208 wyników w czasie 79 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Serta...

prosze tak brzydko nie mowic, zalatwilas cienie? ubierz lateks od razu humor sie poprawi..p pewnie zapomnialas o chipsach... ja juz ide..glowa mnie rozbolala... a wy balujcie w lateksach...hehehe-do zobaczenia jutro

serta

wtajemniczę cię - mają tam admina tumana któru usuwa wątki dotyczące innych miast, nie mówiąc o tych które go krytykują a zostawił wątek którego autor przyjął nick pojeb--- ku--- no i się drew wkurzył poważniei teraz spamuje im forum

Serta!

będę Cię trzymać za słowo i mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku bo słabo się znam na takim... wynalazku ;-)

spokojnie, Serta

uwierz wreszcie, że nasza znajomość nie ma... niewłaściwego podtekstu ;-)

Serta...

jak juz wstaniesz to krzycz glosno, ze jestes-to moze Cie uslysze i tez przyjde bo Qlrafik-moze nie potrafic glosno krzyczec...a teraz opuszczam to przemile miejsce....

serta! poczta!

-- Naszą epokę zdaje się charakteryzować doskonałość środków i ułomność celów.

serta,

wiemy zatem czego nie lubisz, a co lubisz słuchać?

serta - ale po co

-- oby do wiosny

oj serta

naraziłaś mi się muszę teraz wszystko na nowo przemyśleć

do serta

cross???? nigdy w życiu:) wole R1 także albo wyrywam Cię na R1 albo nici z tego:(

Serta to było mocne...hehehe:)

do Serta

hahah My chyba nie prowadzimy wojny;)

:)))

... poki Serta tez sie nie zdenerwuje ;))) Calvin,jak tak Twoj zapierdalacz?

serta! ratuj! (początek wątku)

coś mi się zaklinowało... zabawka dział, owszem, ale również dlatego nie mogę jej zsunąć!!!! :) -- dzieci nie zważają na doświadczenia życiowe swoich rodziców, a narody ignorują historię. Przykre lekcje trzeba odrabiać wciąż od nowa.

GRRRR Serta!!! (początek wątku)

co z Tobą?! :) -- wszelkie wspomnienia są złudne, bo teraźniejszość nadaje im inne barwy...

do Serta

heheh lepiej na jakies GP w Europie np Brno :)

1 2 3 4 5 6