Dodaj do ulubionych

FK chyba zapadło w sen zimowy ;)

12.10.04, 15:39

Obserwuj wątek
    • Gość: greta Re: FK chyba zapadło w sen zimowy ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.04, 16:26
      chyba , masz racje- jak cicho tu...
      • columbia Re: FK chyba zapadło w sen zimowy ;) 12.10.04, 16:46
        ja też nic nie słyszę ; )
        • ragtime_r a ja tu nagle A KUKU 12.10.04, 17:46
          ja wciąż jestem, tylko czasem taki mniejszy, mniej widoczny...
          • gretaa hmmm... 12.10.04, 17:55
            taki...a tititi...bobasku..?
            • ragtime_r Re: hmmm... 12.10.04, 18:06
              nio
          • columbia Re: a ja tu nagle A KUKU 12.10.04, 17:56
            pozdrowienia sie skończyły, powitania...radość jakoś przycichła....
            • gretaa ja jestem radosna.... 12.10.04, 18:07
              nie widac....:))))))))))))))))
              choc nie pozdrawiam nikogo..hehehe...:))
              zarty mnie sie dzis trzymaja...;p
              • ragtime_r Re: ja jestem radosna.... 12.10.04, 18:10
                uuuuuu ktoś tu positiv energię rozsiewa, a cóz to za powód?
                • gretaa tak po prostu... 12.10.04, 18:17
                  zaczelo sie na wykladach- i mi zostalo...
                  a dlaczegoz mam sie smucic;))))))))))))))))))))
                  • ragtime_r Re: tak po prostu... 12.10.04, 19:43
                    spoko
                    • serta ... 12.10.04, 19:48
                      A Ty chyba sie do domu wybierales? :>
                      • columbia Re: ... 12.10.04, 19:50
                        może z domu nadaje? ; )
                        tylko czyjego? : )))))
                        • serta nie interesuje mnie to z czyjego 12.10.04, 19:51
                          • columbia Re: nie interesuje mnie to z czyjego 12.10.04, 19:53
                            nie pilnujesz go? ; )

                            pokłóciliście się? : (
                            • serta ... 12.10.04, 19:54
                              Nie pilnuje - niech robi co chce - jego zycie i jego sprawa
                              • columbia : ( 12.10.04, 19:55
                                ojej!!!
                                Serta, co za zmana nastroju!


                                widzę, że jest źle.....
                                • serta ... 12.10.04, 19:56
                                  to sprawa miedzy mna a nim - wybacz
                                  milego wieczoru
                                  • columbia Re: ... 12.10.04, 19:57
                                    miłego....
                                    • Gość: kinia Re: ... IP: 5.2.* / *.chello.pl 12.10.04, 21:22
                                      oooo konflikt na forum
                                      uwaga, dwóch mega szpiegów pewnie będzie go chciało zbadać...
                                      • columbia : ) 12.10.04, 21:24
                                        próbowałam...zbyła mnie...
    • kremoofka to jednak nie spicie robaczki )) 13.10.04, 09:04
      no, przynajmniej część )))
      • swing ja też nie śpię! 13.10.04, 09:11
        chociaż im bliżej zimy, tym bardziej sensowny wydaje się wynalazek natury
        pod tytułem "sen zimowy"
        ;-)
        • kremoofka Re: ja też nie śpię! 13.10.04, 09:14
          strzałeczka swing )))
          oj masz racje z tym snem zimowym
          ale nic to - przestawic sie trzeba
          i dalejze do boju ))))
          • columbia tak, sen zimowy.. : ))) 13.10.04, 09:19
            • columbia Re: tak, sen zimowy.. : ))) 13.10.04, 09:21
              musiałam wstać o 6....
              było jeszcze ciemno...brrrrrrrrr
              a będzie coraz gorzej...
              • swing ja też 13.10.04, 09:24
                też tuptam od szóstej
                a teraz nawet słonko wstaje później!
                • columbia Re: ja też 13.10.04, 09:26
                  i coraz wcześniej robi sie ciemno.....

