Dodaj do ulubionych

P o r o z m a w i a j m y --- s z c z e r z e

21.01.09, 17:16
ballest 20.01.09, 15:30 Odpowiedz
Klamco KUBUSIU, podaj link prosze, bo Petronelcia tez cos takiego
skryslou,ale
linku nie potrafil podac!
Jesli mie podasz linka, to znowu sie kompromitujesz!
Nozownikami sa i byli zawsze Gorole!
Obserwuj wątek
    • kubiss Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 17:26
      ballest 25.01.04, 20:59 zarchiwizowany
      Tak, moj ojciec dostal sie do niewoli francuskiej w Afryce i byl
      wieziony w Side
      Bel Abes,(Algieria/ Sahara) ale stamtad uciekl (we trojke, jego
      kolega zmarl z
      wycienczenia) z pomoca Arabow ( juz wtedy Rommel nie mial by szans ,
      gdyby go
      Arabowie nie
      popierali) dostal sie z Bizerty(Tunezja) na Sycylie , przebil sie
      prze front i
      wrocil do jednostki, walczac jak juz napisaliscie pod Monte Cassino!
      On walczyl takze we Rosji, wrzucili go do Kotla w Illmensee
      (Leningrad) gdzie
      uratowali dywizje SS jesli sie nie myle Totenkopf!

      --------------------------------------------------

      Watek ten znalazla Petronella i tym samym udowodnila ze twoj
      protoplasta byl pod Leningradem !
      Do tego ojciec uratowal dywizje SS - czyli rasowych mordercow .

      Musisz miec duzy prolem z glowa ze wyciagnales swojego ojca na to
      forum . Irek z Labed jest madrzejszy .
      • kubiss Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 17:37
        Uciekajac z trzema kolegami wrocil spowrotem do niemieckiej machiny
        wojennej . Nie wcielil sie do wojsk alianckich .
        Byl prawdziwym faszystowskim wojowkiem do samego konca .
        Po wojnie musial bardzo tesknic czesto wspominajac swojemu synkowi o
        swoich wyczynach . Osoba z takim doswiadczeniem z pewnoscia niezle
        zazynala ludzi nozem ..... :-I
        • kubiss Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 17:54
          www.gm-twardorzeczka.pl/bagnet.jpg
          Link przedstawia niemieckie narzedzie do pozdynania i dzgania hunow
          ze wschodu jak ich nazywata
      • nordicwolf Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 17:45
        Od Ballesta Vater byl zolnierzem.Wypelnial rozkazy.Musial byc bardzo
        odwaznym czlowiekiem,ze z kotla ratowal otoczonych ludzi.
        Byly to dywizje SS = formacja europejska,ktora w swoich szeregach
        miala zolnierzy pochodzacych od Finlandczykow po Anglikow.
        Nigdy bys nawet nie wspomnial o SS.Gdyby tam Polacy sluzyli.Co
        dziwne w dywizjach SS byly niemal wszystkie europejskie
        narodowosci !!Wspomnie o bohaterskich Finach.Ich
        meskosc,odwaga,dzielnosc i bitnosc naprawde zasluguja na uznanie.
        Dywizje SS daly bardzo duzego kopa komunistom.Szkoda ,ze ta czerwona
        zaraze nie wytepily wtedy.Vater od Ballesta jest postacia
        historyczna,ktora na stale wpisala sie w obraz i dramat Slonska.
        To slonskie forum i Ballest ma prawo pisac co chce.

        Ty sam synku kubiSS nigdy nie zrozumiesz Slonska,bo nie jestes
        Slonzakiem.A twoje prowokacje to czysty idiotyzm i mnie mdli,gdy cie
        czytam.
        • kubiss Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 17:58
          Wiesz co Nordycki wilku .
          Dramat Slaska polega na tym ze jest on podzielony na niemieckich
          przydupasow tj.Dojczschlesierzy i Slazakow .
          Ci pierwsi to prawdziwa zaraza i do tego w wiekszosci malo
          wyksztalceni ludzie . Drugim nalezy sie szacunek , poniewaz trzymaja
          sie z daleka od was ..... KubiSS

          --
          • nordicwolf Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 18:01
            odpowiedz mi dlaczego we wehrmachie i w dywizjach SS sluzyli wszyscy
            europejczycy oprocz Polokow?
            • kubiss Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 18:12
              nordicwolf napisał:

              > odpowiedz mi dlaczego we wehrmachie i w dywizjach SS sluzyli
              wszyscy
              > europejczycy oprocz Polokow?

              Dlatego ze Niemcy planowali zgladzic wszystkich Polakow tak samo jak
              Zydow . Niemcy od dawien dawna nie cierpia Polakow po dzis dzien .

              A ty mi odpowiedz an pytanie .
              Jaka skonczyles szkole bo jestes madrzejszy od Ballesta !
              • nordicwolf Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 18:17
                ciekawe gdzie to jest napisane ,ze chcieli zgladzic Polakow ?
                Od Polokow bracia slowianie chetnie sluzyli w Dywizjon SS i
                Wehrmachcie.Jednak polsko dywizja jakos nigdy nie zaistniala.
                • kubiss Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 18:33
                  Czego sie boisz Nordic ?
                  Nie odpowiedziales na moje pytanie :-)

                  Jest jeszcze inny aspekt tej sprawy .
                  My Polacy jako narod nigdy nie bedziemy Niemcom uslugiwac i wchodzic
                  bez wazeliny do tylka .
                  To tylko wasza schlesierska specjalnosc .
                  • nordicwolf Re: Ballest opowiada o zaslugach Ojca 21.01.09, 18:37
                    a Ty jaka masz ?
                    ja nie podaje swoich prywatnych danych na publicznym forum
                • kubiss Schlesierzy sa zarazeni faszyzmem 21.01.09, 18:44
                  nordicwolf napisał: >
                  Od Polakow bracia slowianie chetnie sluzyli w Dywizjon SS i
                  > Wehrmachcie.Jednak polsko dywizja jakos nigdy nie zaistniala.

                  Nie powstal zaden polski oddzial SS i dlatego mie walczyl Polak z
                  Polakiem . Slazacy niestety byli podzieleni i dlatego stali
                  naprzeciw siebie . A to wszystko przez Niemcow .
                  Patrz jaki pech . Hitler chcial zjednoczyc Ojropa ( cos jak Unia )
                  Schlesierzy poswiecali swoje zycie dla tego zjednoczenia a zle
                  Poloki zupelnie nie chcieli sie do tego dziela przylaczyc .
                  Widzisz jakie z nas gorolskie kanalie ? ..... KubiSS




                  • nordicwolf Re: Schlesierzy sa zarazeni faszyzmem 21.01.09, 21:22
                    A moj Opa nikaj niy uciek i bronil siy do konca wojny.
                    Bo taki miol rozkaz i to nawet jak Niemcy juz za Odrom byli.
                    Miol chwila jak pod scianom stol kiedy go ruski dorwali w mundurze i
                    to niy z wehrmachtu.Przezyl bo byl twardy.
                    • sloneczko1 Kubiss 21.01.09, 21:36

                      a o co Ci tak konkretnie chodzi?
    • gryfny Re: Ziewwwwwwww 21.01.09, 19:29
      j.w.
      • socer-schlesier Re: Ziewwwwwwww 22.01.09, 11:57
        Tak jak mowie,cale nieszczescie na Slask przyyszlo razem z Polska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka