misia007
30.03.11, 11:15
www.tvn24.pl/-1,1697471,0,1,w-pracy-_-urzednik-po-pracy-_-kibol,wiadomosc.html
tą do pracy i tą PO! Pytam bo nie pracując mam tylko jedną ale przemiana urzędasa w kibola dość mocno mnie zaskoczyła.Wspomnę tu również o koleżance mojej Karoli,która zajmuje w swojej firmie dość eksponowane stanowisko a w życiu prywatnym posługuje się z lubością słownictwem na poziomie kiboli.Więc jak to jest ,mamy,macie dwie twarze.Tą za która Wam płacą i tą prawdziwą ???