Dodaj do ulubionych

Czy mamy dwie twarze????

30.03.11, 11:15
www.tvn24.pl/-1,1697471,0,1,w-pracy-_-urzednik-po-pracy-_-kibol,wiadomosc.html
tą do pracy i tą PO! Pytam bo nie pracując mam tylko jedną ale przemiana urzędasa w kibola dość mocno mnie zaskoczyła.Wspomnę tu również o koleżance mojej Karoli,która zajmuje w swojej firmie dość eksponowane stanowisko a w życiu prywatnym posługuje się z lubością słownictwem na poziomie kiboli.Więc jak to jest ,mamy,macie dwie twarze.Tą za która Wam płacą i tą prawdziwą ???
Obserwuj wątek
    • filip505 Re: Czy mamy dwie twarze???? 30.03.11, 16:16
      ....ja mysle ze nawet wiecej jak dwie,wystarczy wziac
      album ze zdjeciami od dziecinstwa,
      - w temacie,ja nie ale znam takich ludzi,sztywniacy
      w pracy,dusze towazystwa i rozrabiacy poza,ale bez
      przekraczania dobrego smaku,
      dla mnie gra nie warta swieczki,trzebaby pamietac
      co przedkim sie gra,a kozysci marne.
    • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 31.03.11, 17:35
      Mamy i bardzo mi z tym źle, ale...za to mi płacą. Nie udaję kogoś innego, ale na pewno nie mogę swobodnie być sobą.
      • filip505 Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 03:25
        ....a co policjantka jastes????
        • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 07:29
          No, blachara smile
          • natla Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 08:13
            W moim zawodzie, to było konieczne....po prostu są potrzebne zdolności aktorskie. Wcale nie nie przesadzam. Ale to było zabawne. Udawany gniew czy uśmiech na twarzy, mimo że płakać się chciało. Nieraz było męczące, dlatego jak tylko mogłam, pokazywałam autentyczną twarz i zachowanie.
            Teraz już mam komfort bycia sobą absolutnie.
            • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 16:39
              No, tylko wiesz...nie przesadzaj big_grin
              • filip505 Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 17:13
                ....a w czym ta naatla tak przesadzila?????.
                • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 17:18
                  Na szczęście jeszcze w niczymsmile To było ostrzeżeniebig_grin
                  • natla Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 17:37
                    Dobrze, Wrzosie. Postaram się podstawy kultury osobistej utrzymać w normie big_grin
                    • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 17:58
                      I mnie też, Natlu, pilnujsmile
                      • natla Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 18:06
                        Jakby co, to warknę.
                        • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 21:41
                          OK. Tylko nie gryź smile
                          • natla Re: Czy mamy dwie twarze???? 03.04.11, 21:50
                            Ok, ale to będzie zależało od stopnia "bycia sobą" big_grin
                            • wrzosowapolana Re: Czy mamy dwie twarze???? 04.04.11, 07:06
                              Wiem. Stąd moje wcześniejsze ostrzeżeniesmile
                              • natla Re: Czy mamy dwie twarze???? 04.04.11, 07:55
                                Zaczynam się bać.......taka zgodliwa jezdeś.... big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka