Dodaj do ulubionych

Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic

28.06.08, 04:01
Każdy z was śmiało krytykuje Goroli ziejąc do nich nienawiścią .
Każdy z was nie lubi (mówiąc delikatnie )Polaków .
Bardzo lubicie krytykować całe waszym zdaniem "obce otoczenie Goroli "

Mnie interesuje JEDNO !

Co dobrego uczyniliście dla swojego regionu " Heimatu " ?
Ile wkładu własnej pracy włożyliście w Gliwice żeby wyglądały jak nowoczesne
miasto ?





Ps.
Prosze nie wklejac mi kwiotków i kostki brukowej uznawanej jako nowoczesność w
regionie :-) :-) . Mam niezły ubaw :-) z tymi kwiotkami
schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=466&pos=3

Obserwuj wątek
    • szwager_z_laband Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 08:02
      chyba niy myslisz ze bydymy wasze burdelarstwo bez synsu jeszcze roz
      podpiyrac - dej se pokoj z takimi probami.

      obejz se lepiyj jak ta afa tyn zygorek sfajfczoua.

      ps

      ale jak ci na tym zalezy to powia ize europa wom tera juzas pmogo
      byc normalnym narodym - niystety wy juzas to co dowo europa
      kradniecie ino do wuasnych kabzow i miyndzy inkszymi okradocie przi
      tym slonsk.

      jak niywuasciwie uzouech okreslynia wy, to zmiyn je na inksze
      odpowiednie.
      • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 08:32
        Myslisz Szwager, ze taki tepy Gorol zrozumie, ze yno przez nos Polska do UE wlazua!
        • cirano Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 09:22
          A co ty kubiss i ci tobie podobni zrobiyli do Glywitz? Poza roztopiyrzaniym,
          wyganianiym, zasrywaniym, polonizowaniym i oszpecaniym tego miasta?
    • oppelner_os W Gleiwitz gospodarza gorole 28.06.08, 12:02
      W Gliwic gospodarza gorole i ich o to zapytaj.
      • gryfny Re: W Gleiwitz gospodarza gorole 28.06.08, 14:19
        a w Gogolinie nie,i besto sie kulo a kulo
    • annak12 Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 16:43
      kubiss napisał:

      > Każdy z was śmiało krytykuje Goroli ziejąc do nich nienawiścią .

      Aby nienawidzieć,cza nojpiyrw kochać,a nie sondzam coby boła
      mnniłość(ogólnie),czyli to drugie tysz odpado

      > Każdy z was nie lubi (mówiąc delikatnie )Polaków .

      Jednych se lubi,przebywoł se chytnie w ich towarzystwie,a inszych unikoł jak
      ognia,co nie znaczy,że se w nich kamieniami ciepie!I tu nie zrozum mnie zle,bo
      tu nie chodzi,że ftoś krytykuje cie i przez to go nie lubisz!,

      > Bardzo lubicie krytykować całe waszym zdaniem "obce otoczenie >Goroli "

      "Obce"po tylu latach!nie ma integracji!

      > Mnie interesuje JEDNO !
      >
      > Co dobrego uczyniliście dla swojego regionu " Heimatu " ?
      > Ile wkładu własnej pracy włożyliście w Gliwice żeby wyglądały jak nowoczesne
      > miasto ?

      Nowoczesnym!co to znaczy?satelita kontrolujoncy praca odśniezarek!a na codzień
      brniemy w śmieciach,co może zwykły zjadacz chleba?-wykonywać solidnie swoja
      praca,a dla rzondzoncych,majoncych wpływ na rozwój miasta -przecież to też ich
      praca.Robi se na skala swoich mozliwosci,poza tym nie szkodzi,dbo o swoje a
      cudze szanuje!
      >
      >
      >
      >
      > Ps.
      > Prosze nie wklejac mi kwiotków i kostki brukowej uznawanej jako nowoczesność w
      > regionie :-) :-) .

      Właśnie w Gliwicach płyty granitowe zastompiono betonowom kostkom(w nejkerych
      miejscach se wybałuszoła już)!i to som chodniki miejskie!

      >Mam niezły ubaw :-) z tymi kwiotkami
      > schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=466&pos=3
      >

      ubaw!a mono to zazdrość!:)
      • kubiss Nie zrobiliście NIC 28.06.08, 20:12
        Jest dokładnie tak jak myślałem .
        Nikt z was nie uczynił nic dobrego dla Gliwic :-(
        To bardzo smutne że tylko Polacy uczynili to miasto w miare cywilizowanie .
        Dochodzą mnie słuchy że Niemcy planują u was składować odpady i otworzyć
        "nowoczesne" spalarnie .
        Tylko oczywiście Gospodarze Polacy nie zgadzają sie na to .
        Wy jak zwykle siedzicie cicho , bo nawet śmieci z Niemiec to dla was dewizowy
        towar . Jesteście jak wszy dla całego śląska ..... :-(
        • slonzok.jak.cza Re: Nie zrobiliście NIC 28.06.08, 20:23
          powiedziol gorol co wiedziou.
        • rico-chorzow Re: Nie zrobiliście NIC 28.06.08, 23:54
          Hm?,Polacy,co?,krowy na balkonie?,kozy w łazieńce?,ale z "kagankiem oświaty" z
          stepów akermańskich z prawie - 100-wym analfabetyzmem -,ciekawi CI Polacy:)

