maruda.r
15.01.09, 16:48
"Na pozostałe firmy telekomunikacyjne zostały nałożone kary pieniężne w
wysokościach: Dialog - 1,8 mln zł, Aster - blisko 1,6 mln zł, a Tele2 prawie 4
mln zł."
****************************
I to by było na tyle w kwestii oczywistej wyższości innych operatorów nad
krajowym monopolistą.