4 742 wyników w czasie 174 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Slodkosci.... (początek wątku)

Hej eMamy! Moja Cora ma 14 miesiecy,jest bezmleczna,bezjajeczna i bezglutenowa,a lapki wyciaga do wszystkiego.Zeby nie bylo jej tak smutno jak my cos przegryzamy,pojechalam do sklepu z zywnoscia dla takich cudakow jak Ona i kupilam ciacha,ktore sa bez,bez i bez.Jadla,az jej sie uszy trzesly

Re: Slodkosci....

silnie moze uczulić kokos pzdr bziuk -- // ep! wyrwało się maleństwu //

slodkosci

staua napisała: Sama wiesz, że tu (myślę, że w Kalifornii jest tak samo) torty mają przede wszy > stkim wyglądać, a > smak… Ma być bardzo, bardzo słodki. > Unikam, co mi trudno nie przychodzi bo tu jest raczej moda na 'organic' i 'healthy food'. Owszem, widuje koloro

Re: slodkosci

Nie jadłam - co to jest? Donatów nie lubię… Och, moda na organic i zdrową żywność sobie, a słodziuchne, cukrowe torty sobie - obydwa trendy współistnieją zgodnie. Nawet we Whole Foods są te torty ;-) -- "Predicting what is going to happen in the inanimate world is a piece of cake compare

Slodkosci

Sluze, mniam, mniam. media.collegepublisher.com/media/paper416/stills/2vb0501z.jpg www.thesanitypatrol.com/char/pics/cake.j

slodkosci (początek wątku)

pochlaniamy wlasnie "agatke"od bliklego mniam-jakie slodkosci lubicie najbardziej podzielcie sie wiedza moze inni sprobuja :)

Re: slodkosci

Najbardziej lubię szarlotkę z bitą śmietaną na wierzchu, ptysie i napoleonki.

slodkosci

oczywiscie na poczatku nie jadlam wcale slodyczy.wyszlo to na dobre bo schudlam...jednak teraz juz sie nie boje.od czasu do czasu torcik,oczywiscie malutki.prawie codziennie chlebek z dzemikiem albo miodem...i jest ok.a jak smakuuuujeee

Re: slodkosci

ja jestem na antybiotykach 3 miesiące, nie jem od tego czasu w ogóle ziemniaków, raz w tygodniu pozwalam sobie na pomidora, dziennie jedno jabłko lub kiwi, przez cały czas zjadłam ze 4 chlebki żytnie na zakwasie, poza tym tylko Wasa (z sezamem i żytnia) chaber tylko zielony w dużym opakowani

slodkosci (początek wątku)

Uwielbiam ciasteczka korzenne z grzanym winem, własnie sie nimi zajadam, a mialam sie odchudzac...czy wy tez macie jakies ulubine słabosci słodkosci ktorym sie nie mozecie oprzec?;D

Re: slodkosci

schabowyy!! A to nie jest słodkie... hmmm to nie nie mam :) -- "A gdyby kogut wyglądał jak paw, to kury fruwałyby jak orlice i śpiewały jak słowiki. A tak to grzebią pazurami w ziemi." by: seth.destructor

Slodkosci

?

Halloweenowe slodkosci (początek wątku)

Wlasnie wrocilismy z halloween"owego przyjecia dla dzieci, imprezka byla dla dzieci z 2008 r. i glownie znajomi, swietnie zorganizowane, Panie opiekunki i wiele atrakcji. No ale chodzi mi oto, czy Panie tez podawaly dzieciom juz w tym wieku slodycze, bo my nie dajemy chyba ze w postaci owoc

Re: Halloweenowe slodkosci

I tak trzymaj, Inia! Jestes bardzo madra i rozsadna mama. Zycze sobie, zeby wszystkie mamusie takie byly.I corke tez masz bardzo madra i rozsadna, wyrosnie z niej piekna, szczupla i zdrowa dziewczyna. Tak trzymaj! Buziaczki! Papatki! Pozdrowionka!

Re:**'slodkosci*

*Lusia, to jednak rowerowalas do sklepu, chyba w tym czasie ja ze spaceru tez wracalam,bo wlasnie tez sniegowac zaczelo.. od swiat pozwalalam sobie na slodkosci,pierniczkami w czekoladzie i kruchymi/ryzem ala Malta z sosami smakowymi, ech..co bede wyliczac i sie torturowac,zaczne ponownie na

Re:**'slodkosci*

Nie wiem do konca jak to jest, nieraz sie tyje z powietrza, i szkoda sie wysilac? ja mysle, a wiecej ruchu przy normalnym jedzeniu i nie bedzie chyba problemu?. -- Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu W. Shakespeare

cudowne slodkosci

wszystkie zaspiewki w patetycznym stylu hymnu prawa i sprawiedliwosci, wszyscy wokalisci poumierali i dawno niezyja, a nowi jeszcze sie nie narodzili. szopka z matka boska w tle. doskonale przygotowani bardzi-pierdzi u zloba ziorajacy do kartek, robiacy szklane oczy jako szczyt mozliwosci aktors

Re: cudowne slodkosci

Jaki nick taki komentarz,,,

1 2 3 4 5 6