prosze tak brzydko nie mowic, zalatwilas cienie? ubierz lateks od razu humor sie poprawi..p pewnie zapomnialas o chipsach... ja juz ide..glowa mnie rozbolala... a wy balujcie w lateksach...hehehe-do zobaczenia jutro
wtajemniczę cię - mają tam admina tumana któru usuwa wątki dotyczące innych miast, nie mówiąc o tych które go krytykują a zostawił wątek którego autor przyjął nick pojeb--- ku--- no i się drew wkurzył poważniei teraz spamuje im forum
będę Cię trzymać za słowo i mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku bo słabo się znam na takim... wynalazku ;-)
uwierz wreszcie, że nasza znajomość nie ma... niewłaściwego podtekstu ;-)
jak juz wstaniesz to krzycz glosno, ze jestes-to moze Cie uslysze i tez przyjde bo Qlrafik-moze nie potrafic glosno krzyczec...a teraz opuszczam to przemile miejsce....
-- Naszą epokę zdaje się charakteryzować doskonałość środków i ułomność celów.
wiemy zatem czego nie lubisz, a co lubisz słuchać?
-- oby do wiosny
naraziłaś mi się muszę teraz wszystko na nowo przemyśleć
cross???? nigdy w życiu:) wole R1 także albo wyrywam Cię na R1 albo nici z tego:(
hahah My chyba nie prowadzimy wojny;)
... poki Serta tez sie nie zdenerwuje ;))) Calvin,jak tak Twoj zapierdalacz?
coś mi się zaklinowało... zabawka dział, owszem, ale również dlatego nie mogę jej zsunąć!!!! :) -- dzieci nie zważają na doświadczenia życiowe swoich rodziców, a narody ignorują historię. Przykre lekcje trzeba odrabiać wciąż od nowa.
co z Tobą?! :) -- wszelkie wspomnienia są złudne, bo teraźniejszość nadaje im inne barwy...
heheh lepiej na jakies GP w Europie np Brno :)