180 milionów to jest nic, najbardziej jest śmieszne w tym, że Niemcy sądzą, że uszczęśliwią cały świat kursami niemieckiego. I tak np. mężczyna 30-letni z Afganistanu, który jeszcze nigdy nie miał seksu przyjeżdża do Niemiec z myślą, że od razu pójdzie do roboty, by zarobić na kupno żony. A
Niestety Kubiss, poprzednia grupa imigrantów też ledwie składa literki po niemiecku, a dodatkowo po polsku i po śląsku. Wejrzyj na takiego papllezda, albo ziranka. Teraz, kiedy psceli herszt bandy zabronił pisać po niemiecku, to już Niemcy nie mają szans ich czegokolwiek nauczyć - no chyba, że w
kubiss chory na nienawisc. pomyliles watki. forum.gazeta.pl/forum/w,55,141043960,141369204,Re_kubiss_Poprawny_link.html
proszę, przeproś Bobka za swoje słowa. Sa na prawde niegodne. -- **.¸¸.•**¨`•»Natura do mnie sia śnieje¸¸.•*¨`•» ¸¸.•*¨`•»skowronek, aj to nolepszy mój kamrot"¸¸.•*¨`•»
Oj, Rita, wpierw naucz sie pisac, bo on sie zwie KubiSS a juz te dwie ostatnie literki mowia wszystko o jego idolach i jego spojrzeniu na Swiat! To chory z nienawisci czlowiek! -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy"
z tymi dziećmi to niyrealne przeca,czytołeś o co w tym wogóle chodzi? -- ...życie jest zbyt piękne i krótkie by tracić je na zbędne troski...
sloneczko1 napisała: > wiysz wcale co to som Dni Dziedzictwa? >>>Ja wiem ze kazdy festyn , kazda impreza jest doskonala okazja zeby sprawic komus biednemu niesamowita przygode . I bardzo cie prosze kolezanko masz dwa wyjscia . Mozesz byc oziebla na moj apel i stanac po ciemnej
A teraz przyjedzie kubiss do Gliwic i bedzie ciezko pracowac.
kubiss napisał: > Dziwie sie dlaczego w Niymcach wszędzie kostkę brukową zakryto asfaltem > Czyżby szwaby tyż po jednych piniądzach z Polokomi ? w amerykanskiej tv pokazywali Petronelo?
jo wiym,że Cie boli te słowo Hadziaj,ale niy musisz sie tak zaro indyczyć,przeca to znaczy Gospodorz:) i niy wiym jak Ty ,ale jo swoje sprzynty kupuja w sklepie za piondze kere dostowom za swoja robota,a ameryka znom z ksionżek Karola Maya na diskowery niy pacza bo niy mom takego programu i
i mondrych ludzi czeba suchać ,a Ty akurat chyba na to niy mosz monopolu -- ...życie jest zbyt piękne i krótkie by tracić je na zbędne troski...
a o co Ci tak konkretnie chodzi? -- ...życie jest zbyt piękne i krótkie by tracić je na zbędne troski...
..... KubiSS --
Pszczelorz poleciał do prokuratury, bo nie ma forsy na adwokata. No cóż interes mu źle idzie bo sprzedawał lipny towar, dlatego też od lat próbuje sprzedać tą swoją „posiadłość” i jak widać z mizernym sukcesem. Nikt nie kupi źle idącego interesu ze złą renomą. Psychozy wyżywa na forum.
wprowadzenie " SWOICH PORZADKOW ".Rencista z mojego powodu nie mogl spac po nocach :-) bo Kubiss sobie pisze swobodnie hahaha . Dodam tylko ze wiele rzeczy forumowicze nie widza kogo i jak kasuje moderator bo nie kazdy sledzi Forum 24h na dobe . A na ADWOKATA tego akurat rencisty nie stac , bo adwokat
Putin którym zachwyca się całe forum Gleiwitz też powyrzucał te wszystkie niemieckie fundacje. Wniosek: Niemcy z forum Gleiwitz doskonale wiedzą co Niemiecy eksportują –idiotyczną propagndę. Wniosek: forumowicze Gleiwitz są idiotami.
To prawda strach budzi szacunek i respekt. Najlepsze było to, gdy Putin zakazał działalności wszystkich fundacji niemieckich partii politycznych. Wspomnano to w prasie na stronie piątej w krótkiej notce koło pogody. Niemcom to wystarczyło. Przygłupawa prasa niemiecka do dzisiaj wspomina o przepi
no bo Gleiwitzery wierzą tylko komuś kto jest hitlerowcem, bo dla nich Niemiec to hitlerowiec i głupek. Ja wiem doskonale, że przyjechałeś do Niemiec na pochodzenie niemieckie jeszcze jako dziecko, w Niemczech skończyłeś szkołę oraz studia matematyki lub fizyki nie pamiętam dokładnie co, w mieśc