Dodaj do ulubionych

Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim

04.12.07, 21:55
P.Wróblewski daje przyzwolenie na oświeconą dyktaturę:).A co takiego
jest?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaro Lechu,Jaro mówi, zrywamy znajmość z tym Wrocławiem IP: 80.54.200.* 04.12.07, 22:37
      !! i z mapy mi go wykreślić!!!
    • Gość: Paweł Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: 80.48.71.* 04.12.07, 22:48
      Tak konkretnie jest to Jarosław Kaczyński z kaskiem górniczym na głowie.
      • Gość: Anton Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.12.07, 08:29
        jak ma być oświecona to sam kask nie wystarczy, musi być z latarką :).
    • Gość: XIII LO Padawan Styś murem za kolegą mamy IP: *.media4.pl 05.12.07, 08:50
      Brawo Jasiu, brawo!
    • Gość: they.PiSs.on.you Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.12.07, 11:28
      oto cala prawda o pis-iorkach: prezio mowi ze jest bee, wiec mordy w kubel. oto
      oswiecona dyktatura brzydkiego kaczatka.
    • Gość: beniu pare osób to jeszcze nie wrocławski pis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 11:38
      siedzi pare osób w tym 3 radnych a wyborcza pisze że "wrocławski pis
      murem........", nie widziałem opini by szef pis jackiewicz czy
      natalii świat stali murem za ujazdowskim i czy jeszcze 500 działaczy
      pisu we wrocławiu czy ilu tam jest stali murem, a gdzie reszta
      radnych pis. I to jest stanie mure za kimś??? Paru członków pis
      związanych z ujazdowskim robi konferencje i to już znaczy że cały
      wrocławski pis stoi murem...?!?!? chyba to jakieś żarty
      ale i tak lubie pis !!! jedyni praedziwi patrioci!
      • mamulcia Re: pare osób to jeszcze nie wrocławski pis 05.12.07, 12:44
        To dzieki Ujazdowskienu Ci popierajacy byli wysoko na listach i weszli do rady,
        to go teraz popieraja, nie ma nic za darmo...On jest z warszawy , a wrocławiakom
        zabiera 1 miejsce na liscie do parlamentu.Dla Ujazdowskiego Wrocław jest tylko
        trampolina do parlamentu..Ma wybujełe ego i nic po za tym.
      • hummer Jackiewicz ma swoje własne problemy 05.12.07, 16:41
        Gość portalu: beniu napisał(a):

        > siedzi pare osób w tym 3 radnych a wyborcza pisze że "wrocławski pis
        > murem........", nie widziałem opini by szef pis jackiewicz czy
        > natalii świat stali murem za ujazdowskim

        Prokuratura usunie tę plewę, która zabiła niewinnego człowieka.
      • Gość: jam Re: pare osób to jeszcze nie wrocławski pis IP: *.e-wro.net.pl 05.12.07, 21:41
        na 11 radnych 6 murem to chyba większość
    • replace09 jakos trzeba zyc... 05.12.07, 14:26
      moze chodzi o to ze Ci radni teraz moga stracic swoje dodatkowe
      prace. W koncu PiS juz nie rzadzi a jakos trzeba zyc....
    • hummer A to się Jackiewicz zdziwi 05.12.07, 16:39
      allspice napisała:

      > P.Wróblewski daje przyzwolenie na oświeconą dyktaturę:).A co takiego
      > jest?

      Przecież to ten killer był tu najważniejszy. Wystarczył rok od zabicia przezeń
      człowieka i jest Ziobro.
    • Gość: rybak Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 22:16
      Dyktatura jest rewersem służalczości. Paskudne świadectwo dają o
      sobie poddańcze dusze z PiS.
      Pozdrawiam
      • Gość: look Re: Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim IP: *.as.kn.pl 05.12.07, 23:18
        Ooo. I janko styś o wyglądzie mongoła też poparł kazia? Nic
        dziwnego - szczególnie po tym jak wydzwonił z pieniędzy podatników
        grubą kasę z publicznych pieniędzy robiąc sobie telefoniczna
        kampanię do rady miasta z biura Ujzadowskiego.
    • michalparadowski Wrocławski PiS murem za Ujazdowskim 08.12.07, 15:20
      Posłuchajcie durne kmiotki!
      Mnie nie chodzi o jakąś tam Polskę.
      Tylko bardzo lubię być generałem!
      Wasz
      Arcywodzuś, zwany czasem Arcykaczorem

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka