IP: *.net.autocom.pl 23.01.06, 22:35
Czy wie ktos cos na temat miejscowosci Wisbech w Cambrigeshire (ile
mieszkancow, jakies ciekawostki itp)
Obserwuj wątek
    • Gość: rob Re: Wisbech IP: *.cable.ubr05.live.blueyonder.co.uk 23.01.06, 22:49
      www.google.com
      lenizm brzydko pachnacy
      • Gość: ciekawski Re: Wisbech IP: *.net.autocom.pl 23.01.06, 23:11
        Jak Ci sie nie chce odpisywac to przynajmiej nie zasmiecaj. To pytanie jest do
        bardziej zyczliwych niz Ty.
        Pozdro
    • Gość: Zuzia Re: Wisbech IP: *.server.ntli.net 24.01.06, 12:42
      mieszkam niedaleko Wisbech.Żeby być szczera to powiem,że to dziura.Byłam tam
      parę razy,nawet kupowałam auto od gościa z Wisbech.Nic tam nie ma mały
      rynek,kościół.Dziura i dość daleko do większego miasta.
      • Gość: ciekawski Re: Wisbech IP: *.net.autocom.pl 24.01.06, 18:10
        dzieki, to mnie pocieszylas...wiedzialem ze male miasteczko ale ze dziura to sie
        troche podlamalem
        • Gość: Alisa Re: Wisbech IP: *.tvgawex.pl 25.01.06, 12:38
          mieszkalam w Wisbech dziura jak cie moge do najblizszeg sklepu TESCO ho ho a
          moze jeszcze dalej, ale jak bedziesz pracowal od switu do nocy to ok bo nic
          innego tam nie znajdziesz !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka