a co powiecie o tym przedszkolu???
G20 to weselsza partytura dla tej samej orkiestry. Cały Titanic już się weseli.
Czy ktoś wie co się stało z Punktem przedszkolnym Wesołe Nutki z ul. Weteranów? Rozważałam oddanie tam swego dziecka, więc pojechałam zasięgnąć języka, a zastałam pusty lokal bez żadnej informacji, żadnego szyldu, kompletnie nic. Jeżeli ktoś coś wie proszę o info gdzie mogę ich znalezć i czy są w
w Little AntBee na M. Skłodowskiej przy szkole podstawowej nr.2 też zapisują bez wpisowego do końca grudnia :) siostra zapisała tam córkę
Gość portalu: drow napisał(a): > Na razie na Oślej Ławce, ale na początek i to dobre. Kto wie, może być jeszcze > ciekawiej. > > Jak to mówią: goło i wesoło. D_nutko, pociesz Piczosztofa, co? On jest Twoim Pieszczosztofkiem, a teraz mu tak smutno. A wogóle, to będzie
Gość portalu: drow napisał(a): > Gość portalu: drow napisał(a): > > > Na razie na Oślej Ławce, ale na początek i to dobre. Kto wie, może być jes > zcze > > ciekawiej. > > > > Jak to mówią: goło i wesoło. > > D_nutko, pociesz Piczosztofa, co
d_nutka napisała: > wesoly3 napisał: > > > zydzi won !!! > > wesoły ma kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu. > jeśli pyskówka,to jak pogonisz won z kim będziesz pyskował? > do swojego odbicia w lustrze? > ty się ciesz wesoły,że ktoś jeszcze ma chęć
A do naszego chlywa wchodź bez bukania ;)))) Oj, Nereus to łu Ciebzie wesoło płinie cias. Tak przy ognisku to mnile je siedzieć z muzyko. -- **.¸¸.•**¨`•»Natura do mnie sia śnieje¸¸.•*¨`•» ¸¸.•*¨`•»skowronek, aj to nolepszy mój
co ci z tego przyjdzie? > > To jest naprawde madre. No i majac te zasady na wzgledzie, nie wdawaj sie po > prostu w dyskusje z Wesolym3. > > Serdecznosci, > > Ceesiak Czy Wesoły dorożkrz to taki odpowiednik wesołego sanitariusza ? Kto jeszcze te rysuneczki
d_nutka napisała: > i będę miała jeszcze inny problem (na co zwrócił mi uwagę Wesoły) > bo wnuki od córki mogą pojechać do Izraela, ale wnuki od syna już nie, chyba że > > da ogłoszenie matrymonialne o trści : poszukuję autentycznej Żydówki > (udokumentowane) na żonę
ciekawe czy po wczorajszej rozgrzewce Viki zaśpiewa nam dzisiaj kolędę? <nutki> przybieżeli do Betlehem de-ka-rzeee............. <nutki>
i spotkań także w święta d_nutka
Na weseli ja gulała, troszka wodki polala oj dana dana oj uk.youtube.com/watch?v=WAnI2iE9nxU&feature=related -- ¸¸.•*¨`•»Cicho, dziatki, nie plećcie, weźcie, drapacką