Gość: ciekawski IP: *.net.autocom.pl 23.01.06, 22:35 Czy wie ktos cos na temat miejscowosci Wisbech w Cambrigeshire (ile mieszkancow, jakies ciekawostki itp) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rob Re: Wisbech IP: *.cable.ubr05.live.blueyonder.co.uk 23.01.06, 22:49 www.google.com lenizm brzydko pachnacy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: Wisbech IP: *.net.autocom.pl 23.01.06, 23:11 Jak Ci sie nie chce odpisywac to przynajmiej nie zasmiecaj. To pytanie jest do bardziej zyczliwych niz Ty. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzia Re: Wisbech IP: *.server.ntli.net 24.01.06, 12:42 mieszkam niedaleko Wisbech.Żeby być szczera to powiem,że to dziura.Byłam tam parę razy,nawet kupowałam auto od gościa z Wisbech.Nic tam nie ma mały rynek,kościół.Dziura i dość daleko do większego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: Wisbech IP: *.net.autocom.pl 24.01.06, 18:10 dzieki, to mnie pocieszylas...wiedzialem ze male miasteczko ale ze dziura to sie troche podlamalem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alisa Re: Wisbech IP: *.tvgawex.pl 25.01.06, 12:38 mieszkalam w Wisbech dziura jak cie moge do najblizszeg sklepu TESCO ho ho a moze jeszcze dalej, ale jak bedziesz pracowal od switu do nocy to ok bo nic innego tam nie znajdziesz ! Odpowiedz Link Zgłoś