1 438 wyników w czasie 59 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Porta KMI Poland

Porta KMI Poland w Bolszewie. Kadra pracownicza wspaniała ale poziom zarządzania żenująco niski, na poziomie firemki garażowej. Szacunek do pracownika, do jego doświadczenia i umiejętności zerowy, hołubione są oczywiście pewne jednostki i... nowo zakupione maszyny. Kadra dyrektorska wraz z

PO ========= Partia kmiOtów :)))

niestety :( cvcvcvcvcvcvcvvcvcvcvcvcvvc animowanehistoryjki.blox.pl

Stoch to kmi...ot

Stoch .. druga gwiazda ? czego ? ;-) ten koles jest tak samo zalosny jak cala reszta "talentow" z tonio tajerem an czele ;-) juz wole Mateje on przyanjmniej jest zabawny ;-p Stoch gwiazda.. LOL, wygral ten koles cos kiedys? raz byl bodaj 6? jak wailo i nikt nie mogl pozniej skoczyc, toz to se

Re: Stoch to kmi...ot

Oczywiscie mozesz miec na ten temat swoja opinie (nie zamierzam przeczyc ze Stochowi lat swietlnych brakuje do osiagniec Malysza) ale jesli w konkursie Stoch jest 6. a Malysz poza 30 to pisanie pierwszych 80% relacji z tego konkursu wylacznie o Malyszu po prostu nie jest rzetelne. Dla dziennikarz

Re: 76/98 - kmi-na

70H? popatrzyłam w necie na rozmiary i ogarneła mnie rozpacz :( jedyny model jaki znalazłam w tym rozmiarze faktycznie wygląda jak namiot! czy polskie sklepy w ogóle robią coś w takich rozmiarówkach, czy zaopatrujecie się dziewczyny w sklepach zagranicznych?

Re: 76/98 - kmi-na

Z brytyjskich staników powinno być dobre na ciebie 70FF (32FF), z polskich okolice 70H, ewentualnie 70I produkowane przez niektóre firmy. Pamiętaj tylko, żeby nie rozpędzać się za bardzo z zakupami, bo bardzo możliwe, że twoje wymiary się niedługo zmienią i będziesz potrzebowała obwodu 65 z m

Majowie zlondowali na KMiR ??????????????????????? (początek wątku)

Robi wrażenie,kultura Majów oczywiście :) -- http://jaimojarodzina.blox.pl/resource/petarda.gif http://www.sylwester.follownet.pl/grafika/gif_12.gif Szczęśliwego Nowego Roku

Re: Majowie zlondowali na KMiR ??????????????????

Fakt... -- Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html?s_action=f_add

Zguba KMI F973....Minibus (początek wątku)

W rzeszowie na parkingu przy TESCO stoi już około miesiąca minibus pomarańczowy o numerach rej. KMI F973. Może ktoś go szuka? a może Wasza Policja sprawdzi czy taki pojazd nie jest poszukiwany. Ps: Pozdrowienia dla KRAKUSÓW.

Bus qrwa KMI K735

Tak skręcał że na chodnik wjechał , jebany Unibus

Re: Zarzeczny + Kmi... do maciasa

Gość portalu: macias napisał(a): > Jak to skad? > Przeciez on tam byl! w warszawie na meczu z widzewem byłem i sam widziałem jak atlas dosłownie uciekał z krytej. o pozostałych dwóch zajściach słyszałem bezpośrednio od osoby, która była ich świadkiem. zresztą nie musisz wierzyć.

Szkolenia w ramach projektu KMI 2007!

. 18:00 - 19:30, Aula Pawłowskiego, budynek B „Obsługa platformy DealBook 360 dla zaawansowanych inwestorów” – poprowadzą Panowie Andrzej Stefaniak i Dariusz Zając z firmy EFIX Polska. Szczegóły na www.kmi.paneuropa.eu.org Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych

Termin zapisów do Gry niedługo mija!

UWAGA!!! Termin zapisów do Ogólnopolskiej Internetowej Gry Inwestycyjnej niedługo mija! Masz czas tylko do 9 kwietnia! Nie zmarnuj takiej okazji! Zarejestruj się już dziś na: www.kmi.paneuropa.eu.org Osobom, które już zapisały się do Gry przypominamy o konieczności dostarczenia

309 tyś km...i "znów" kłopot... (początek wątku)

Witam, Dawno mnie tu nie było jednak dzisiejsze "wydarzenia" skłoniły mnie do napisania kilku słów na forum. Niedawno zmieniłem "rozrząd", świece, standardowo olej, wciąż Mobil 1 5w50. Podczas wieczornego powrotu do domu alfa się zbuntowała... Jadąc ok. 150 km/h usłyszłem dziwny dźwięk, poczułe

Re: 309 tyś km...i "znów" kłopot...

Po nocce auto już nie odpala...Prawdopodobnie akcja złom...

1 2 3 4 5 6