Gość: kinia Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 22:46 a coś się stało, czy po prostu masz ochotę na przytulanko? Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 22:48 Taak wiem ze jako facet musze być twardy maczo....ale mam to gdzieś chce się w kogoś wtulić (he w kobiete dokładniej ;) ) ot tak poprostu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 22:51 pytałam bo nie chciałabym żebyś w me ramiona żale wypłakiwał skoro tak nie jest, to się polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 22:55 :) nie wylewam żalów...zwłaszcza na forum ;) Więc skoro się polecasz........tylko musisz podejść bliżej...bo ten monitor troche kanciasty :) Ach i droga kiniu mam nadzieje ze jesteś pełnoletnia bo nei chce się później w prokuraturze tłumaczyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
serta Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 22:56 a moze lateksowego misia na otarcie lez? :( Przepraszam. ech ... to poprzytulajmy sie wszyscy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 22:57 o mnie się właśnie ociera mały Bury Terrorysta i pomiałkuje cicho niedobra pani, w ogóle o niego nie dba!! Odpowiedz Link Zgłoś
serta Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 22:59 ech,moj kudlaty,wilkowaty czworonog pewnie juz dawno gdzies tam pod schodami spi ;) Zreszta tak ja psiaki dzisiaj na spacerze wyslinily,ze chyba bym sie nawet nie chciala do niej przytulic ;) coz ... pozostaly mi pluszaki ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 23:01 zawsze zostaje poduszka....tylko ona dziwnie zimna.. Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 23:00 Super! Ogłaszam tydzień masowego przytulania za otwarty ;) a ja mam małą czarną terrorystkę...do tego schizofremiczka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:01 mój się gniewa na mnie - siedzi obok na podłodze obrócony tyłkiem] chyba z nim pójdę do michy a przy okazji zrobię sobie herbatkę Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 23:05 ...to ja też poproszę herbatkę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
serta Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 23:02 hmmm ... no to ja moze nie powiem glosno,ze nie lubie kotow,bo mnie wykluczycie z masowego przytulania ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 21.10.04, 23:05 hehe no cóż jakby osobiste przekonania nie mają większego wpływu na walory jakie daje przytulanie masowe toteż przyjmuje z trudem do wiadomości Twoje zoozamiłowania ;) A tak swoją drogą można o kotach wiele powiedzieć ale w odróżnieniu od psów, nie są przekupne, mają charakter, a na ich zaufanie trzeba długo pracować i nie wystarczy rzucić laske kiełbasy ;) Ale pomińmy ten temat bo z przytulania wyjdzie kłótnia ;) A pieski też sa milusie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia oj serta IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:09 naraziłaś mi się muszę teraz wszystko na nowo przemyśleć Odpowiedz Link Zgłoś
serta :((( 21.10.04, 23:11 wiedzialam,ze sie pogniewa ktos :( oj wybacz ... ale Twojego kota lubie ;) to moze jakies lateksowe wdzianko dla kotka na przeprosiny? ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :((( IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:13 a mamy takie zboczenie przeniesione z wątku wrrrrr - zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: :((( 21.10.04, 23:15 eee za długi nie chce mi się czytać...wole się przytulać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :((( IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:16 no dobra - to ja się wyjątkowo odzieję w coś nieobślizgłego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :((( IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:12 przecież już pisałam, ze ma takowe!! Odpowiedz Link Zgłoś
serta nie słuchaj jej ! 21.10.04, 23:17 To nie jest zadne zboczenie tylko najnowszy trend mody! A tak wogole,na marginesie,gdybys chcial dolaczyc,jakies prospekty poczytac/ulotki,porozmawiac o lateksie itp. to my serdecznie z Kinia zapraszamy - szczegoly omawiamy na watku "wrrr" ;) a wracajac do przytulania ... i nikt mnie jakos nie wzial w ramiona narazie :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: nie słuchaj jej ! IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:19 no ale przecież tulimy się wspólnie cyber nie chce do nas dołączyć bo mu się czytać nie chce taki leniuszek z niego Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 21.10.04, 23:28 aaa ... wystarczyloby jakby spojrzal na ostatnie 20 postow,ale ... nie to nie :( pozostanmy zatem przy przytulaniu ... tylko cos chyba ciasno nam we trojke na tej kanapie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :))) IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:29 trzeba było iść do mnie - ja mam dużą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :( IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.10.04, 23:34 ja muszę iść spać - jutro znowu pobudka o 7 ale za to mam dużo wolnego w ciągu dnia Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: :( 22.10.04, 08:48 Ech....przepraszam dziewczyny ale tak dobrze mi było w waszych objęciach że......usnąłem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: :( IP: 5.2.* / *.chello.pl 22.10.04, 10:44 my też - było ciepło i miękko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.04, 11:02 lateksowo pewnie...:))))? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilith0 Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 11:12 ja też chcę .........na koty mam alergię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Re: Niech mnie ktoś przytuli... IP: 5.2.* / *.chello.pl 22.10.04, 11:26 to obiecu7ję że mój kot nie będzie spał na tobie, tylko na mnie! Odpowiedz Link Zgłoś
cyberghost1 Re: Niech mnie ktoś przytuli... 26.10.04, 16:18 no dobrze...zapraszam :) Odpowiedz Link Zgłoś