loke2 10.01.07, 15:38 Kto jest w podobnej sytuacji? Tzn. przeszedł rekrutację w listopadzie, ma lecieć po Nowym Roku, a tymczasem ani słychu ani widu badań, spotkań organizacyjnych czy wogóle jakichkolwiek bliższych szczegółów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
harrisongs Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 15:40 Ja jestem ale nie ma się co poddawać panice. Skoro się przeszło całą rekrutację to i dalsze konkrety też będą. Też mi zależy na szybkim wyjeździe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Ja jestem z rekrutacji listopadowej i lece w lutym IP: *.netis.net.pl 10.01.07, 15:53 jw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zd Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 16:02 jestem w podobnej sytuacji. byłem na rozmowie 1 grudnia . zakwalifikowałem sie dalej ,kazali czekac. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 18:11 bylem w Krakowie 13 listopada na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na wylot Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 18:12 sorki, mialo byc ze czekam na spotkanie organizacyjne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 20:50 Tzn Matt że już miałeś badania? A jedziesz na to spotkanie 15 stycznia? Bo tu ludziska piszą o takim Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 21:02 Nie mialem jeszcze badan. Jak do nich zadzwonilem w zeszlym tygodniu, to powiedzieli ze oddzwonia w "najblizszym czasie" w sprawie badan i spotkania organizacyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 10.01.07, 22:12 No to widzę, że jesteśmy w identycznej sytuacji, daj znać jak coś będziesz wiedział, ja też jak tylko zadzwonią to zaraz napiszę. Być może znajdziemy się na tym samym spotkaniu organizacyjnym. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: 213.199.192.* 12.01.07, 13:16 Czekamy, czekamy. A tak na marginesie to jaką opcję macie: mieszkanie czy hostel? Odpowiedz Link Zgłoś
radekk10 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 12.01.07, 13:33 Hi Ja jestem ze styczniowej rekrutacji(do mnie nie dzwonili ale ja dzwonilem i powiedzieli ze przeszedlem) i podobno mam miec wylot w ciagu 2 m-cy. A co do pytania poprzednika to ja np. wybralem hostel. Pozdrawiam "poczekalnie" Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 12.01.07, 13:39 Ja czekam od listopada, opcja hostel. Wkurza juz mnie te czekanie na telefon z Krakowa :/ p.s. z tego co czytalem, to ci co leca po nowym roku beda placic po 80Ł za pokoj 2-osobowy. Z tego co sie orientowalem to na wlasna reke mozna znalezc za mniejsza cene single room ;) Odpowiedz Link Zgłoś
radekk10 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 12.01.07, 13:45 No mi powiedzieli ze mam czekac i ze koniec lutego raczej wylot. A co do mieszkania to zdecydowanie lepiej hostel bo Tesco straszna kase pobiera a mozna nawet 50% taniej samemu pokoj znalezc. Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 12.01.07, 16:16 Tak, czekamy... I ciekawe ile ten stan jeszcze potrwa... Ja mam opcję hostel. Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 15.01.07, 14:13 To frustrujące, ludzie z rekrutacji grudniowych i styczniowych mają już terminy wylotu, a ja zostałem "zatrudniony" już w lsitopadzie i nadal nic nie wiem... Dzwonić do nich czy nie dzwonić...? Jakaś mętna jest ta polityka rekrutacyjna Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 15.01.07, 14:44 Doskonale Ciebie rozumiem. Sam zakwalifikowalem sie w listopadzie i w dalszym ciagu czekam na telefon. Dzwonilem do nich juz 2 razy po Nowym Roku, to mowili, zeby sie niecierpliwic i wkrotce zadzwonia, ale ile mozna czekac? Czekam juz ponad 2 miesiace, a osoby ktore niedawno byly w Krakowie juz leca. Cos jest chyba nie tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.lom.vectranet.pl 15.01.07, 15:21 Na rozmowie w Krk byłem w połowie grudnia.Jakieś 4 dni temu dostałem telfon że się dostałem,bardzo miła pani poinformowała,że jak narazie brak wolnych miejsc i wyloty będą w lutym.Jak ja nie lubie czekać :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt szczególny Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.07, 16:44 Ja również czekam od listopada, też czekam na wiadomość od nich z niecierpliwością. Wydaje mi się, że dlatego jeszcze nas nie wysyłają bo nie ma wolnych miejsc w tych rejonach cobyśmy chcieli. Ja chciałbym pracować w Szkocji (reszta ma może inne bardziej wysublimowane wymagania odnośnie miejsca pobytu) i może w tych rejonach jeszcze nie mogą znaleźć nam miejsc. Może wysyłają tych, co nie mówili gdzie chcą lecieć i było im to obojętne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zd Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.07, 17:31 Mi bylo wszystko jedno gdzie pojade i jaka opcja bedzie ( hostel czy mieszkanie) i nadal czekam na miejsce kiedy i gdzie lece juz od 1 grudnia. Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 19.01.07, 09:26 Dobra jest. Tesco się odezwało. Nie wiem jakimi zasadami rządzi się ta ich rekrutacja, ale wreszcie już coś wiem. Spotaknie mam 29 stycznia, a wylot w marcu. Czy pozostli listopadowcy i grudniwocy też już mieli odpowiedź z Tesco? Matt wiesz już kiedy jedziesz i gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 19.01.07, 09:29 W dalszym ciagu cisza :( Kiedy do Ciebie zadzwonili? Kiedy wylatujesz i do jakiego miasta? I jaka opcja mieszkaniowa miales? p.s. powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 19.01.07, 10:50 Zadzwonili wczoraj... a ja zadzwoniłem do nich przedwczoraj - zapewniano mnie że nikt o mnie nie zapomniał i wszytko biegnie właściwym torem. I od razu następnego dnia (czyli wczoraj) był telefon. Dlatego sugeruję Ci zadzwonić i grzecznie o sobie przypomnieć, bo zdaje się mają tam burdel w papierach. Ja mam opcję hostel (babka powiedziała mi że cały luty wylatują ludzie z opcją mieszkaniową - co chyba nie do końca jest prawdą) i lecę 4 marca do Worcester (koło Birmingham). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zd uffff w końcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.07, 14:19 Witam miałem dzisiaj telefon z tesco , ze lece 25 lutego do Wisbech. rozmowe mialem 1 grudnia. teraz mam czekac na umowe. opcja mieszkanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: uffff w końcu IP: *.lom.vectranet.pl 19.01.07, 14:34 a moze ktos z polowy grudnia dostal odpowiedz co i jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: uffff w końcu IP: 213.199.192.* 19.01.07, 14:37 Ja dostałem propozycję wczoraj do Gloucester okolice Birmingham. Niestety lecę sam 04.02.07 i nie wiem czy ktoś wylezie po mnie na lotnisko czy będę się musiał motać. Chociaż w umowie pisze że transport z lotniska jak i przelot i badania jest wliczony w kwotę jaką Tesco sobie rząda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: uffff w końcu IP: *.lom.vectranet.pl 19.01.07, 14:43 penny a kiedy byles w krk?i jaka opcja mieszkania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: uffff w końcu IP: 213.199.192.* 19.01.07, 14:49 Rekrutację przeszedłem 20.12.06 a w poniedziałek jadę na spotkanie organizacyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: uffff w końcu IP: 213.199.192.* 19.01.07, 14:50 Aha mieszkanie Tesco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: uffff w końcu IP: *.lom.vectranet.pl 19.01.07, 14:59 ja 19.12 hostel moze dlatego cisza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: uffff w końcu IP: 213.199.192.