414 wyników w czasie 88 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dlaczego lekarze PL nie interesują się dietet

Nie opłaca się. Są kursy online dietetyka z jakimiś uprawnieniami za 800 pln. Taniej zrobić kurs niż wydawać kasę na wizyty.

Re: watek w stylu zia ;) i licze na wasza pomoc

szydełkować/itp , doszkalamy się. Nie potrafimy zdrowo się odżywiać i prowadzić zdrowego trybu zycia i....nie robimy nic Dietetyk ( profesjonalny) powienien przeprowadzić z tobą wywiad żywieniowy, zleci zrobienie podst badań/sprawdzi aktualne, zrobi analizę składu ciała i na podst twojego stanu zdrowia i

Re: Cholesterol

Czasami nam się wydaje, że dieta jest zdrowa a później okazuje się, że jednak nie do końca. Smażenie na oleju, maśle, łosoś, jajka to wszystko nie służy. Najlepiej wdrożyć dietę, ale taką ułożoną przez dietetyka klinicznego a nie laski po kursie na instagramie. Sprawdzić po trzech miesiącach wynik.

Re: Pomóżcie gdzie kurs dietetyki???

Ja podobnie jak Pani w komentarzu, zrobiłam kursy w Polskim Instytucie dietetyki. Ja skorzystałam z pakietu promocyjnego i on zawierał trzy stopnie kursu dietetyka. Moim marzeniem było pracować jako dietetyk, a ten kurs daje realne kwalifikacje do pracy. I tak jak piszesz, trzeba zwracać dużą uwagę

Re: Pomóżcie gdzie kurs dietetyki???

Polskiego Instytutu Dietetyki. Po trzech stopniach dietetyki uzyskałam dyplom z zawodem, który mi zaakceptowali w NFZ, gdzie chciałam się zatrudnić, więc jestem bardzo zadowolona. Uważałabym na firmy, które proponują tanie kursy, bo takie szkolenia można zrobić dla wiedzy własnej, a jak ktoś potrzebuje

Re: Dietetyka - opłacalna??

zrobienie dobrego kursu, który da ci porządne kwalifikacje. Sama robiłam kilka stopni kursu dietetyka w Polskim Instytucie Dietetyki, żeby dobrze się przygotować. Z tego co słyszałam to teraz mają pakiety na takie szkolenia. Ja po kursie czułam się dobrze przygotowana, a klientów na konsultacje mi nie

Re: Dietetyka - opłacalna??

Jak się jest dobrym dietetykiem to kierunek opłacalny, ale... Teraz dietetyków jest mnóstwo z czego część z bzdurnym papierkiem po weekendowych kursach, trzeba się bardzo nagimnastykować żeby zdobyć i utrzymać klientów.

Re: Orbitrek - part 2

kura17 napisała: > czy dietetyk w niemczech tez musi byc "przepisany"? czy mozna sie samemu zapisa > c? Kuro, możesz też zerknąć na polskich specjalistów dostępnych online, np. z Centrum Respo. Porządnie wykształceni ludzie, nie randomy po kursach.

Re: Na wznoszącej

Po pierwsze Ozempic nie na każdego działa i wbrew szeptanemu marketingowi nie jest cudem ZAWSZE (o skutkach ubocznych nie wspominając). Po drugie DOBRY dietetyk, nie panna po trzymiesięcznym korespondencyjnym kursie by Ann Lewandowska, potrafi ułożyć jadłospis i poprowadzić pacjenta przez cały

Re: My, skrajnie otyli vs. Porozmawiajmy o otyłoś

dietetyka" czy "od psychologa" i nikt nie wnika, czy rzeczona konsultacja odbyła się na serio, czy to świstek wystawiony na e-recepta, a lekarz (o ile to w ogóle lekarz, a nie pani dietetyk po trzymiesięcznym korespondencyjnym kursie by Ann Lewandowska!) ani razu pacjenta nie widział ani z nim nie rozmawiał

Re: Ale straszne jojo :(

dietetycy najróżniejszej maści (zwykle tacy "fahowwcy" po dwumiesięcznym kursie korespondencyjnym by Ann Lewandowska z ładnym certyfikatem na ścianie) osobie otyłej (czyli nie mającej parę kilo do zrzucenia przed latem, żeby lepiej wyglądać w kostiumie) polecają diety typu Dąbrowska, Diamondów czy tam inna

Re: Kotka, problemy z nerkami i jedzeniem,wyniki

jeden z lepszych tech. wet i dietetyków w kraju, nie jest po jednym kursie, no ale co ty tam możesz wiedzieć skoro tu nawet nie mieszkasz, a zwierzaki konsultujesz online. >oczywiscie najlepszym modelem zywienia jest whole prey, ktory nie rownowazny z >barfem, >czego raczej nie pojmujesz

1 2 3 4 5 6