pati102 21.01.05, 11:56 moze Wy sie nade mna zlitujecie i powiecie mi jak sie preparuje liscie, coby tylko nerwy zostaly? i czym potem nalezy je spryskac/wymoczyc coby byly elastyczne? za wszelkie rady z gory pieknie dziekuje Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kragmel Re: szkielety lisci 21.01.05, 12:06 przepisy na preparację dyskusja wcześniejsza trochę Odpowiedz Link
toxicloki ave kragmel;) 21.01.05, 13:01 boszzzzzzz... ze Tobie sie caly czas chce....)))jestem pelna podziwu Odpowiedz Link
makowapanienka2 Re: szkielety lisci 21.01.05, 13:15 Kiedyś czytałam że takie liście moczy się w elektrolicie (takim do akumulatra), ale było to niestety dawno i nie pamiętam jak długo trzeba je moczyć. Ładnie też wyglądają liście fikusa liraty. Odpowiedz Link