Czy wie ktos cos na temat miejscowosci Wisbech w Cambrigeshire (ile mieszkancow, jakies ciekawostki itp)
Jak Ci sie nie chce odpisywac to przynajmiej nie zasmiecaj. To pytanie jest do bardziej zyczliwych niz Ty. Pozdro
Prosze o informacje o tesco w Wisbech. Dostalem oferte pracy w tym miescie. dzieki za wszelkie informacje.
To jest post z czerwca MONDZIOLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej, ja lecę z kumplem 25 lutego, rozmowa 29 styczeń, póki co tyle wiem, jeśli jest ktoś kto leci tym samym lotem lub już doleciał do Wisbech i ma szczęście lub wręcz go nie ma pracując w tesco to prosiłbym o info., nadmienię, że opcją u nas jest mieszkanie (nie było wyboru)
Póki co to wiem pewnie tyle co ty, chwilkę pogadałem z gościem który mieszka w Wisbech, napisał że są tam same fabryki a po za tym wiocha, ale za to co podnosi mnie na duchu jest oczywiście jedno Tesco, i na pewno z marketów Asda, a już całkiem stałem się szczęśliwy jak powiedział że jest dyska
Szukam osob przcujących w wisbech. Mam tam dojechac w polowie lipca. Prosze o info.
niezle te domki w brighton he he szkoda tylko ze to scieeeema. za taki dom to moglbym placic tyle co place za moja nore w wisbech.shiiit
ja rownierz weslych swiat a gdzie tu w wisbech mozna isc na impreze w sylwesrta
Witam miałem dzisiaj telefon z tesco , ze lece 25 lutego do Wisbech. rozmowe mialem 1 grudnia. teraz mam czekac na umowe. opcja mieszkanie.
Ja z kumplem również lecimy do tesco w wisbech, pewnie się spotkamy na organizacyjnym, my mamy 29 stycznia więcej nic nie wiem ponieważ czekam na maila z dalszymi informacjami, oczywiście mamy opcję mieszkania, jak coś pisz na maila kochamgory@poczta.fm hej i do zobaczenia
PMP I DEL MONTE W WISBECH TO JEDNA BANDA,KTORA POWINNY SIE ZAJAC ODPOWIEDNIE WLADZE W UK.OSZUKUJA W PLATNOSCIACH,A LUDZI TRAKTUJA JAK SMIECI.LUDZIE WYSTRZEGAJCIE SIE AGENCJI PMP Z PETERBOROUGH,A Z WISBECH W SZCZEGOLNOSCI.PANUJE TAM DYSKRYMINACJA I PONIZANA JEST GODNOSC LUDZKA.ABY DOSTAC SIE POD
PMP to jedna z najgorszych agencji w UK, sam dla nich pracowalem w Wisbech w Del Monte, trzeba pilnowac godzin, bo czesto brakuje, nie placa podatku, wiec sie go nie odzyska na koniec roku podatkowego, prace oferuja za minimalna stawke, jak jest praca to na okragla, jak sie konczy oleja Cie i
do Wisbech jeżdżą autobusy co godzinę,różni operatorzy,od komunikacji miejskiej,aż po autobusy dalekobieżne i ekspresowe,koszta biletów bardzo różne;nigdy nie byłem w Wisbech autobusem,zawsze samochodem,odległość z Peterborough ok 15 mil
Na wakacjach w raz z moim mężem wybieramy się do Francji do ciotki, gdzie chcemy zostawić samochód i jechać do Anglii do mojego brata. Czy ktoś może podać nam najlepszą trasę z Lubina do Amiens (ewentualnie Paryż), a nastepnie do Wisbech (Wlk Brytania). Samochód mamy na gaz i jedziemy nim
a mnie tesco w wisbech zrobilo piekny prezent jak sie zwalnialem w ostatniej wyplacie pomylili sie o jedyne 800 funtooow na moja kozysc a ja im baj baj i fenk ju
Polecam: Transport Paczek Osób Zwierząt, Peterborough Spalding Wisbech cała Anglia cała Polska tel.07926231621 Polecam firma działa 7 dni w tygodniu, przewozi paczki małe paczki duże, całe palety z meblami, z terakotą. Działa na terenie całej Anglii i całej Polski, tel. 07926231621