Gość: greta Re: FK chyba zapadło w sen zimowy ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.04, 16:26 chyba , masz racje- jak cicho tu... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: FK chyba zapadło w sen zimowy ;) 12.10.04, 16:46 ja też nic nie słyszę ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r a ja tu nagle A KUKU 12.10.04, 17:46 ja wciąż jestem, tylko czasem taki mniejszy, mniej widoczny... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: a ja tu nagle A KUKU 12.10.04, 17:56 pozdrowienia sie skończyły, powitania...radość jakoś przycichła.... Odpowiedz Link Zgłoś
gretaa ja jestem radosna.... 12.10.04, 18:07 nie widac....:)))))))))))))))) choc nie pozdrawiam nikogo..hehehe...:)) zarty mnie sie dzis trzymaja...;p Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: ja jestem radosna.... 12.10.04, 18:10 uuuuuu ktoś tu positiv energię rozsiewa, a cóz to za powód? Odpowiedz Link Zgłoś
gretaa tak po prostu... 12.10.04, 18:17 zaczelo sie na wykladach- i mi zostalo... a dlaczegoz mam sie smucic;)))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: nie interesuje mnie to z czyjego 12.10.04, 19:53 nie pilnujesz go? ; ) pokłóciliście się? : ( Odpowiedz Link Zgłoś
serta ... 12.10.04, 19:54 Nie pilnuje - niech robi co chce - jego zycie i jego sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
columbia : ( 12.10.04, 19:55 ojej!!! Serta, co za zmana nastroju! widzę, że jest źle..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: ... IP: 5.2.* / *.chello.pl 12.10.04, 21:22 oooo konflikt na forum uwaga, dwóch mega szpiegów pewnie będzie go chciało zbadać... Odpowiedz Link Zgłoś
kremoofka to jednak nie spicie robaczki )) 13.10.04, 09:04 no, przynajmniej część ))) Odpowiedz Link Zgłoś
swing ja też nie śpię! 13.10.04, 09:11 chociaż im bliżej zimy, tym bardziej sensowny wydaje się wynalazek natury pod tytułem "sen zimowy" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kremoofka Re: ja też nie śpię! 13.10.04, 09:14 strzałeczka swing ))) oj masz racje z tym snem zimowym ale nic to - przestawic sie trzeba i dalejze do boju )))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: tak, sen zimowy.. : ))) 13.10.04, 09:21 musiałam wstać o 6.... było jeszcze ciemno...brrrrrrrrr a będzie coraz gorzej... Odpowiedz Link Zgłoś
swing ja też 13.10.04, 09:24 też tuptam od szóstej a teraz nawet słonko wstaje później! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: ja też 13.10.04, 09:26 i coraz wcześniej robi sie ciemno..... ale pogłoski o ciepłej zimie może nie sa tylko pogłoskami...już dzisiaj słyszałam to od drugiej osoby...wcześniej mówiła o tym Serta..ale myslałam, że żartuje.. Odpowiedz Link Zgłoś
swing zima i tak będzie 13.10.04, 10:05 może nie najmroźniejsza, może nie najdłuższa, ale i tak słońce zblednie, a przykrótki dzień będę oglądać tylko zza służbowego okna... Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: zima i tak będzie 13.10.04, 10:09 atmosfera!... co to się z ludziskami porobiło... dlaczego słońce, mimo tego że świeci, to nie grzeje... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: zima i tak będzie 13.10.04, 10:59 cześć, Ql... co to sie stało wczoraj?..Serta warczała.... Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: zima i tak będzie 13.10.04, 11:08 witajcie, Columbia, musisz o to pytać sertę. powiem Ci w zaufaniu, że miała wczoraj zły humor :( Odpowiedz Link Zgłoś
serta :/ 13.10.04, 11:14 ohoho ... cos podobneg ... przedwczoraj,wczoraj,dzis,zapewne jutro i pojutrze ... i ciekawe kto jest tego sprawca?! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: :/ 13.10.04, 11:20 dobrze, że Ql nie zrzuca złego humoru na kobiece przypadłości...oni tak lubią...a mnie to wtedy do szału doprowadza..... ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta PS ... 13.10.04, 11:22 Lepiej,zeby jednak nie pytala.Jak chcesz sobie reklame zrobic,to sam sie pochwal. Odpowiedz Link Zgłoś
swing racja, do boju! 13.10.04, 09:23 kiedy się już obudzę (a czasem ma to miejsce długo po tym, jak wstanę) - naprawdę nie jest źle, trzeba sobie tylko znaleźć odpowiednio absorbujące zajęcie, najlepiej dużo różnych zajęć - wtedy się okazuje, ile tak naprawdę mamy jeszcze energii ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kremoofka Re: racja, do boju! 13.10.04, 09:38 swing - dokladnie i zyc mysla, ze jeszcze tylko 3 dni do piatku )))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