          > Jest dokładnie tak jak myślałem .
          > Nikt z was nie uczynił nic dobrego dla Gliwic :-(
          > To bardzo smutne że tylko Polacy uczynili to miasto w miare cywilizowanie .
        • cirano Re: Nie zrobiliście NIC 30.06.08, 08:41
          kubiss napisał:

          > Jest dokładnie tak jak myślałem .
          > Nikt z was nie uczynił nic dobrego dla Gliwic :-(
          > To bardzo smutne że tylko Polacy uczynili to miasto w miare cywilizowanie .
          > Dochodzą mnie słuchy że Niemcy planują u was składować odpady i otworzyć
          > "nowoczesne" spalarnie .
          > Tylko oczywiście Gospodarze Polacy nie zgadzają sie na to .
          > Wy jak zwykle siedzicie cicho , bo nawet śmieci z Niemiec to dla was dewizowy
          > towar . Jesteście jak wszy dla całego śląska ..... :-(
          Wybitnie gorolsko metoda obracanio kota uogonym.
          Kłamstwa i fałsz w kożdym słowie
      • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 21:06
        Anienko, tyn Kubus juzas uozarty je, bo jou te Bildy jeszcze roz
        przejrzou, ale kostki brukowy uech nie znod.
        To je richtig CYMBAU, wypije se a potym pierdouy pociskou, TYPOWY
        GOROLSKI STRUGACY KONIKOW!
        • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 21:08
          schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=466&pos=3
          chyba, ze Gorole na cos innego Bruk godajom!
          • hanys_hans Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 23:30
            www.gliwiczanie.pl/Albumy/bruk/bruk_ulice01.jpg
            • hanys_hans Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 23:32
              www.gliwiczanie.pl/Albumy/bruk/bruk_ulice02.jpg
              • hanys_hans Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 23:33
                www.gliwiczanie.pl/Albumy/bruk/bruk_ulice06.jpg
                • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 28.06.08, 23:44
                  czyli uozarty Kubus nie mou nawet uo bruku pojyncia, no ja
                  prymitywny Gorol, takich my Hadziajami nazywali!
                  • szwager_z_laband Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 29.06.08, 07:11
                    nojlepsze je to ze to je jeszcze mozno kostka ze slonskego kamiynia
                    kuadziono za niymca - poloki ale wymyslyli do glywic, i niy ino,
                    nowo technologia asfaltowania - to je normalnie synsacja mysli
                    polskyj

                    serdecznie dziynkujymy gorolom za take dbanie o glywice i
                    konserwacja naszyj kostki brukowyj.
                    • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 29.06.08, 11:02
                      Polok wszystko robi, zeby se nienarobic, stont ta nowou technogia asfaltowania;)
                      • socer-schlesier kubiss 30.06.08, 10:50
                        A teraz przyjedzie kubiss do Gliwic i bedzie ciezko pracowac.
                      • kubiss Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 30.06.08, 19:10
                        ballest napisał:
                        > Polok wszystko robi, zeby se nienarobic, stont ta nowou technogia asfaltowania;

                        Dziwie sie dlaczego w Niymcach wszędzie kostkę brukową zakryto asfaltem
                        Czyżby szwaby tyż po jednych piniądzach z Polokomi ?

                        DDR tak naturalnie wyglądało przed zjednoczeniem jak 100 lat wcześniej . I co
                        zjednoczyli sie i wyasfaltowano im wszystkie miasta ..... :-)
                        • kubiss Re: Odpowiadajcie na temat wątku albo milczcie 30.06.08, 19:13
                          Nauczcie sie troche kultury :-)
                          Ten wątek to pytanie ( frage ) .
                          Albo odpowiadajcie na pytanie albo bitte halt die Klappe .
                          ..... :-)
                        • gryfny Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 30.06.08, 19:14
                          kubiss napisał:
                          > Dziwie sie dlaczego w Niymcach wszędzie kostkę brukową zakryto
                          asfaltem
                          > Czyżby szwaby tyż po jednych piniądzach z Polokomi ?
                          w amerykanskiej tv pokazywali Petronelo?
                          • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 30.06.08, 20:32
                            Strugacz konikow widziou jak w DDR Kopsteipflasster terowali, ale
                            jaja!
                            www.staedte-fotos.de/name/galerie/kategorie/Deutschland~Sachsen-
                            Anhalt~Landkreis+K%F6then.html
                            powieksz Bildy!
                            • hanys_hans Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 30.06.08, 21:22
                              ballest napisał:

                              > Strugacz konikow widziou jak

                              Niyobrarzej mi sam ino kubi czy SS czy jak go tam zowią.
                              Uod struganio koonikoow moomy sam inkszych artystoow.
                              kubi czy SS czy jak go tam zowią wykuodo pszeca na amerykanskim uniwersytecie -
                              KOSTKA BRUKOWO!
                              • ballest Re: Co wy zrobiliscie dobrego dla Gliwic 30.06.08, 21:40
                                Godosz umiy uon to robic?
    • oppelner_os A co ty zrobiles dobrego dla twojej Polski? 30.06.08, 12:13
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka