szpitale

szpitale

(410 wyników)
 • Proszę o opinie kobiet, które rodziły naturalnie i przez cc w Pro Familii?
 • Za 6 mln można wybudować szpital!!! A nie lądowisko! Ludzie skąd te kwoty? Może ktoś to napisze? Z takim podejściem do sprawy nigdy nie będzie lądowisk. Jest właściciel szpitala (powiat dajmy na to) To wydaje pozwolenie w tydzień! -wszystkie sprawy załatwia się w starostwie, czyli od ręki. Projekt góra 2 dni. I wykonawca, najlepiej firma zależna od powiatu lub gminy. Równa się teren, zbroi i kilka gruszek betonu. (2 dni) I zostaje malowanie kółka i literki H. Wszystko nie więcej niż 10 tysięc...
 • podziękujcie matołom od Tuska za ten burdel , który stworzyli !
 • Jestem ciekaw jak to wygląda na tle innych krajów,np.Czechy ,Słowacja czy te same czynności kosztują tyle samo.
 • ciekawe tylko dlaczego pomimo III stopnia referencyjnosci ciezko chore noworodki sa przesylane do szpitala wojewodzkiego nr 2, natomiast pacjentki z patologi ciazy sa bardzo czesto przekierowane do na szpitala miejskiego.
 • na pogotowiu? z może jeszcze na sklepie, na kasie i na magazynie???
 • Roboczogodzina w salonie Toyoty 180 zł/godzinę - bo o samochód trzeba dbać! Godzina pracy lekarza na dyżurze w szpitalu 40 zł/godzinę - bez komentarza!
 • lekarze to nienachlane hieny zawsze im mało!!!!!!!!!!!!!!
 • Pani, która złożyła doniesienie do prokuratury jestem wdzięczna. Gratuluję odwagi życzę desperacji i cierpliwości w dalszym działaniu. Takie doniesienie właściwie należało się miejskim drwalom już dawno. Stwierdzenie [i]Miejscy urzędnicy mówią, że zdobyli wszelkie niezbędne pozwolenia na wycinkę drzew. - Sama rewitalizacja parku, jej poszczególne etapy były konsultowane i z mieszkańcami, i z radą osiedla.[/i] - to czysta hipokryzja. Urzędnik urzędnikowi zawsze papierki/podkładki klepnie...
 • Ośrodek Medycyny pracy przy WSKsię bilansuje dzięki kanadyjskim przepisom WSK, jakby nie to, leżycie na całej długości z czasem oczekiwania na połączenie, lekarza, poradę specjalisty. Osobną kwestią jest ta "porada" specjalistów, zazwyczaj napędzająca kasę zaprzyjaźnionym przychodniom z "odpowiednim" sprzętem. Vide "badania kierowców".
 • Bóg tak chciał ...
 • Dostanie pani lek na wywołanie porodu. Potem 3 dni panią poboli. Jak ból będzie już nie do wytrzymania, zgłosi się pani na porodówkę. Jak płód przeżyje, odłożymy na bok i poczekamy aż umrze
 • Dlaczego szpitale tak niechętnie zgłaszają się do programy komercjalizacji, bo jak się zdecydują to już nie ma odwrotu, zostaną raz oddłużone a potem albo radzą sobie same albo wspomaga ich organ samorządowy albo prywatyzacja czy wejście do szpitala udziałowca, który zrobi wszystko aby nie stracić.Zmniejszy zatrudnienie, wprowadzi i utrzyma jedynie te oddziały które przynoszą dochód a inne zlikwiduje. Nikt nie zmusi ludzi do tego aby leczyli się w prywatnych szpitalach płacąc za usługi kiedy ...
 • Słyszeliście coś o szpitalu Pro-familia? Jest to nowo otwarty w Rzeszowie, niepubliczny Szpital Specjalistyczny o profilu neonatologiczno-położniczo-ginekologicznym jest przytulny i bezpieczny, ale przede wszystkim przyjaźnie nastawiony do swoich pacjentek i ich nowo narodzonych dzieci. W skład Szpitala wchodzą: Oddział Neonatologii, Oddział Położnictwa, Zunifikowany Oddział Ginekologii, Urologii i Chirurgii oraz nowoczesna Pracownia Diagnostyki Obrazowej. Doskonałe miejsce na urodzenie dz...
 • Pamiętacie kawałek Wańki-Wstańki ? "Wiejscy motocykliści na swych wspaniałych maszynach" ? Niewiele się od tego czasu po wsiach zmieniło. Tylko Yamachy zastąpiły WSK-i. W głowach dalej to samo siano :-)))
 • Czy ktoś orientuje sie czy ten szpital jest już otwarty? I czy mają podpisaną umowę z NFZ? A może ktoś wie ile kosztuje wizyta u nich u ginekologa-położnika?
 • Nóż się w kieszeni otwiera !! System kontraktowy, standard za zachodzie nie pasuje pańskim pijawkom z Polski. Jak komuś nie pasują zarobki to śmiało może do łopaty iść. Lekarze, to po klerze największa grupa zdeprawowanych nierobów. Lekarz za nocny dyżur, na którym przeważnie śpi, dostaje więcej niż niektórzy za cały miesiąc. Nie wspominając o urządzaniu prywaty w PAŃSTWOWYCH szpitalach, na sprzęcie zakupionym za PUBLICZNE pieniądze.
 • "Gospodarz" miasta woli pompować ogromne środki w park wyznaniowy nazywany "papieskim", a równocześnie brakuje środków na doprowadzenie do jako takiego stanu miejskich parków. Paranoja...
 • Szkoda narzekać i bić pianę.Problem był jest i będzie.To wór bez dna.Ale tak już jest kiedy ci co płacą składki nie doczekają się pomocy,a ci co ani grosza nie dokładają do systemu okupują i leczą się na koszt innych.Z tego te nadwykonania.No bo jak można porównać prowadzącego działalność od powiedzmy krusowca.Pierwszy 240 zetów mies. drugi zero.Takich uprzywilejowanych jest znacznie więcej.Więc póki tego tematu nikt nie ruszy to wiecznie będziemy ględzić o reformach i niedomaganiach systemu.
 • Ciekawe zdarzenie miało miejsce 4.XI w godzinach porannych w Szpitalu nr 2 na oddziale chirurgii.Agenci CBA przeszukali biura ordynatora oddziału dr.M. zabrali komputer i dokumenty. Dziwnym zbiegiem okoliczności pan ordynator/ prawdopodobnie ostrzeżony/ nie pojawił się rano w pracy.Pracujący na tym oddziale syn ordynatora też lekarz miał nie ciekawą minę .
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.