ja nie napisze, bo nie potrafie. zanudzilbym pana prezydenta.
Wszystkim Architektom, a także prywatnym inwestorom polecam moje usługi w zakresie projektowania konstrukcji obiektów kubaturowych wszelkiego typu, kosztorysy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Przyjmuję zlecenia na małe obiekty (np. domki jednorodzinne), oraz du
Czy ktos probowal sobie zrobic stena? Ciekawi mnie, czy w warunkach chalupniczych w ogole jest to mozliwe? Dodam jedynie, ze nie jestem ponurym swirem, ktory zaraz sobie zrobi empi i zastrzeli sasiadow. Pozdrawiam
No coz, mysle, ze nie bylby to ani sten ani blyskawica, tylko ew. podroba jednego i drugiego. Moje pytanie bierze sie stad, ze podobno brytole produkowali steny z rur kanalizacyjnych m. in. To prawda, czy tylko przenosnia?
Konstruktorze, chcialbym Cie powiadomic - bo wydaje mi sie, ze jestes tu od niedawna - ze przyzwoici forumiarze z Krzysiem52, ktoremu nadano powszechnie juz teraz uzywane okreslenie Kretyn52, po prostu nie dyskutuja. To jest patologiczny, monotematyczny maniak atakujacy non-stop Kosciol. Ja
dzieki za informacje .pozdrowienia sceptyku
KONSTRUKTORA - Poszukiwany profil:- ukończone studia wyższe lub student ostatniego roku,- znajomość programów CAD-CAM,- znajomość materiałów oraz technologii obróbki "tworzywa sztuczne, metale, drewno”,- zdolności manualne, dokładność, kreatywność,- znajomość j. angielskiego
Poszukujesz pracowników?! Daj bezpłatne ogłoszenie drobne dotyczące oferowanej pracy do dwutygodnika „Twój Sąsiad”, który ukazuje się w na terenie dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Ogłoszenia (do 160 znaków) można przesyłać na adres: praca_ts@op.pl Przesłane do 24.01.06 o
Chciałbym się dowiedzieć jakie są przeciętne zarobki inżyniera - konstruktora w Warszawie; przemysł "metalowy" (wycinanie, gięcie, spawanie).
Czy nie mają państwo informacji w tej kwestii czy nie podałem dostatecznie precyzyjnych informacji? Proszę o odpowiedź
O takie dolegliwości to można oskarżyć tylko Głównego Konstruktora, czyli Pana Boga... :-((
... troche pitoli. Ale trudno zeby inaczej mowil skoro to jego konstrukcja. A wystarczy poguglac troche zeby sie dowiedziec ile bylo katastrof Tu-154 i jakie byly ich przyczyny. Oczywiscie ze wiekszosc z winy piplotow - jak moglo by byc inaczej. Dostajemy maszyne od Wielkiego Brata i soe rozbija
ze konstruktor samolotu nie jest obiektywnym glosem w te > j > dyskusji i powolywanie sie na jego wypowiedz jest manipulacja. On jest po prost > u > obronca w swojej (badz co badz) sprawie Pozwolę sobie zacytować twój wcześniejszy post: >Dostajemy maszyne od Wielkiego
radzimy nadstawic, kurs bedziesz miala po promocji szkolenie samochodowe i inne za frico :)))
Wyraznie nie wiesz, gdzie zyjesz. Trzymam kciuki za dopelnienie tego "psiego obowiazku" :)
Inż PG; Konstruktor-Technolog rok stażu w firmie produkcyjnej szuka pracy na 1/2 etatu. Doradztwo techniczne; Wykonanie rysunków, dokumentacji technicznej, projektów... (AutoCAD, Corel draw, Photoshop, Office).
Witam, pilnie poszukuje konstruktora ktory wykona wózek dla niepełnosprawnego psiaka (podobny do modelu amigo zaprojektowanego przez konstruktora z Izraela.