                  ale pogłoski o ciepłej zimie może nie sa tylko pogłoskami...już dzisiaj
                  słyszałam to od drugiej osoby...wcześniej mówiła o tym Serta..ale myslałam, że
                  żartuje..
                  • swing zima i tak będzie 13.10.04, 10:05
                    może nie najmroźniejsza,
                    może nie najdłuższa,
                    ale i tak słońce zblednie,
                    a przykrótki dzień będę oglądać tylko zza służbowego okna...
                    • ragtime_r Re: zima i tak będzie 13.10.04, 10:09
                      atmosfera!... co to się z ludziskami porobiło...
                      dlaczego słońce, mimo tego że świeci, to nie grzeje...
                      • swing ono - 13.10.04, 10:27
                        świeci, a nie grzeje, a inni mają odwrotnie ;-)
                      • columbia Re: zima i tak będzie 13.10.04, 10:59
                        cześć, Ql...
                        co to sie stało wczoraj?..Serta warczała....
                        • ragtime_r Re: zima i tak będzie 13.10.04, 11:08
                          witajcie,
                          Columbia, musisz o to pytać sertę.
                          powiem Ci w zaufaniu, że miała wczoraj zły humor :(
                          • serta :/ 13.10.04, 11:14
                            ohoho ... cos podobneg ... przedwczoraj,wczoraj,dzis,zapewne jutro i
                            pojutrze ... i ciekawe kto jest tego sprawca?!
                            • ragtime_r Re: :/ 13.10.04, 11:19
                              GG
                            • columbia Re: :/ 13.10.04, 11:20
                              dobrze, że Ql nie zrzuca złego humoru na kobiece przypadłości...oni tak
                              lubią...a mnie to wtedy do szału doprowadza.....
                              ; )))
                              • ragtime_r Re: :/ 13.10.04, 11:30
                                w myśl zasady że co złego to nie my?
                            • serta PS ... 13.10.04, 11:22
                              Lepiej,zeby jednak nie pytala.Jak chcesz sobie reklame zrobic,to sam sie
                              pochwal.
                        • ragtime_r Serta, czekam na skanik :)))))))))))))))))))) 13.10.04, 11:08

          • swing racja, do boju! 13.10.04, 09:23
            kiedy się już obudzę (a czasem ma to miejsce długo po tym, jak wstanę) -
            naprawdę nie jest źle, trzeba sobie tylko znaleźć odpowiednio absorbujące
            zajęcie, najlepiej dużo różnych zajęć - wtedy się okazuje, ile tak naprawdę
            mamy jeszcze energii ;-)
            • kremoofka Re: racja, do boju! 13.10.04, 09:38
              swing - dokladnie
              i zyc mysla, ze jeszcze tylko 3 dni do piatku ))))))))
              • swing w ten sposób... 13.10.04, 09:59
                przeganiamy kolejne dni, tygodnie i miesiące,
                a potem się dziwimy, że nam przybywa lat
                ;-)
                • Gość: kinia Re: w ten sposób... IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.10.04, 11:51
                  a ja dostałam dzisiaj kwiatki! ale fajnie!!
    • Gość: gretaa i znow cisza.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 12:27
      • serta eee ... 13.10.04, 12:36
        ... jaka cisza.Jak chcesz to ja moge sie poawanturowac troche ;) mam dzis
        nastroj do tego ;)
        • kremoofka serta - ale po co 13.10.04, 12:37

