Rodzilam dwa razy w dwoch roznych krajach, ktorymi Polki nie raz sie zachwycaja. Chcialam znieczulenie i nie dostalam go na czas ani razu (raz tuz przed partymi I nie zadzialalo a drugi raz w ogole, bo robili jakies badania krwi az bylo za pozno).
Czy to nie przeklada sie na medycyne? To cale - aj to taka nieduza dziurka -moze wytrzyma pani bez znieczulenia albo coo tramal na bol zeba (na wszelki wypadek gdyby leczenie nie zadzialalo a ja bede za granica). To samo z lekami przeciwbolowymi na okres, naprawde te 3 tabletki mocnego leku per
Ja zostalam uderzona w twarz , bo plakalam podczas leczenia kanalowego bez znieczulenia, o wyrywaniu zeba gdzie nie zadzialalo znieczulenie juz nawet nie wspominam. -- http://smayliki.ru/smilie-1038262695.html http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
mynia_pynia napisała: > Mówimy o porządnym znieczuleniu - nie młotkiem w kolano :). Na mnie wkłucie zoo > przy porodzie nie działało, natomiast różne dentystyczne zawsze. Oj nie zawsze. Mialam leczenie kanalowe zeba, ktory ma trzy kanaly. Zneczulenie zadzialalo na dwa z nich. Na
nadmierne "wystrojenie sie" to typowe w ch niezaleznie od fachu i sytuacji. Ostatnio podobnie wygladala kobieta czyszczaca kamien na zebach corce :D Kiedys mialam sciagane igla plyny z piersi i mialam kilka "warstw" znieczulenia - najpierw powierzchowne, jak zadzialalo to wbili dalej kolejne i
bajka, nie chce straszyc ale moja psiapsiola miala histeroskopie na NFZ w marcu tego roku i generalnie powiedziala ze to najgorsze przezycie w jej zyciu...starasznie ponoc bolalo, znieczulenie bylo ale nic nie zadzialalo (nie bylo uspienia). Moze to zalezy od kliniki (oby) ale jak tego sluchalam to
wrazenia :-P w sumie juz ni pamietam ile dala mi znkeczulenia. Ile zastrzykow. Dwa na pewno. Lub 3. Meczyla sie 1,5 godziny. Ja tylko sobie lezalam i muzyczki sluchalam :) znieczulenie w koncu zadzialalo glebiej ^^ jiz nie czuje przeszywajacego bolu. W trakcie jak czulam pytala czy wytrzymam :-D. Ja ok. Ok
Mialem do czynienia z lekarzami w ZG - jakosc uslug niska a ceny wysokie... Kolega jest z ZG - dentysta rwal mu zab, zero zaopatrzenia, zaczal zabieg zanim znieczulenie w pelni zadzialalo, skasowal wiecej niz kosztuje podobna usluga w Szczecinie - dziekuje ty chlopie akademi medycznej ze w ZP jest
Z sytuacja,ze znieczulenie nie zadzialalo?jest to na serio mozliwe? -- "Zu behaupten, Amerika wäre nicht wegen dem Öl im Irak, ist dasselbe, wie wenn man sagen würde, dass Anna Nicole Smith aus Liebe geheiratet hat."
jak Liz Taylor. Znieczulenie nie zadzialalo,pod koniec bylo niebezpiecznie(dla mnie I dla corki),nie krzyczalam ani razu. Mam wyksztalcenie wyzsze. Teza autorki watku-bzdura.