720 wyników w czasie 129 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy ziółka naprawdę działają?

Działają. Oj tak. A weź wypij sobie herbatkę z koprem włoskim, czy inną xenne extra comfort, to zobaczysz efekt :-D a to tylko ziółka. A na serio- okazało się u mnie ostatnio, że herbatka na tzw dobry sen jest bardziej skuteczna niż regularnie przyjmowana melatonina (porównuję z melatoniną lek-am

Re: Iga Świątek i melatonina

www.lekam.pl/pl/centrum-prasowe/aktualnosci/1362 W którym miejscu jest mowa o całej partii leku?

Re: Iga Świątek i melatonina

krajowe. Melatonina LEK-AM 1 mg podlega ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji. Wykryte w zbadanych opakowaniach leku śladowe ilości zanieczyszczenia są znacznie poniżej dopuszczalnej normy, co oznacza, że w żadnym stopniu nie zagrażają zdrowiu i życiu pacjentów. Melatonina LEK-AM 1 mg jest

Napad duszności w ciąży (początek wątku)

dostałam Budezonid LEK-AM, który nic nie pomógł, wczoraj bylam u pulmonologa i dostałam Symbicort, dalej nic...mam takie duszności, że leki działają na godzinę a potem zdycham, mój mąż mówi że w nocy probuje złapać powietrze "jak ryba" Choruje na astme . Martwię się o dziecko... co mam robić? Bo już nie

Re: Ponawiam pytanie

tomtomtom3 napisał(a): > "> Rozumiem że zajmujesz stanowisko odwrotne. Czyli promujesz leczenie tylk > o lekam > > i. > > Mogę dyskutować jeśli wymiana poglądów jest uczciwa. Tymczasem piszesz oczywist > ą nieprawdę z palca wyssaną. Nigdzie nie napisałam

Re: Ponawiam pytanie

"> Rozumiem że zajmujesz stanowisko odwrotne. Czyli promujesz leczenie tylko lekam > i. Mogę dyskutować jeśli wymiana poglądów jest uczciwa. Tymczasem piszesz oczywistą nieprawdę z palca wyssaną. Nigdzie nie napisałam, że promuję leczenie tylko lekami." Trochę specjalnie cię sprowokowałem

Re: Śpi po 3-4 godziny w nocy

magdallenac napisała: > Nie wiem, czy u Ciebie dostepne. Ja uzywam tabletek, dziecko sie wspomaga od cz > asu do czasu zelkami O dzięki, będę tej szukać. Jak na razie tylko firmy lekam podajemy.

Re: Z tym "katarem" w szkole to przesada.

Nigdy Ci dziecko nie przywloklo ze szkoly infekcji na ktora Ty musialas brac tydzien zwolnienia? I jeszcze uzerac sie z lekarzami specjalistami, a dzieciaka faszerowac lekam? Jesli nie, to gratuluje. Masz szczescie. Latwo sie pisze - katarek. Na katarek to jest lipa, sok z aronii i witamina C. I

Re: Zerwałam

sabrosso napisała: > Problem jest, drogie wszystkowiedzące obcykane panie, że ja mam problem z lekam > i. I jeśli on nie wsiądzie w taksówkę o 10.01, o 10.30 łykam drugą dawkę, to o > 11.00 może zamówić karetkę. O to mi chodzi, panie wszechwiedzące. To od razu zamawiaj

Re: Mozemy odetchnac, bedziemy ocaleni.

Ja sie lekam ze modlitwa nie bedzie wysluchana. Tamten drugi ubral sie na okolicznosc caly jak cudak tylko buty ma normalne, a Ondrej niedopiety (zapiety na niewlasciwy guzik, jak kiedys Lechu, dobrze ze nie mial rozpietego rozporka), i nawet krawata nie przywdzial. Mogl pozyczyc od tego trzeciego

Re: Melatonina-Wasze doświadczenia?

Kup melatonine lekam 5mg , bo to lek , nie kupuj suplementów

Re: Krok Dziewiaty AA...

zdrowienia – i dzieki pomocy AA – przekonuje sie, ze to, czego sie najbardziej lekam, jest zarazem istota mojej wolnosci. Obawy biora sie z mojej sklonnosci do cofania sie przed odpowiedzialnością za cokolowiek. – zaprzeczam, ignoruje, obwiniam, unikam. Az nagle przychodzi dzien, w ktorym czemus sie

1 2 3 4 5 6