rigel 23.12.03, 08:38 wszystkiego najlepszego dla wszystkich ;) PS. w pitolniku jedzenie i picie ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziri Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:45 sianko podłożę pod obrus i opłatek na stole Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:50 o! a choinka jeszcze nie ubrana! wieszam łańcuch zrobiony z kartek papieru do ksero. hyhy, ciekawe, jak się Anieli będzie siedziało na czubku? ;))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ziri Re: wesołych świąt 23.12.03, 08:52 ciekawe czy po wczorajszej rozgrzewce Viki zaśpiewa nam dzisiaj kolędę? <nutki> przybieżeli do Betlehem de-ka-rzeee............. <nutki> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: wesołych świąt IP: 213.255.126.* 23.12.03, 09:17 sie kurde nie £adowaly w mojej sopce te tfoje kolendy, ale spobruje! Przybiezeli ku lezakom plazaki pelne majom cudownosci plecaki chala, butelki coli popkorn na pioch sie wali a pokoj bez kuchni! Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: wesołych świąt 23.12.03, 09:18 Anene. Aniela swoim zwyczajem zwisać będzie przy pomocy przylg swoich tudzież stóp chwytnych swoich. Ajawam życzę świąt optymistycznych, żartobliwych, z akcentami humorystycznymi. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: wesołych świąt IP: 213.255.126.* 23.12.03, 09:24 nie prawda bo na kucykach zawisnie , wiem bo widzialam, wiec sie pusze! albo wogole bedzie sie unosic trzepoczac rzesami Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_paproci Re: wesołych świąt 23.12.03, 10:00 zadam głupie pytanie, ale gdzie jest Pitolnik, bo u mnie go nie widać ??? Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: wesołych świąt 23.12.03, 10:05 kwiat_paproci napisała: > zadam głupie pytanie, ale gdzie jest Pitolnik, bo u mnie go nie widać ??? może jest Zariglowany.... Odpowiedz Link Zgłoś