186 wyników w czasie 164 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

krypteia

Trzeba jeszcze mieć garderobę :) W moim mieszkaniu zero szans na upchnięcie 2 urządzeń, ani w kuchni, ani w przedpokoju, nawet w sypialni się nie zmieści, bo ledwie łóżko wchodzi :) Musiałabym ją w "salonie" postawić.

krypteia

Witaj ja ci powiem tak pediatra mojej córci kazała gluten podawac właśnie już około4 miesiaca do zupek (nawet sprawdziłam wpis w książeczce zdrowia małej dla pewności) I powiem ci że nic jej nie było i nie jest toleruje gluten zwłaszcza że od 4 miesiaca mała wcina chrupki kukurydziane uwielb

do krypteia

krypteia napisała: > tu nie chodzi o firmę, ale o skład surowcowy, nie kupuje się swetrów/bluzek z > jakąkolwiek zawartością akrylu (acrylic) a już w ogóle takich, które składają > się w 100% z akrylu, mimo że są tanie takie ubrania nawet na wieszakach w > sklepie są

Re: szukam pryw.przedszkola W-wa Bielany

krypteia dzięki bardzo za info

Re: Co dało Dudzie podpisanie lex tusk?

krypteia napisała: > Posadę dla córki w przyszłości Niby gdzie?

Re: Czy widzicie w tym wpisie Tuska błąd ortograf

krypteia napisała: > W jakim celu śledzisz wpisy tej osoby? Żeby się pośmiać.

Re: Czy widzicie w tym wpisie Tuska błąd ortograf

krypteia napisała: > W jakim celu śledzisz wpisy tej osoby? Bo hejtowanie Racewicz już jej się znudziło, więc się przerzuciła. Marzenka jest, jaka jest, ale przynajmniej błąd wyłapała, a autorka wątku od lat nie stawia spacji między wyrazem a łącznikiem. -- "Trzeba uważać na

Re: To gdzie byście chcieli mieszkać?

krypteia napisała: > Lauterbrunnen Lauterbrunnen jest przepiękne ale zaczyna być zadeptywane przez turystów.

Re: To gdzie byście chcieli mieszkać?

krypteia napisała: > W Paryżu to można mieszkać za karę. Zapraszam na przejażdżkę metrem i wszystko > będzie jasne. Co z tym metrem nie tak? Byłam kiedyś przez kilka dni, dość intensywnie jeździłam metrem i pociągiem, super komunikacja.

Re: Podsumowanie świąt- waga

krypteia napisała: > Minus 3.5 kg Tak samo z siebie, czy się starałaś?

Re: Jakbyscie zareagowaly?

krypteia napisała: > Znowu jakąś dramę kręcisz, jak nie eks to koleżanka 10/10

Re: Choroba onkologiczna i zwolnienie z pracy.

krypteia napisała: > Zwolniona czyli dostała wypowiedzenie? Z jakim uzasadnieniem? A czym to się różni?

Re: Choroba onkologiczna i zwolnienie z pracy.

kachaa17 napisała: > krypteia napisała: > > > Zwolniona czyli dostała wypowiedzenie? Z jakim uzasadnieniem? > > A czym to się różni? Ale o co ci chodzi? Nie rozumiem pytania

1 2 3 4 5 6