131 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: mleko roślinne po odstawieniu od piersi?

Ten sinlack to jest jakaś tragedia😞 czytałyście jego skład, głównie sam cukier. Masakra-śmieciowy zapychacz.

Re: Testy

Odstawiłabym sinlack, to sama chemia i cukier, czyli pusty, śmieciowy zapychacz. Napisałaś, że testy nic nie wykazały a swoja pewność co do alergii masz na podstawie swoich obserwacji? Ja przez kilka lat podejrzewałam pewne pokarmy u dziecka, i kiedy w wieku 5 lat zrobiliśmy testy moje obserwacji

Re: skaza białkowa

Ja najzwyklejsze serki kupuje w zwykłych osiedlowych sklepikach, bo w marketach to rządzi danon - niestety. Ale tak sobię myślę, bo moja też piła isomil - i ten isomil przy dłuższym stosowaniu też ją uczulił i policzki były znowu brzydkie. Już samanie wiedziałam co jej dawac, chyba sinlack

Re: skaza białkowa

najzwyklejsze serki homogenizowane. Pamiętam też że dawałm jej sinlack.

Re: 2-letni niejadek - czy to minie?

schabowego i chciały dokładke a mój poł.Nigdy nie wciskałam na siłe jedzenia stwierdzałam ze widocznie mu wystarczy.Nasze menu 1.Butla z kaszką 240 ml sinlack+ kaszka smakowa 2.ok 10-11 drugie sniadanie,kanapka,parówka,jajko,kopytka lub plakci z cukinii,ziemniaków itp placki ok 3 szt zje. 3.po spaniu ok

Rzadkie i sluzowate kupki u 5m dziecka ze skaza (początek wątku)

rzadkie i z duza iloscia sluzu.Czasem wiecej,czasem niewielkie ilosci.Przestalam jej dawac inne jedzenie - zostal tylko nutramigen,woda i na sniadanie troche kaszki nestle Sinlack.Myslelismy,ze juz jest lepiej,bo rano byla kupka,a pozniej do godziny 16 nie,ale teraz w przeciagu pol godziny zrobila 3 kupki

Re: Pomóżcie, poradzcie - na pewno alergia???

dziecko pije o połowę mniej, więc trzeba by było czymś uzupełnić te brakujące mililitry. Nie wiem, czy marchewka jest idealna na start. Ale na pewno kaszki - ryżowa, kukurydziana, jaglana, może spróbuj sinlack. I koniecznie obserwuj dziecko, gdy będziesz podawała każdy nowy produkt.

Re: kiedy słodycze?

Też nie. Lekarka kazała dawać sinlack, ale go rozcieńczaliśmy maksymalnie z naturalnymi kaszkami. Szybko z niego zrezygnowaliśmy. Moje dziecko jak jedzie na imprezę babciną je ciasta w ilości gigantycznej. Niestety muszę interweniować, bo je - przy aplauzie publiczności - bez zahamowań

Re: karmienie na lezaco moze miec wplyw na zapal.

samej piersi pobędzie jeszcze trochę. Nie dało się, bo bałam się, ze w takiej sytuacji, to na bank będzie niedożywiona. Pierwsze próby byly sukcesem, ale po tygodniu czy dwóch zaczęłą tak wrzeszceć na widok miseczki i próby posadzenia jej w krzesełku, że się poddałam. Lekarka zaleciłą sinlack, bo waga

Re: karmienie na lezaco moze miec wplyw na zapal.

Aaaaaaa, teraz doczytałam Twój ten dłuższy wpis. I mam dwie konkluzje: 1. Odstaw sinlack i to jak najszybciej, poważnie. Ten produkt powinien byc wycofany ze sprzedaży w ogóle, a dla alergików, nawet nie zdiagnozowanych. Sinlack jest okropnie słodki, dzieci się do niego przyzwyczajają i przestaja

8m-cy i tylko cyc kompletnie nic wiecej błagam pom (początek wątku)

tez nie miksowane nie miksowane wszystko londuje w koszu, brak mi sił jedyne co czasami zjada to chrupki kukurydziane. Kaszki tez nie sinlack tez nie juz nie wiem nawet co jeszcze mozna podać. ostatnio nawet myslałam ze jesli pojawił by sie ktoś kto powie naucze pani dziecko jesć i chcę za to no nie

Re: znowu straciła na wadze

hEj moja Maja 18 mies 6300 nam fantomalt nie pomagał , tak jak mówi Pola ,oleje , masła kasze,jak owoce to np z manna, zupaq z masełkiem ja jeszcze sinlack daje co do nutridrinków ja podaje Majce z kaszką lub kleikiem ryżowym:)a nutridrinki kupić można na ich stronie przy większej ilości wychodzi

1 2 3 4 5 6