kubiss
28.06.08, 04:01
Każdy z was śmiało krytykuje Goroli ziejąc do nich nienawiścią .
Każdy z was nie lubi (mówiąc delikatnie )Polaków .
Bardzo lubicie krytykować całe waszym zdaniem "obce otoczenie Goroli "
Mnie interesuje JEDNO !
Co dobrego uczyniliście dla swojego regionu " Heimatu " ?
Ile wkładu własnej pracy włożyliście w Gliwice żeby wyglądały jak nowoczesne
miasto ?
Ps.
Prosze nie wklejac mi kwiotków i kostki brukowej uznawanej jako nowoczesność w
regionie :-) :-) . Mam niezły ubaw :-) z tymi kwiotkami
schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=466&pos=3