694 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kandydatka na RPO

Lidia Staroń oraz trzy inne osoby wybudowały pawilon handlowy na terenie olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej "Pojezierze", nie mając na to pozwolenia. Spółdzielnia domagała się od nich czynszu za postawienie budynku, wówczas Staroń uznała, że jest on za wysoki, a sprawa trafiła do sądu. "W

Kandydatka (początek wątku)

. oraz w książce „Wojny Kobiet” (napisanej razem z Ewą Ornacką). Także olsztyński dziennikarz Mariusz Kowalewski w artykule w „Rzeczpospolitej”. W skrócie chodziło o jej walkę z Zenonem Procykiem, ówczesnym prezesem spółdzielni mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie. Wybudowała wraz ze wspólnikami na

Re: Swiry nie odpuszczają

przecież wiedzieć. A te fakty opisywałem w artykule „Poletko pani Lidii” w „Polityce” w 2008 r. oraz w książce „Wojny Kobiet” (napisanej razem z Ewą Ornacką). Także olsztyński dziennikarz Mariusz Kowalewski w artykule w „Rzeczpospolitej”. W skrócie chodziło o jej walkę z Zenonem Procykiem, ówczesnym

Re: Swiry nie odpuszczają

No przecież dlatego inkarnowane wyłowiło toto z ducki nieudaczników i bandziorów. Kandydująca na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich Lidia Staroń znalazła się w tarapatach. Doniesienie do prokuratury złożył na nią były prezes olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej "Pojezierze". Zawiadomienie

Re: Hejt

Donald Tusk oficjalnie kilka dni później przeprosił Julitę Kon z Olsztyna, gdy w towarzystwie ekipy telewizyjnej szedł na spotkanie z domagającymi się od prawie dwóch tygodni zwołania walnego zgromadzenia spółdzielców z olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej ?Domator?. Tusk uzyl tego okreslenia w

Re: "Ojczyzna dojna"

przeprosił Julitę Kon z Olsztyna, gdy w towarzystwie ekipy telewizyjnej szedł na spotkanie z domagającymi się od prawie dwóch tygodni zwołania walnego zgromadzenia spółdzielców z olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej „Domator”. (Wikipedia) Tusk tego nie wymyslil. Tusk raz uzyl okreslenia

Parkingowy kogiel mogiel. (początek wątku)

Rozwój motoryzacji sprawił ze na terenie olsztyńskich osiedli powstały tzw Parkingi Społecznie Strzeżone. Mieszkańcy ogrodzili parkingi, zamontowali bramy, monitoring zbudowali wiaty i zadaszenia. Społecznie dyżurują. Wykonują wszelkie prace porządkowe, w miarę możliwości

Re: Dzieje byłego Prezesa Pojezierza-Procyka.

Zdaniem SOS, organy spółdzielni mieszkaniowej dopuściły się nieprawidłowości i działały na jej szkodę. Stowarzyszenie szacowało straty spółdzielni na kwotę ok. 2 mln zł. Sprawą zajęły się lokalne media. Kolejne doniesienia składali indywidualnie członkowie wspomnianego gremium. Na stronie

Re: Prezes SM Pojezierze kandydatem PSLdo sejmiku

Prezes, co włodarzom się nie kłaniał Wykop Drukuj Napisał(a): Marek Czarkowski w wydaniu 44/2014. „W olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pojezierze potaniały czynsze!”, donosił „Super Express”. „Wszyscy powtarzają to samo: musiał wydarzyć się prawdziwy cud

ocieplenia idą pełną parą........

Ocieplenia na Olsztyńskiej : teren budowy nie ogrodzony brak tablicy informacyjnej i tebliczek ostrzegawczych ściana budynku nie przygotowana do docieplenia (nie oczyszczona i nie zmyta) płyty elewacyjne nie zagruntowane przed przyklejeniem styropianu ściana kolankowa wyklejona wszystkimi

Przetarg na naprawę odgromów

instalacji elektrycznej następujących budynków Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom”: Kelles-Krauza 34 , Zbrowskiego 29 , Olsztyńskiej 26A , Sadkowskiej 14 , Sadkowskiej 14A i Katowickiej 11 oraz oświetlenie terenu budynków przy ul. Sadkowskiej 6 i 7 oraz

Re: kserokopie umów SM Jaroty

sprawy warto zwrócić uwagę na zachowanie olsztyńskiego posła PiS, Jerzego Szmita, w trakcie prac nadzwyczajnej komisji NPS do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa spółdzielczego. To właśnie ten poseł jest przeciwny szerokiemu dostępowi członków spółdzielni do jej dokumentów a w czwartek błysnął

Poseł Szmit w sejmie pokazuje co potrafi

Te "osiągnięcia" posła Szmita w Olsztynie to male piwo w porównaniu z tym, co robi w sejmie jako poseł. Jest członkiem nadzwyczajnej komisji do zmian prawa spółdzielczego i nie dość, że nie widać w trakcie obrad tego gremium aktywności posła olsztyńskiego to na dodatek jest przeciwny

Re: Spółdzielni nie podskakuj. Pojezierze nasyła

W 2005 r., gdy Wiesław Barański zostawał prezesem SM Pojezierze, był przedstawiany jako doświadczony menadżer z dużym dorobkiem zawodowym-biznesowym???. Podkreśla to zresztą sam, przy każdej okazji. O powyższym w pierwszej kolejności miał świadczyć fakt bycia prezesem Spółki Akcyjnej Olsztyńska

Re: Spółdzielni nie podskakuj. Pojezierze nasyła

Zobacz: "Nasze Pojezierze "Olsztyn, temidacontrasm.info/archiwa, Gazeta Olsztyńska "Czują się oszukiwani przez spółdzielnie.Walczą o swoje sprawy"- ponad 6 tys.komentarzy.

1 2 3 4 5 6