Dodaj do ulubionych

wesołych świąt

23.12.03, 08:38
wszystkiego najlepszego dla wszystkich ;)

PS. w pitolniku jedzenie i picie ;)
Obserwuj wątek
    • ziri Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:45
      sianko podłożę pod obrus i opłatek na stole
      • misiania Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:50
        o! a choinka jeszcze nie ubrana! wieszam łańcuch zrobiony z kartek papieru do
        ksero. hyhy, ciekawe, jak się Anieli będzie siedziało na czubku? ;)))))))))))))
        • ziri Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:52
          ciekawe czy po wczorajszej rozgrzewce Viki zaśpiewa nam dzisiaj kolędę?

          <nutki> przybieżeli do Betlehem de-ka-rzeee............. <nutki>
          • Gość: v2l Re: wesołych świąt IP: 213.255.126.* 23.12.03, 09:17
            sie kurde nie £adowaly w mojej sopce te tfoje kolendy, ale spobruje!

            Przybiezeli ku lezakom plazaki
            pelne majom cudownosci plecaki
            chala, butelki coli
            popkorn na pioch sie wali
            a pokoj bez kuchni!
        • oxycort Re: wesołych świąt 23.12.03, 09:18
          Anene. Aniela swoim zwyczajem zwisać będzie przy pomocy przylg swoich tudzież
          stóp chwytnych swoich.

          Ajawam życzę świąt optymistycznych, żartobliwych, z akcentami humorystycznymi.
          ~~
          ox
          • Gość: v2l Re: wesołych świąt IP: 213.255.126.* 23.12.03, 09:24
            nie prawda bo na kucykach zawisnie , wiem bo widzialam, wiec sie pusze!
            albo wogole bedzie sie unosic trzepoczac rzesami
            • ziri Re: wesołych świąt 23.12.03, 09:29
              fala ją poniesie
    • kwiat_paproci Re: wesołych świąt 23.12.03, 10:00
      zadam głupie pytanie, ale gdzie jest Pitolnik, bo u mnie go nie widać ???
      • rigel Re: wesołych świąt 23.12.03, 10:05
        kwiat_paproci napisała:

        > zadam głupie pytanie, ale gdzie jest Pitolnik, bo u mnie go nie widać ???

        może jest Zariglowany....
        • kwiat_paproci Re: wesołych świąt 23.12.03, 10:08
          ale fajna nazwa :-))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka