jak zrobić grenadiera/zamrożony i ma ośći.pomóżcie.nigdy nie robiłam.Ta strona jest super!!!
dzieki.tylko czy rozmrozić/jest to cała tuszka/juz się wystraszyłam ,że grenadier jest cały z wody/tak przeczytałam/kiedys mi się rozpadł.nie wiem w czym tkwi tajemnica, bo to smaczna ryba.pozdrowienia
To dlaczego na zdjęcach jest Gwardia Irlandzka? (Guziki "czwórkami" i koniczynki na kołnierzch.) Pzdr
Uwielbiam, palce lizać. W smaku jest zupełnie inny, ale moim zdaniem lepszy.
What is that? Smakuje jak Dorsz... Hmmm...
www.chojnice.pl/?id=19&month=9&year=2004&dzial=2&page=23 od czego w koncu mamy internet? ;-P
Ul. Grenadierów powstała na śladzie drogi fortecznej, która w końcu XIX w. łączyła Fort XI (Grochów) – znajdował się mniej więcej tu gdzie zakłady Rawar – z ob. ul. Grochowską, tj. odwiecznym traktem na Moskwę. Pojedyncza zabudowa Grenadierów, między Grochowską a ob. Waszyngtona
dziękuję i pozdrawiam. Czekam na Pana książkę!!! Czy może gdzieś są zdjęcia okolic Żymirskiego, Grenadierów, Podskarbińskiej przed II Wojny Światowej. Pozdrawiam :-)
Właśnie przeprowadzam się na na ul. Waszyngtona róg Grenadierów, tuż przy komendzie Policji Praga Południe. Chciałam się zorientować co mnie czeka co mi grozi i spytać o jakieś przyjemne miejsca. Czy są jakieś bardziej artystyczne kawiarnie, jak na Saskiej Kępie, pl. Szembeka? Jak w ogóle się
witam sąsiadkę :) mieszka się bardzo sympatycznie, ogólnie średnia wieku mieszkańców bloku jest 70, ale to mili, kulturalni, wykstałceni ludzie, w większości emerytowani praownicy naukowi podwórko jest ciche, mamy jednego pianistę ale ćwiczy w godzinach możliwych do zaakceptowania :) podwór
Jak go przyrządziś by wydobyc całe bogactwo jego smaku? ;)
A co to jest? Czy to może o grenadynę chodzi? A.
Mieszkańcy domów tej spółdzielni, łączcie się! forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19793
Po ciul " MIędzynrodowej" jescze gorzej
SBM Grenadierów stawia całkiem sensowny budynek przy Ostrobramskiej. chciałabym sobie kupić u nich mieszkanie. podzielcie się informacjami, jak żyje się z tą spółdzielnią. pzdr
Obok skrzyżowania Grenadierów i Stanów Zjednoczonych buduje się fajny mały budynek (z 15 mieszkań) i jest po 3100 za metr - w tym tygodniu podpisałem umowę. Polecam osobom, które myślały o JW (Ostrobramska) albo Pax (Wiatraczna) - taniej, ładniej, blizej Centrum.
810-44-12 no website available