swing w ten sposób... 13.10.04, 09:59 przeganiamy kolejne dni, tygodnie i miesiące, a potem się dziwimy, że nam przybywa lat ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: w ten sposób... IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.10.04, 11:51 a ja dostałam dzisiaj kwiatki! ale fajnie!! Odpowiedz Link Zgłoś
serta eee ... 13.10.04, 12:36 ... jaka cisza.Jak chcesz to ja moge sie poawanturowac troche ;) mam dzis nastroj do tego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 13.10.04, 12:40 aaa nie moga byc wszyscy tacy weseli ;) Dzis o ile sie nie myle 13,w dodatku sroda - wyjatkowo nie lubie tego dnia.I juz jest wystarczajacy powod do zlosci ;))) Jeszcze Ql mi przypomni,ze tez mnie zdenerwowal ... ech ... zycie jest piekne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing tymczasem... 13.10.04, 12:51 słonko na błękitnym niebie świeci jak na złość ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta i ... 13.10.04, 12:54 ... w tle w zetce Rozynek ze swoim "hitem" silacz - jak mi dziala na nerwy ta piosenka i ten koles ! grrr Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: i ... 13.10.04, 13:08 trudno męskości bronić falsetem... a ja ciągle nie mogę znaleźć swojej stacji :-( Odpowiedz Link Zgłoś
serta ooo nie !!! 13.10.04, 13:10 teraz idzie w zetce kolejna mega porazka ! tej piosenki tez nie znosze ! Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 13.10.04, 13:33 taka,ktora mi sie bardzo nie lubie,podobnie teledysku :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta ja go... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 13:45 nie moge sluchac- i patrzec...łeeee..;p Odpowiedz Link Zgłoś
serta a najdziwniejsze jest to,że ... 13.10.04, 13:54 ... tak naprawde nie mam pojecia skad on sie wzial :/ W pewnym momencie po prostu gdzies sie pojawil jako wielkie odkrycie i nagle jeszcze wieksza gwiazda ... dziwne.Jak dla mnie,to artysta z niego kiepski,muzyka jeszcze gorsza ... Ale takie dziwne rzeczy sie dzieja.Przegladalam np.ostatnio strone "super" programu Bar ... jakas Abra,pisze o niej tak: "(...) skandalizująca wokalistka muzyki pop, znana jako ABRA. Jej najnowsza płyta "ABRA" ukazała się w sierpniu 2004 r. Promowały ją dwa single: "Blisko tak" i "Zwyczajna dziewczyna". " - cos podobnego.Gdyby nie ta www,to zapewne nigdy w zyciu bym nie dowiedziala sie o kims takim ... ale ponoc tez jest znana i popularna :/ Podobnie jak "hit lata",o ktorym kiedys wspominalam - "jej czarne oczy" - to tez podobno nuci cala Polska ... ciekawe rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta tak to juz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 14:04 jest- o przebojach- dowiaduje sie ostatnia...hihihi...nie widzialam zadnego jej teledysku i jej nie sl;yszalam- i kurcza nie nuce przeboju lata- niestety nie znam slow...hehehe... i nie jezdze na moto i nikogo nie zarywam....hehehe.... nie moglam sie powstrzymac:))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 13.10.04, 14:57 eee,to dopiero byla mala wzmianka o tym czego nie lubie ;))) tego jest o tysiac razy wiecej ;))) a co lubie ... pytasz o muzyke? No coz,nie jestem fanka jakiegos konkretnego stylu czy konkretnego zespolu lub wokalisty/wokaliski.Czasem podoba mi sie jedna,dwie piosenki danego zespolu/osoby,czasem prawie cala tworczosc,czasem podoba mi sie cos z jednego stylu,czasem z innego ... Nie ma w kazdym razie czegos konkretnego.Musi mi wpasc w ucho,miec fajny rytm,slowa (chyba,ze ich nie rozumiem) ... Na pewno nie lubie polskiego hip-hopu (przede wszystkim ze wzgledu na slowa,wedlug mnie denne),ale juz zagraniczny jestem w stanie "przelknac" (choc calkiem mozliwe,ze o niczym sensowym tez nie spiewaja,np.Hotel-R.Kelly - slowa malo ciekawe,ale ogolnie rytm ok). ooo,lubie np.muzyke,ktora wrecz porywa - tak mozna to okreslic - kubanskie,hiszpanskie,wloskie,tureckie,greckie,cyganske itp. rytmy ... lubie muzyke etniczna ... ech ... patrze co tu mam - w zasadzie kazda moja plyta/kaseta to cos zupelnie innego. Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :))) 13.10.04, 15:21 mnie też wciągają bardzo różne klimaty i sama nie wiem, czy bardziej to wynika z mojego niezdecydowania, czy bardziej z niestałości nastroju ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: hihi 13.10.04, 15:34 niestałość dodaje kobiecie uroku, jak uśmiech żegnając się, życzę jednak uśmiechu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś