

oko.press/zwrot-wydarzen-w-sejmie-opozycja-z-gowinem-wybierze-rpo-wbrew-pis-owi-liczymy-glosy/ -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,86794,a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.html a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51

Re: A wspólny blok Gowina i PSL?

do_tablicy_wywolany napisał: > Ktoś byłby za? Każdy kto popiera, bądź spółkuje z obślizglym gowinem dla mnie jest stracony. -- come to the dark side, we have cookies!

Murem za Gowinem

https://dorzeczy.pl/kraj/171561/politycy-porozumienia-murem-za-gowinem-wydano-oswiadczenie.html 12 posłów oraz 2 senatorów Jarek Zwycięzca?

Re: Za durne dupska i tak trzymać!

czyztak.pl/kategoria/informacje/duda-rozmawialem-z-jaroslawem-gowinem-aby-nie-zamykano-stokow/?fbclid=IwAR3lUYk2BGawFUTrl7d-enzY51uoeG1avHAk0CkW0L67Y9H5yn3r9k0A5P8

Re: Nowy "kompromis" aborcyjny

Z kim on zawarł ten "nowy kompromis"? Z gowinem?

Re: Media niezależne

Donosza ze dwa kryptogeje skoczyly sie do gardla: oko.press/news-oko-press-pis-chcial-podpisac-umowe-tylko-z-gowinem/

1 2 3 4 5 6