Tytuł brzmi dramatycznie, a jest tak. Co jakiś czas, czasem co 3-4 miesiące, czasem co kilka tygodni zdarza mi sie zauważyc świeżą, jasnoczerwoną krew w na porannej kupce. Czynnikiem zwiększającym prawdopodobieństwo takiego odkrycia jest np. przemoczenie tyłka na spływie kajakowym, ale czasem
Poczekaj jeszcze trochę, może parę dni, może parę tygodni, krew będzie ciemniejsza a wtedy szybciej się schodzi bo juz praktycznie nia ma ratunku. Człowieku czy Ty gdzieś z Powołża czy z innej cywilizacji ?? Mieć takie objawy i zamiast natychmiast jechać do proktologa siadasz przed klawiaturką
Mój 11 letni jamnik od roku ma nawracające krwawe stolce. Jest cały czas w leczeniu które daje niezadowalające rezultaty. Pól roku temu przeszedł kurację przeciwrobaczycową ( tasiemce, inne paskudztwa leczone metonidazolem, odrobaczanie, kurację przeciwwrzodową. i dało to rezultat na pół
Dobrze byłoby zwrócić uwagę na prostatę, czy jest ona powiększona, czy w miąższu nie ma torbieli czy też innych zmian miąższowych --> wszelkie zmiany w prostacie mogą powodować zaburzenia w oddawaniu kału i moczu. Do rozważenia pozostaje owrzodzenie jelita grubego, tu przydałoby się zrobić
temperaturą, po tygodniu zaraził się wirusem rota. Wyszliśmy ze szpitala po 3 tygodniach z krwią w stolcu i lekami: Lacidofil i Nifuroksazyd ale nie za bardzo pomagają. Jeszcze raz proszę o pomoc i przepraszam za haotyzm w tym poście. Szyma
zajrzyj na priv.
Koniecznie idź do lekarza. To co wyczytałaś jest prawdą. Czarny, smolisty stolec jest oznaką krwawiących już wrzodów żołądka, a to nie jest taka nic nie znacząca sprawa! Gdy wrzód krwawi może dojść do perforacji żołądka (inaczej mówiąc przedziurawienia go) i wydostania się do jamy otrzewnowej
przy odbycie i to w momencie podcierania. Natomiast tutaj gdzie boli to nic nie krwawi . Czy one są głębiej ?
moja córka od paru dni ma luzny stolec.był w nim śluz,który jest teraz z krwią.jest cały czas na lekkiej diecie.(ryż+marchewka).marchew jest w ogóle nie trawiona przez nią.pije wode i moje mleko.córka ma prawie 14 m-cy.pozdrawiam
pisałem nie wykrwawisz się !!!!!!!! morzesz zrobić se morfologie tutaj pasowało by sprawdziić płytki krwi przecież wyraźnie się napisane jest kuracje trzeba jak krwawi powtórzyć jak je urzywać zasada 1 nigdy profilaktycznie zasada 2 1 schemat to dwa razy dziennie
pałacowej szuflady zabrać. A jakże to, lud nasz przeroztropny... już jej na stolcu najwyższym pałacowym umieszczać nie chce? Czemuż to? No nie ośmielę się nawet dopuścić myśli, że ten jej cały misterny wizerunek Dobrej Królowej, te wszystkie peany, były tyle samo warte, co niniejszy artykuł o
Stolec masz czerwonawy? Co jadłeś na kolację?
no właśnie - nie mogę go nakłonić do badania -przy każdej wizycie w toalecie dosyć silnie krwawi również potem - tak że ma całą bieliznę we krwi - mowa o trzydziesto-paro letnim facecie - krew leci z jelit - często zamiast stolca tylko bulgocze mu w brzuchu i ma silne gazy, wogóle mimo że
to moze być rzodziejace zapalenie jelita grubego lub choroba Leśniowskiego Crohna. Ale opisany przypadek pasuje jak ulał do mojej babci, która, prawie sie wykrwawiła zanim nam powiedziała ze krwawi z odbytu, no i nowotwór całe szczescie łagodny, wycieli i babcia żyje dalej w dobrym zdrowiu.