Dodaj do ulubionych

Poczta Polska dostarcza w terminie tylko połowę...

15.01.09, 16:48

"Na pozostałe firmy telekomunikacyjne zostały nałożone kary pieniężne w
wysokościach: Dialog - 1,8 mln zł, Aster - blisko 1,6 mln zł, a Tele2 prawie 4
mln zł."

****************************

I to by było na tyle w kwestii oczywistej wyższości innych operatorów nad
krajowym monopolistą.

Obserwuj wątek
    • babcia_leokadia Poczta Polska dostarcza w terminie tylko połowę.. 27.01.09, 14:47
      połowę? mniej niż połowę, chyba że ja mam takiego pecha dostawać kartki
      swiąteczne w 4 tygodniu Nowego Roku...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka