757 wyników w czasie 284 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Psycholog szkolny?

W Polsce nie każde dziecko chodzi do logopedy. Często dzieci które powinny chodzić do logopedy nie chodzą, bo rodzice twierdzą że mają jeszcze czas. Jeżeli chodzi Ci o kontakt z logopedą to teoretycznie mają wszystkie dzieci(przynajmniej u mnie w okolicy). W "zerówkach" jest organizowane spotkanie

Re: Psycholog szkolny?

ja w D. to kto u Was maksiu decyduje o gotowosci szkolnej? czesto przedszkole ma watpliwosci, czasem rodzice, czasem oboje. moj Mlody mial byc wg przedszkola odroczony, ja sie ku temu sklanialam (ze wzgledu na niezupelnie wtedy nadrobione opoznienie mowy) i mialam do wyboru testy u psychologa

Re: Ksiądz psychologiem szkolnym

Ale pan w tym momencie dyskryminował hetero. Bo słowem nie zająknął się - że o nich też nie można wyrażać niepochlebnych opinii - prawda? Rozumiem, że taka wybiórcza dyskryminacja ci pasuje Sumirciu?

Re: Ksiądz psychologiem szkolnym

A jakby powiedział, ze nie życzy sobie żartów rasistowskich i niepochlebnych opinii o Żydach to też byś się oburzala? Bo dziubki mają prawo do bycia antysemitami? Skoro mają prawo do bycia homofobami to antysemitami chyba też? I w jakiej szkole młodzież taka konserwatywna, ze się oburza na takiego

Re: Opinia psychologa- skandal

Nie o to chodzi Tomaszku! Czytałam tę opinię. Wypisane jest w niej kilkanaście zachowań patologicznych na granicy psychopatii. Są tylko przepisane nazwy z podręcznika, bez uzasadnienia i przykładów takiego zachowania. Zresztą niektóre się wykluczają! Większość z nich mozna stwierdzić po testach i

Re: Wielka awantura o ucznia: zakpił z nauczyciel

Bzdura! To normalny chłopak. A pani psycholog szkolna, która wystawiła mu opinię wyliczając ok.10 patologicznych zachowań ma sprawę i pewno straci prawo wykonywania zawodu i bardzo dobrze. Taki opis może powstać po obserwacjach klinicznych i testach a ona na żądanie dyrektorki napisała opinię po

Re: Argonaut - opinia o szkole

Potwierdzam, dodatkowo duża rotacja - np. kolejno 3 psychologów w ciągu blisko 1 roku. Brak sali gimnastycznej (szybko jej nie będzie) i wf na zaadaptowanej sali szkolnej. Nawierzchnia na boisku szkolnym - kostka betonowa.

Re: Psycholog: Zawiesili sześciolatki w szkolnej

póżniej przydało na studiach "jak znalazł" :) Z tego co słyszałem od innych rodziców o poziomie dzisiejszego nauczania to o czymś takim można chyba tylko pomarzyć (nie mam tutaj na myśli elitarnych szkół prywatnych/społecznych).

Re: Opinia psycjologa - prosze o przetłumaczenie

Jeśli chodzi o to, co dziecko powinno umieć - to jest "podstawa programowa wychowania przedszkolnego" - dość ogólnikowa, jak to podstawa. www.przed.webd.pl/podstawa.php Natomiast dojrzałość szkolną (nie tylko wiedzę, ale

Opinia psycjologa - prosze o przetłumaczenie (początek wątku)

Witajcie, problem oczywiście dotyczy jednego z dzieci z rodziny patologicznej którymi się zajmuję 2 razy w tyg. Otóż byłam u szkolnej pedagog, gadałam z nią ponad godzinę i sporo się dowiedziałam o funkcjonowaniu "moich" dzieciaczków w szkole. M.in. dostałam do przeczytania opinię psychologa o

Re: psycholog

ritsuko napisała: > A mówisz o terapeutach, diagnostach, biegłych czy kim? Mówę o wszystkich krętaczach po psychologii. Od szkolnego psychologa, który wydał idiotyczna opinie o moim wnuku, po głupkowatą fizdę, która chciała mnie resocjalizować, w mokotowskim więzieniu. Może tez być o

Re: psycholog

na poziomie podstawowym, może kontynuować naukę na poziomie rozszerzonym, nie opanował, nie może. Problemem są uczniowie o jakiś specjalnych wymaganiach edukacyjnych, ale to też jest problem dla nauczyciela a nie dla psychologa, bo to nauczyciel będzie musiał dostosować metodologię nauczania do

O zakończonym roku szkolnym... (początek wątku)

Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Obecnie syn przechodzi terapię z panią psycholog kliniczną lubelskiego DSK. Musiałabym długo pisać o wszystkich przykrych sprawach, których doświadczył mój syn, chociażby przed świętami Bożego Narodzenia przez około tydzień koledzy chowali mu ubrania i buty w szatni. Nie

Re: rozwiązłość - prośba o opinię psychologiczną

zorientowałam (pewności oczywiście nie mam), to się rozkręca coraz bardziej, a >więc tu nie chodzi o szpanowanie gimbazy, tylko chyba początek prawdziwego seksoholizmu i >szukania przygód, bo żyje się raz. A może jakieś głębsze zaburzenia, nie wiem, psychiczne, >charakterologiczne? >Dziewczyna

Re: SP nr 152 - popproszę o opinie

chyba teraz gotowość szkolna 6-latków, co rodzice ocenią sami, ew. przy pomocy psychologa. Pozdrawiam i chętnie poczytam opinie innych zdecydowanych/niezdecydowanych na tę szkołę.

1 2 3 4 5 6