34 wyników w czasie 107 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kraków - ginekolog onkolog

obecności wyższej rangi z pozostałych porodów). On wtedy jeszcze nawet chyba nie był ginekologiem, robił dopiero specjalizację.

Re: Czy poziom życia w Polsce już wyższy niż w US

co mi sie nalezy np. mammogram, kolonoskopia, i > co tam na stanie jest, do ginekologa tez sie sama zapisuje. U nas jak nie ma lekarz i wizyta jest prosta cy tez tzsw follow-up to sie zdzrz ze pyatja czy zgadzasz sie aby przyjela cie nurse practitioner.... Czasami sie zgadzam a czasami nie

Re: Czy poziom życia w Polsce już wyższy niż w US

Ja mam PPO i jak najbardzije moge wybrac lekarza, problem w tym, ze w lokalizacji ktora mi pasuje ZADEN primary care physician nie przyjmuje nowych pacjentow, musialabym na suburbia sie udac, co mi nie pasuje. nie potrzebuje referrals do specjalisty, dlatego nie zalezy mi kto jest general

Re: Menopauza w wieku 30 lat?

, że prawdopodobnie przekwitłam. Mam bardzo wysoki poziom prol > aktyny we krwi, teraz on trochę maleje, ale @ dalej nie widać. Byłam badana prz > ez lekarza rodzinnego, ginekologa a nawet onkologa, ale wszyscy powtarzają, że > jestem okazem zdrowia i "chyba przekwitłam". Tylko czy

Menopauza w wieku 30 lat? (początek wątku)

prolaktyny we krwi, teraz on trochę maleje, ale @ dalej nie widać. Byłam badana przez lekarza rodzinnego, ginekologa a nawet onkologa, ale wszyscy powtarzają, że jestem okazem zdrowia i "chyba przekwitłam". Tylko czy można przekwitnąć w wieku 30 lat? I jak to sprawdzić?

Re: Wizyta u lekarza.

Kilka lat temu miałam operacje endometriozy. Od tamtej pory temat dla mnie nie istniał. Poczułam, że żyję i unikałam tematu mimo nadal bolesnych miesiączek. Operował mnie ginekolog - onkolog. Miałam niby farta bo był to stopień 1, ale wcześniej 10 lat mnie bolało non stop a diagnozy brak, bo

Nietypowe objawy Hashimoto (początek wątku)

chciało mi się pić, dużo też siusiałam. Do tego doszły zaburzenia miesiączkowania z obfitymi krwawieniami. Chodziłam od lekarza do lekarza, nikt mnie nie chciał leczyć, byłam dla każdego zbyt skomplikowanym przypadkiem. Jak trafiłam do endo, to wysłał mnie do neurologa, neurolog wysłał mnie do onkologa

Re: Deklaracja wiary

zauważyliście ilu na tej liście jest onkologów, endokrynologów, ginekologów i genetyków? Po przeczytaniu tego, jakich specjalności lekarze podpisali deklarację, ogarnęło mnie przerażenie, a jeżeli do nich dołączą kolejni, to szkoda gadać, strach się bać. Ta deklaracja najbardziej uderza w kobiety. Teraz

Re: torbiel dwukomorowa na jajniku i badanie Ca 1

mi w his-pacie nowotwór złośliwy i obydwa razy po konsultacji z innymi histopatologami okazywało się, że to nowotwór o granicznej złośliwości. Jestem cztery lata po diagnozie, nie miałam chemii i jestem w bardzo dobrej formie. Czeka Cię nie tylko konsultacja z ginekologiem ale i z onkologiem

Re: torbiel dwukomorowa na jajniku i badanie Ca 1

veroniqq napisała: > Bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi i że poświęcacie mi swój cza > s. Podjęłam decyzję, że zapisuję się na drugą konsultację i usg, tym razem do d > obrego ginekologa ale też onkologa, który jest jednym z gł. lekarzy w szpitalu

Re: badanie ginekologiczne

piersi, a można było temu zapob > iec gdyby właśnie korzystała z badań profilaktycznych. Do ginekologa też wybier > am się raz w roku nawet jak nic mi nie dolega. Dzięki wysokiej profilaktyce jes > tem zupełnie i spokojna. Radze ci też wybrać się czasem profilaktycznie do lek

Re: badanie ginekologiczne

sama nie zauwżyłam. Koleżanka która profilaktycznie do onkologa nie poszła teraz jest bez piersi, a można było temu zapobiec gdyby właśnie korzystała z badań profilaktycznych. Do ginekologa też wybieram się raz w roku nawet jak nic mi nie dolega. Dzięki wysokiej profilaktyce jestem zupełnie i spokojna

Re: Z rakiem można wygrać :)

Majeczko,lekarza nękaj do skutku i zrób USG.Jeżeli miałaś robione badania zbierz wyniki do kupy i pójdż do gina w przychodni,za darmo,zapowiedz że będziesz przychodzić codziennie,boli cie i już.Wydaje mi sie że ginekolog zrobi ci usg,przecież ma w gabinecie.Jeżeli usg nie wykaże nic pewnie będzie

Re: Z rakiem można wygrać :)

Witam. Nie wiem jak wam to napisać więc krótko i na temat, chciałam moje wyniki skonsultować z innymi lekarzami więc napisałam do kilku i dostałam odpowiedzi 1)W przytoczonym opisie nie ma wzmianki o nowotworze poza ognoskowo występującymi skupiskami komórek o wysokiej atypii. Proponowane

Waśko: Za szybko chciałem osiągnąć cel

Lekarze którzy odeszli z Szopena za Waśki ciągu ostatnich lat: 1.Oddział Chemioterapii: 1.Dr  n med. Barbara Włońska- Kusy – specjalista onkolog kliniczny ordynator Oddziału Chemioterapii, po konflikcie z Waśko 2. Dr  n.med Andrzej Mruk specjalista onkolog kliniczny. Kon woj. Ds

1 2 3 4