* 19.01.07, 15:01 A dzwoniłeś do nich? Może to przyspieszy. Jak uważasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zd Re: uffff w końcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.07, 15:08 Ja co jakiś czas dzwoniłem i sie przypominałem. na początku raz w tygodniu a ostanio nawet co 2 dni ale nie wiem czy to miało wpływ na telefon. w polowie oczekiwania zmieniłem obcje na hostel lub mieszkanie z tesco , powiedzialem ze nie ma dla mnie to znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 19.01.07, 15:13 Do ku.. nedzy ile mozna czekac? Dzis z rana znowu do nich dzwonilem, powiedzialem ze bylem w listopdadzie i w kazdej chwili moge jechac. Babka powiedziala, ze wkrotce sie do mnie odezwa i zaznaczyla w papierach, ze mi sie spieszy. I w dalszym ciagu nie oddzwonili... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apolinary Re: uffff w końcu IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.07, 15:15 matt, mnie też już szlag trafia (jestem z listopada), no troche malo powazne sie to zaczyna robic z ich strony.. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 19.01.07, 15:53 Apolinary a jaka opcje masz mieszkaniowa? Ja wybralem hostel i moze dlatego sie nie odzywaja, bo najpierw upychaja ludzi po TESCO-wych mieszkaniach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apolinary Re: uffff w końcu IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.07, 16:12 Chyba nie ma to znaczenia - ja wybralem mieszkanie tesco, i dalej cisza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penny lane Re: uffff w końcu IP: 213.199.192.* 19.01.07, 15:16 Może jednak dajcie spokój z dzwonieniem bo nas powysyłają tam gdzie nigdy nie trafimy. Odpowiedz Link Zgłoś
xor333 Re: uffff w końcu 19.01.07, 18:34 Hej, ja bylem na rekrutacji na poczatku listopada. W ciagu kilku dni mialem telefon, ze sie dostalem. Pozniej cisza. Data wyjazdu miala byc w drugiej polowie stycznia. Dzwonilem na Wadowicka 4 razy, z czego za pierwszymi dwoma zaznaczylem ze chcialbym sie dostac do jednej miejscowosci, o ile tam bedzie miejsce. Wybralem opcje mieszkaniowo. W zeszlym tygodniu zostalem poinformowany o dacie wylotu (9 lutego) i miejscu przeznaczenia (nie tam gdzie chcialem leciec, ale blisko i w ogole jestem bardzo zadowolony). Nie wiem dlaczego do Was nie dzwonili jeszcze. Moze ma tu jakies znaczenie opcja mieszkanie lub hostel? Jedno mi przyszlo do glowy - mam za soba juz 5 lat pracy w Polsce. Moze biora najpierw tych co juz cos pracowali? Ale nie wiem czy tak jest czy nie. To tylko domysl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baltazar gabka Re: uffff w końcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.07, 15:22 Ja z kumplem również lecimy do tesco w wisbech, pewnie się spotkamy na organizacyjnym, my mamy 29 stycznia więcej nic nie wiem ponieważ czekam na maila z dalszymi informacjami, oczywiście mamy opcję mieszkania, jak coś pisz na maila kochamgory@poczta.fm hej i do zobaczenia Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 22.01.07, 15:35 Jest ktoś jeszcze z listopada, kto przeszedł rozmowę w Krakowie i czeka na telefon w sprawie wylotu? Oni są niepoważni, lecą ludzie z grudnia i stycznia, a ja dalej czekam na telefon :[ Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: uffff w końcu 22.01.07, 16:34 Moja rada: DZWOŃ DO NICH - grzecznie, ale stanowczo domagaj się jakichś informacji. Do zeszłego czwartku byłem w podobnej sytuacji, a zadzwoniłem przypomnieć o swojej osobie dzień wcześniej. Usłyszałem nieśmiertelne: "proszę cierpliwie czekać, nie zapomnieliśmy o panu, odezwiemy się w najbliższym czasie". W zeszłą środę się tak szybko zbyć nie dałem i spokojnie drążyłem temat. Skutek - czwartek rano telefon z Tesco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: uffff w końcu IP: *.lom.vectranet.pl 22.01.07, 17:01 no ja z polowy grudnia dzis dzwonilem i pani powiedziala ze wkrotce dadza znac co i jak no i ze wyjazd bedzie w lutym. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 22.01.07, 18:09 Dzwonię co kilka dni, ale za każdym razem odpowiadają, że już niedługo się odezwą. Te niedługo trwa już kilka tygodni. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 23.01.07, 10:43 Zadzwonili :) Lece 09.02 do Londynu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apolinary Re: uffff w końcu IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.07, 13:33 No to matt masz juz luzik. Ja dalej czekam - wczoraj o sobie przypomnialem na wadowickiej, no ale wiadomo co uslyszalem. No nic - bede dobrej mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 23.01.07, 13:54 Nie martw sie, wkrotce do Ciebie tez zadzwonia. Powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
