Porta KMI Poland w Bolszewie. Kadra pracownicza wspaniała ale poziom zarządzania żenująco niski, na poziomie firemki garażowej. Szacunek do pracownika, do jego doświadczenia i umiejętności zerowy, hołubione są oczywiście pewne jednostki i... nowo zakupione maszyny. Kadra dyrektorska wraz z
niestety :( cvcvcvcvcvcvcvvcvcvcvcvcvvc animowanehistoryjki.blox.pl
Stoch .. druga gwiazda ? czego ? ;-) ten koles jest tak samo zalosny jak cala reszta "talentow" z tonio tajerem an czele ;-) juz wole Mateje on przyanjmniej jest zabawny ;-p Stoch gwiazda.. LOL, wygral ten koles cos kiedys? raz byl bodaj 6? jak wailo i nikt nie mogl pozniej skoczyc, toz to se
Oczywiscie mozesz miec na ten temat swoja opinie (nie zamierzam przeczyc ze Stochowi lat swietlnych brakuje do osiagniec Malysza) ale jesli w konkursie Stoch jest 6. a Malysz poza 30 to pisanie pierwszych 80% relacji z tego konkursu wylacznie o Malyszu po prostu nie jest rzetelne. Dla dziennikarz
70H? popatrzyłam w necie na rozmiary i ogarneła mnie rozpacz :( jedyny model jaki znalazłam w tym rozmiarze faktycznie wygląda jak namiot! czy polskie sklepy w ogóle robią coś w takich rozmiarówkach, czy zaopatrujecie się dziewczyny w sklepach zagranicznych?
Z brytyjskich staników powinno być dobre na ciebie 70FF (32FF), z polskich okolice 70H, ewentualnie 70I produkowane przez niektóre firmy. Pamiętaj tylko, żeby nie rozpędzać się za bardzo z zakupami, bo bardzo możliwe, że twoje wymiary się niedługo zmienią i będziesz potrzebowała obwodu 65 z m
Robi wrażenie,kultura Majów oczywiście :) -- http://jaimojarodzina.blox.pl/resource/petarda.gif http://www.sylwester.follownet.pl/grafika/gif_12.gif Szczęśliwego Nowego Roku
Fakt... -- Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add
W rzeszowie na parkingu przy TESCO stoi już około miesiąca minibus pomarańczowy o numerach rej. KMI F973. Może ktoś go szuka? a może Wasza Policja sprawdzi czy taki pojazd nie jest poszukiwany. Ps: Pozdrowienia dla KRAKUSÓW.
Tak skręcał że na chodnik wjechał , jebany Unibus
Gość portalu: macias napisał(a): > Jak to skad? > Przeciez on tam byl! w warszawie na meczu z widzewem byłem i sam widziałem jak atlas dosłownie uciekał z krytej. o pozostałych dwóch zajściach słyszałem bezpośrednio od osoby, która była ich świadkiem. zresztą nie musisz wierzyć.
. 18:00 - 19:30, Aula Pawłowskiego, budynek B „Obsługa platformy DealBook 360 dla zaawansowanych inwestorów” – poprowadzą Panowie Andrzej Stefaniak i Dariusz Zając z firmy EFIX Polska. Szczegóły na www.kmi.paneuropa.eu.org Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych
UWAGA!!! Termin zapisów do Ogólnopolskiej Internetowej Gry Inwestycyjnej niedługo mija! Masz czas tylko do 9 kwietnia! Nie zmarnuj takiej okazji! Zarejestruj się już dziś na: www.kmi.paneuropa.eu.org Osobom, które już zapisały się do Gry przypominamy o konieczności dostarczenia
Witam, Dawno mnie tu nie było jednak dzisiejsze "wydarzenia" skłoniły mnie do napisania kilku słów na forum. Niedawno zmieniłem "rozrząd", świece, standardowo olej, wciąż Mobil 1 5w50. Podczas wieczornego powrotu do domu alfa się zbuntowała... Jadąc ok. 150 km/h usłyszłem dziwny dźwięk, poczułe
Po nocce auto już nie odpala...Prawdopodobnie akcja złom...