135 wyników w czasie 79 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Halep-Pliskova 64 76.

Pliskova ugrala jednak 10 gemow z Halep a Wozniacki tylko 8. Poza tym Muguruza byla rowniez lepsza od Karoli ale nie wiedziec czemu wplatala sie w gre deblowa w ktorej doszla az do finalu. Po tym turnieju #4 Halep awansowala na #3 a Pliskova na #12(z #18),Muguruza na #20(z #24)

Re: Hanti

dzięki, starszaki cieszą się bardzo, nawet odbyła się walka z kim maluch będzie spał, wygrałam jako jedyna posiadaczka mleka 24 h na dobę ;) Generalnie bardzo pozytywnie to przyjęli, co mnie bardzo ucieszyło. A ciąża, o 40 tygodniach nawet nie marzę, z ginekologiem ustaliliśmy plan minimum 36

Re: a żeby to pokręciło

zabejcuj się porządnie (leki oczywiście mam na myśli ;) to przetrwasz. Każde cholerstwo kiedyś się kończy. Pozytywnego, nie będzie nic dopóki doba będzie trwała zaledwie 24 h :/ -- Ania mama Kuby(27.01.02) Karoli(17.12.03) Tosi(05.08.06) Dysi(31.08.08) i Marka (4.12.2009) http

Re: Wiadomości olimpijskie -

Karoli nie udało się

Re: Errani szafarka honorów

Gość portalu: j. napisał(a): > Cieszmy się, bo Agnieszka z tą samą Errani wygrała niedawno 60 61, Z tym ze w tedy Errani byla #24 a teraz jest #10. > jeszcze wyżej niż teraz Szwedowa. Hop hop, Aga też będzie #1 i to prędzej od Sławki! Przykro mnie ale Radwanska nie ma

Totalna klapa Karoli w Wimbledonie.

www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/r4s1.html #1 Karola przegrala w 4-tej rundzie z #24 Cibulkova w trzech setach i trzeba przyznac,ze jest to totalna klapa,bo Cibulkova przegrywa gladko w

Czy mamy dwie twarze???? (początek wątku)

www.tvn24.pl/-1,1697471,0,1,w-pracy-_-urzednik-po-pracy-_-kibol,wiadomosc.html tą do pracy i tą PO! Pytam bo nie pracując mam tylko jedną ale przemiana urzędasa w

Re: Zaduszkowe rozmyślania

smutek.Na Północnym leży koleżanka Karoli,Patrycja urocza, pełna życia, taka radosna.Kto by się spodziewał znając ją ze pewnej nocy wyskoczy z okna sypialni.Miała 24 lata, obok w pokoju spali rodzice.Dlaczego!!!Nie zostawiła żadnego wyjaśnienia.Minęło już parę lat a ja ciągle widzę jej roześmianą

Re: kombinezony Tchibo w Realu

-- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Karola 24.07.2007 i Ksawery 04.02.2009Patrice, mam kombinezon narciarski dla KAroli z ubiegłego roku i uwierz mi ze jakosci tych dwóch produktów nie da sie porównac. tak jak juz pisałam wczesneij nabyłam ten Tchbo i od

co na suchy kaszel (początek wątku)

Karoli przypałetał sie kaszel, nie kaszel czesto ale boje sie zeby cos z tego nie zakwitło. Co moge jej serwowac? -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Karola 24.07.2007 i Ksawery 04.02.2009

1 2 3 4 5 6 7