          • serta :))) 13.10.04, 12:40
            aaa nie moga byc wszyscy tacy weseli ;) Dzis o ile sie nie myle 13,w dodatku
            sroda - wyjatkowo nie lubie tego dnia.I juz jest wystarczajacy powod do
            zlosci ;))) Jeszcze Ql mi przypomni,ze tez mnie zdenerwowal ... ech ... zycie
            jest piekne ;)
            • swing tymczasem... 13.10.04, 12:51
              słonko na błękitnym niebie świeci jak na złość
              ;-)
              • serta i ... 13.10.04, 12:54
                ... w tle w zetce Rozynek ze swoim "hitem" silacz - jak mi dziala na nerwy ta
                piosenka i ten koles ! grrr
                • qlrafik Re: i ... 13.10.04, 13:04
                  no to witaj w klubie
                • swing Re: i ... 13.10.04, 13:08
                  trudno męskości bronić falsetem...
                  a ja ciągle nie mogę znaleźć swojej stacji :-(
                  • serta ooo nie !!! 13.10.04, 13:10
                    teraz idzie w zetce kolejna mega porazka ! tej piosenki tez nie znosze !
                    • serta ufff ... 13.10.04, 13:13
                      ... skonczyla sie
                      • qlrafik Re: ufff ... 13.10.04, 13:31
                        a jaka to piosenka?jestem ciekaw
                        • serta :) 13.10.04, 13:33
                          taka,ktora mi sie bardzo nie lubie,podobnie teledysku :P
                • Gość: greta ja go... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 13:45
                  nie moge sluchac- i patrzec...łeeee..;p
                  • serta a najdziwniejsze jest to,że ... 13.10.04, 13:54
                    ... tak naprawde nie mam pojecia skad on sie wzial :/ W pewnym momencie po
                    prostu gdzies sie pojawil jako wielkie odkrycie i nagle jeszcze wieksza
                    gwiazda ... dziwne.Jak dla mnie,to artysta z niego kiepski,muzyka jeszcze
                    gorsza ... Ale takie dziwne rzeczy sie dzieja.Przegladalam np.ostatnio
                    strone "super" programu Bar ... jakas Abra,pisze o niej tak: "(...)
                    skandalizująca wokalistka muzyki pop, znana jako ABRA. Jej najnowsza
                    płyta "ABRA" ukazała się w sierpniu 2004 r. Promowały ją dwa single: "Blisko
                    tak" i "Zwyczajna dziewczyna". " - cos podobnego.Gdyby nie ta www,to zapewne
                    nigdy w zyciu bym nie dowiedziala sie o kims takim ... ale ponoc tez jest znana
                    i popularna :/ Podobnie jak "hit lata",o ktorym kiedys wspominalam - "jej
                    czarne oczy" - to tez podobno nuci cala Polska ... ciekawe rzeczy

                    • swing a ja teraz mam 13.10.04, 13:59
                      i'll be there for you
                      • Gość: greta tak to juz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 14:04
                        jest- o przebojach- dowiaduje sie ostatnia...hihihi...nie widzialam zadnego jej
                        teledysku i jej nie sl;yszalam-
                        i kurcza nie nuce przeboju lata- niestety nie znam slow...hehehe...
                        i nie jezdze na moto i nikogo nie zarywam....hehehe....
                        nie moglam sie powstrzymac:)))))))))))))))))))))))))
                    • swing serta, 13.10.04, 14:04
                      wiemy zatem czego nie lubisz,
                      a co lubisz słuchać?
                      • serta :))) 13.10.04, 14:57
                        eee,to dopiero byla mala wzmianka o tym czego nie lubie ;))) tego jest o
                        tysiac razy wiecej ;))) a co lubie ... pytasz o muzyke? No coz,nie jestem fanka
                        jakiegos konkretnego stylu czy konkretnego zespolu lub
                        wokalisty/wokaliski.Czasem podoba mi sie jedna,dwie piosenki danego
                        zespolu/osoby,czasem prawie cala tworczosc,czasem podoba mi sie cos z jednego
                        stylu,czasem z innego ... Nie ma w kazdym razie czegos konkretnego.Musi mi
                        wpasc w ucho,miec fajny rytm,slowa (chyba,ze ich nie rozumiem) ... Na pewno nie
                        lubie polskiego hip-hopu (przede wszystkim ze wzgledu na slowa,wedlug mnie
                        denne),ale juz zagraniczny jestem w stanie "przelknac" (choc calkiem mozliwe,ze
                        o niczym sensowym tez nie spiewaja,np.Hotel-R.Kelly - slowa malo ciekawe,ale
                        ogolnie rytm ok). ooo,lubie np.muzyke,ktora wrecz porywa - tak mozna to
                        okreslic - kubanskie,hiszpanskie,wloskie,tureckie,greckie,cyganske itp.
                        rytmy ... lubie muzyke etniczna ... ech ... patrze co tu mam - w zasadzie kazda
                        moja plyta/kaseta to cos zupelnie innego.

                        • serta ooo ... 13.10.04, 15:05
                          ... teraz idzie piekna piosenka w zetce ...
                        • swing Re: :))) 13.10.04, 15:21
                          mnie też wciągają bardzo różne klimaty
                          i sama nie wiem, czy bardziej to wynika z mojego niezdecydowania,
                          czy bardziej z niestałości nastroju ;-)
                          • serta hihi 13.10.04, 15:30
                            no u mnie to chyba z oby dwoch ;)))
                            • swing Re: hihi 13.10.04, 15:34
                              niestałość dodaje kobiecie uroku, jak uśmiech

                              żegnając się, życzę jednak uśmiechu ;-)
                              • serta heh ... 13.10.04, 15:38
                                ... no dobrze,usmiechne sie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka