allspice 04.12.07, 21:55 P.Wróblewski daje przyzwolenie na oświeconą dyktaturę:).A co takiego jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jaro Lechu,Jaro mówi, zrywamy znajmość z tym Wrocławiem IP: 80.54.200.* 04.12.07, 22:37 !! i z mapy mi go wykreślić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: 80.48.71.* 04.12.07, 22:48 Tak konkretnie jest to Jarosław Kaczyński z kaskiem górniczym na głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anton Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.12.07, 08:29 jak ma być oświecona to sam kask nie wystarczy, musi być z latarką :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XIII LO Padawan Styś murem za kolegą mamy IP: *.media4.pl 05.12.07, 08:50 Brawo Jasiu, brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: they.PiSs.on.you Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.12.07, 11:28 oto cala prawda o pis-iorkach: prezio mowi ze jest bee, wiec mordy w kubel. oto oswiecona dyktatura brzydkiego kaczatka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beniu pare osób to jeszcze nie wrocławski pis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 11:38 siedzi pare osób w tym 3 radnych a wyborcza pisze że "wrocławski pis murem........", nie widziałem opini by szef pis jackiewicz czy natalii świat stali murem za ujazdowskim i czy jeszcze 500 działaczy pisu we wrocławiu czy ilu tam jest stali murem, a gdzie reszta radnych pis. I to jest stanie mure za kimś??? Paru członków pis związanych z ujazdowskim robi konferencje i to już znaczy że cały wrocławski pis stoi murem...?!?!? chyba to jakieś żarty ale i tak lubie pis !!! jedyni praedziwi patrioci! Odpowiedz Link Zgłoś
mamulcia Re: pare osób to jeszcze nie wrocławski pis 05.12.07, 12:44 To dzieki Ujazdowskienu Ci popierajacy byli wysoko na listach i weszli do rady, to go teraz popieraja, nie ma nic za darmo...On jest z warszawy , a wrocławiakom zabiera 1 miejsce na liscie do parlamentu.Dla Ujazdowskiego Wrocław jest tylko trampolina do parlamentu..Ma wybujełe ego i nic po za tym. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Jackiewicz ma swoje własne problemy 05.12.07, 16:41 Gość portalu: beniu napisał(a): > siedzi pare osób w tym 3 radnych a wyborcza pisze że "wrocławski pis > murem........", nie widziałem opini by szef pis jackiewicz czy > natalii świat stali murem za ujazdowskim Prokuratura usunie tę plewę, która zabiła niewinnego człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jam Re: pare osób to jeszcze nie wrocławski pis IP: *.e-wro.net.pl 05.12.07, 21:41 na 11 radnych 6 murem to chyba większość Odpowiedz Link Zgłoś
replace09 jakos trzeba zyc... 05.12.07, 14:26 moze chodzi o to ze Ci radni teraz moga stracic swoje dodatkowe prace. W koncu PiS juz nie rzadzi a jakos trzeba zyc.... Odpowiedz Link Zgłoś
hummer A to się Jackiewicz zdziwi 05.12.07, 16:39 allspice napisała: > P.Wróblewski daje przyzwolenie na oświeconą dyktaturę:).A co takiego > jest? Przecież to ten killer był tu najważniejszy. Wystarczył rok od zabicia przezeń człowieka i jest Ziobro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rybak Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 22:16 Dyktatura jest rewersem służalczości. Paskudne świadectwo dają o sobie poddańcze dusze z PiS. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: look Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.as.kn.pl 05.12.07, 23:18 Ooo. I janko styś o wyglądzie mongoła też poparł kazia? Nic dziwnego - szczególnie po tym jak wydzwonił z pieniędzy podatników grubą kasę z publicznych pieniędzy robiąc sobie telefoniczna kampanię do rady miasta z biura Ujzadowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim 08.12.07, 15:20 Posłuchajcie durne kmiotki! Mnie nie chodzi o jakąś tam Polskę. Tylko bardzo lubię być generałem! Wasz Arcywodzuś, zwany czasem Arcykaczorem Odpowiedz Link Zgłoś