28 wyników w czasie 40 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

hotel Borowina (początek wątku)

Czy ktos moze byl na weselu zorganizowanym w hotelu Borowina w Konstancinie? Jezeli tak to jakie wrazenia?

Re: hotel Borowina

byłam latem 2014r. na weselu jako gość , podobnie jak wszyscy miałam jedno podstawowe zastrzeżenie; WSZYSCY BYLIŚMY PO PROSTU GŁODNI! Na stołach właściwie nie było nic zimnego do jedzenia, brak sztućców, małe, niesmaczne i rzadko podwane ciepłe danie. Goście dość szybko wychodzili z wesela. Sala

Re: Borowina - Konstancin

hmm ja tam bede miala wesele:)) Opinie znalazlam jedynie w internecie-wprawdzie niewiele ale pozytywne. Na razie moge powiedziec, ze kontakt z managerem jest bardzo dobry-miejsce robi super wrazenie.Szefem kuchni jest znana osoba-mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze:)) Reszte opowiem po

Re: Borowina - Konstancin

A kiedy masz wesele? Też Ci powiedzieli, że całość kasy właca się przed imprezą? Bo to dość ryzykowne i nie wiem, czy się zdecydować...

Re: Poszukuję na wesele ;-)

odstąpię salę weselną, termin 14.05.2011 mieszczącą się w Konstancini-Jez. pod Warszawa www.borowina.com.pl/ na ten termin mamy również do odstąpienia jeden z najlepszych zespołów w Polsce, agencja muzyczna bzzyk

Re: Wesele na Warniji

wesele W rajby to jek chto naraji. Jak sie umówili na posagi, to zrobzili ględy. Wtedy ksiądz ględał i zrobzili zapoziedzie. Trzy razy ksiądz musi zapoziedać, a potem wesele. Kedyś było corne, a teroz zrobzili bziołe ubranie, a było i modre. Psierwuj nikt nie mniał bziałej sukni, tlo corna

Re: Sale w Warszawie i okolicach = kompletna masa

W Borowinie są dwa wesela naraz :/

Re: Sale w Warszawie i okolicach = kompletna masa

zdzichu123 napisał: > W Borowinie są dwa wesela naraz :/ A czego konkretnie się obawiasz? Ja miałam tam wesele i nie zaobserwowałam żadnych problemów w związku z dwiema imprezami. Wejścia są zupełnie niezależne, parking wystarczająco duży. Oczywiście teren jeden, więc jeśli goście wyjdą

Re: Zespół muzyczny It's Freak poproszę o opinie

Agata, napisałaś, że Twoje wesele odbyło się w hotelu Borowina. Moje odbedzie się na tej sali w przyszłym roku i chciałam Cię prosić opinie odnośnie Borowiny. Czy byłaś zadowolona z menu, obsługi, wystroju sali? Czy warto może na coś zwrócic uwagę jeszcze przed weselem? Bedę wdzięczna za wszelkie

Re: Zespół muzyczny It's Freak poproszę o opinie

witam, zespół Its Freak grał na moim weselu, które odbyło się 29.09.2012 w hotelu Borowina w Konstancinie. Postanowiłam opowiedzieć jak to wyglądało u nas. No więc na wstępie zacznę od tego, że zespół Its Freak zrobił absolutną furorę na moim weselu. Byliśmy mega zdowoleni. Ich aranżace

Re: okolice warszawy - hotel z ogrodem

, jest blisko, ale... nas trochę właściciele przerazili (łańcuch na szyi itp) no i pałacyk jest przy ulicy Jest jeszcze dość nowa Borowina pod Konstancinem. borowina.eu/index.php Byliśmy tam na weselu oraz pod

Re: okolice warszawy - hotel z ogrodem

Organizowaliśmy wesele latem 2014 roku w Hotelu Borowina. Niestety wspomnienia z fazy planowania wspominamy okropnie. Hotel pomylił rezerwacje i nagle nasze pokoje zarezerwowała Para organizujaca wesele w drugiej sali. Reakcja - wypieranie, wmawianie ze to nasza wina bo rezerwacji nie wpisalismy w

Re: A może by my se tak pośpiywali?-Cd.NIE MA TO,

Pobiegła dziewczyna Aż do borowina; Jasieniu, goóże ją Z buteleczką wina. On. Dogoniłem ci ją Aż na białym moście: •Wróćże się, dzieweczko, Czekają cię goście. Ona. Ja się już nie wrócę, Aże się nauczę; Kupię folwareczek 1 kamienicę. A w tym folwareczku Kary konik stoi; Już ci się dziewucha Do

wrednababa wychodzi za mąż :)) (początek wątku)

na sluzewie w Warszawie-godz.15:00. Potem wesele w hotelu Borowina, wygooglajcie sobie, bo tu i tak nie mozna wkleic zdjec 3 D mam juz zamowionego Dj+wodzireja, fotografa i kamerzyste - reszta w przyszlym roku. Acha zaproszenia https://www.jdstyle.pl/th/thBA%2004.jpg https

kuchnia chłopska (początek wątku)

stało zsiadłe mleko. Zaręczyny Jagny i Boryny w karczmie: Zaraz też na szynkwasie Żyd postawił arak i słodką, i asencję, a do tego śledzie, placek z szafranem i jakieś wymyślne kukiełki z makiem. Wesele Boryny: Dominikowa, synowie, kowal, Jagustynka uwijali się raźno z pełnymi butelkami i