xor333 Re: uffff w końcu 23.01.07, 20:16 Matt - mozesz napisac dokad lecisz? Prawdopodobnie bedziemy mieszkac razem. Ew. wyslij mi maila. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: uffff w końcu 23.01.07, 21:49 09.02 do Ealing (zachodni Londyn) z opcją hostel Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: uffff w końcu 24.01.07, 00:33 Świetna wiadomość Matt! Grunt, że już wiesz gdzie i kiedy lecisz, chociaż długo Tesco kazało na siebie czekać. Do Londynu, no no! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
xor333 Re: uffff w końcu 24.01.07, 11:11 Aha, to jednak nie bedziemy razem. Na spotkanie organizacyjne nie dojechal czwarty z naszej ekipy do mieszkania. Gdy napisales ze dzwonili do ciebie dzien pozniej, myslalem ze moze awaryjnie wsadzili cie na jego miejsce. W takim razie do zobaczenia na lotnisku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emgi Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.07, 19:47 cześć loke2 ja też lecę 4 marca worcester,opcja hostel.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.lom.vectranet.pl 23.01.07, 20:33 emgi a kiedy w krakowie bylas/es ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emgi Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.07, 19:43 rozmowa w krakowie 05.01.07 ale dopiero po 2 tyg zadzwonili że mają propozycje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.lom.vectranet.pl 25.01.07, 19:46 dopiero mowisz...ja bylem w polowie grudnia i cisza ehh... Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 24.01.07, 00:38 Dobrze. To znaczy, że jednak będzie do kogo "gębę otworzyć":) A do którego Tesco jedziesz w Worcester? Bo są tam dwa - całodobowy (ja dostałem się do tego właśnie - dzielnica Warndon) i do północy. I kiedy masz spotkanie organizacyjne? Ja też mam opcję hostel - a prawdopodobnie ten hostel jest w Birmingham (ok godz drogi do Worcester he he). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt szczególny Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 18:55 No pięknie wy już lecicie - ja nadal czekam od połowy listopada. Dzwoniłem do nich i kazali czekać, ileż można. Aha ja też wybrałem opcje hostel - może rzeczywiście wolą wysyłać tych co mają mieszkania od Tesco bo na nich Kraków zarabia :( Chciałbym polecieć do Szkocji - ciągle czekam wkurzony na telefon. Odpowiedz Link Zgłoś
matt.cobosca Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 24.01.07, 19:20 Nikt szczególny - na pewno do Ciebie zadzwonią, ja też miałem mieć telefon zaraz po Nowym Roku, a zadzwonili dopiero wczoraj. Myślę też, że opcja mieszkaniowa nie ma znaczenia bo wybrałem hostel. Chciałem wylądować w Tesco w Manchesterze (jestem kibiciem Man United), a bede w Londynie tak więc z tym wyborem miejsca pracy też jest różnie. Tak więc ich rekrutacja to jeden wielki kogiel-mogel, ale na 100% się do Ciebie odezwą :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
loke2 Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? 24.01.07, 22:32 Jest dokładnie jak pisze Matt. Ja też jestem z listopada i też długo czekałem, a mam opcję hostel. Nie mam pojęcia czym się kierują, ale napewno zadzwonią do Ciebie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt szczególny Re: Ludzie z grudnia już lecą, a co z listopadem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 23:04 Dzięki chłopaki za słowa otuchy :) Nie wiem gdzie trafie ale jakby czasem byliśmy gdzieś blisko to mozna się umówić na jakieś piwko. Pozdrawiam was również. Odpowiedz Link Zgłoś