47 474 wyników w czasie 426 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wychowaczy czy praca ?

Ja nie wróciłam do pracy, poszłam na urlop wychowawczy. Niestety będąc na urlopie zostałam zwolniona. Mam teraz problemy z mężem i nie wiem czy dalej bedziemy razem. Ja niestety jestem bez pracy, uzalezniona do niego finansowo. Nie miałam niestety nikogo do pomocy, obie babcie pracują a o

Re: Wychowaczy czy praca ?

a w jakim wieku jest dziecko?jak ok 2 lat to moze lepiej wroc do pracy i zastanow sie nad zlobkiem czy opiekunka na pol etatu (2 pol nadal babcie) ja wrocilam do pracy jak maly mial 8 mcy na caly etat ( -godz na karmienie) podjelam taka decyzje poniewaz malym zajmowal sie maz-prowadzil firme

Wychowaczy-praca-wychowawczy-czy można? (początek wątku)

Jestem pół roku na urlopie wychowawczym i za parę dni wracam do pracy. Nie wiem jednak czy gdybym musiała zrezygnować z pracy to czy mogę w każdej chwili wrócić na urlop wychowwaczy i kontynuować go na dziecko. Dodam że na wychowawczy poszłam od razu po macierzyńskim i jest to pierwsza część

Re: Wychowaczy-praca-wychowawczy-czy można?

Oczywiście że możesz w każdej chwili wrócić na urlop wychowawczy-max. jednak do 4-tego roku zycia dziecka. Pozdrawiam'Iza

Re: powrót do pracy

Mam to szczęście, że do pracy wracam dopiero w kwietniu. Moja szefowa to wyrozumiała kobieta i powiedzieła, że będzie na mnie czekać. Od razu kogoś zatrudniła do końca marca. Odczuję ten urlop wychowaczy finansowo, ale chcę chociaż ten pierwszy rok poświęcić Maleńkiej.Z pierwszą było tak samo

powrót do pracy

? Kiedy planujecie powrót do pracy? Mój Krzyś ma już 5 tygodni (dziś równo), ale te pozostałe tygodnie urlopu macierzyńskiego pewnie tez miną jak z bicza strzelił.. strasznie mi szybko czas ucieka, ledwo wstanę, nakarmie, przewinę, spacerek.... i już wieczór - czy Wam też tak ucieka czas? Aga i

Re: powrót do pracy- ankieta ;)

u mnie jak w kalejdoskopie juz sie nastawilam ze wracam 14 listopada na cale 8 godzin, mlodego do moich rodzicow przyzwyczajam, odtswilam od piersi miedzy 8-16 a tu prezes mnie zaskoczyl i kazal isc na urlop i pracowac z domu w grudniu zobaczymy czy dalej urlop czy do pracy ale jesli

powrót do pracy- ankieta ;) (początek wątku)

Kobietki zbliża się dla nas wszystkich czas, w którym musimy podjąć decyzję co dalej- wracamy do pracy czy zostajemy z maluchem. Może w jednym wątku napiszemy ile z nas zostaje, ile wraca i jak duże będą wtedy Wasze maluszki? Przyznaję, ze chciałam wrócić do pracy w lutym, Lenka miałaby

Urlop macierzyński/wychowaczy (początek wątku)

Witam, Właśnie przeczytałam na e-dziecku wypowiedzi na temat powrotu do pracy po poprodzie i komentarz pani Milskiej-Wrzosińskiej, która uważa, ze nie wolno wracać do pracy pełnoetatowej wcześniej niż gdy dziecko ma dwa lata. Przyznam się szczerze, sądzę ze w naszych intensywnych czasach, w

Powrót do pracy (początek wątku)

Pod koniec grudnia kończy mi się urlop macierzyński a co za tym idzie powinnam wrócic do pracy, tylko nie wyobrażam sobie rozstania z moją Ingusią. Czy któraś z Was miala dylemat czy wrócić do pracy czy nie? Co wybrałyście i czy żałujecie tego wyboru?

Re: Powrót do pracy

sprobowac. Jesli masz nieregularne godziny i pracy i nerwowke - moze warto jeszcze chwile zostac w domu? Zalezy jeszcze czy stac was na zycie z 1 pensji. -- ***

powrót do pracy (początek wątku)

Czy któraś z was mam bliźniaków wracała do pracy z zaświadczeniem o karmieniu? Chciałam się upewnić czy przy dwójce należy się 90 min zwolnienia z pracy i czy to wykorzystywać można przez rok czy do ukończenia roczku przez dzieciaki. Pozdrawiam

Re: powrót do pracy

Czy takie zaświadczenie wystawia ginekolog czy pediatra dzieci?

powrót do pracy (początek wątku)

niedlugo czeka mnie powrot do pracy. mala bedzie miala wtedy 14 mies. zajmie sie nia moja mama. takze stres z pozostawieniem dziecka obcej opiekunce czy do zlobka odpada. mam pytanie, czy wczesniej przyzwyczajalyscie malucha do innego trybu dnia. np wczesniejsze wstawanie, czy karmienie?

Powrót do pracy!!! (początek wątku)

W marcu wracam do pracy.Muszę przestawić dziecko na inne pory karmienia.Obecnie karmię piersią o godz.3 i o 7.Chciałaby przestawić ją na godz.6.Ale nie wiem czy taka długa przerwa w karmieniu w nocy nie zmniejszy laktacji.Proszę poradźcie co zrobić.Od kiedy wasze dzieci przesypiały całe

powrót do pracy (początek wątku)

Czy są tu mamuśki które wróciły do pracy bardzo szybko po porodzie? Jak sobie radzicie i czy daje się jakoś ogarnąć niemowlaka i pracę zawodową? Ja będę musiała właśnie wrócić po miesiącu od porodu i trochę się stresuję czy da się to pogodzić. Fakt.że nie będę jeździć do pracy codziennie,ale 2 razy

1 2 3 4 5 6