Dodaj do ulubionych

szkielety lisci

21.01.05, 11:56
moze Wy sie nade mna zlitujecie i powiecie mi jak sie preparuje liscie, coby
tylko nerwy zostaly? i czym potem nalezy je spryskac/wymoczyc coby byly
elastyczne? za wszelkie rady z gory pieknie dziekujesmile
Obserwuj wątek
    • kragmel Re: szkielety lisci 21.01.05, 12:06
      przepisy na preparację
      dyskusja wcześniejsza trochę
      • toxicloki ave kragmel;) 21.01.05, 13:01
        boszzzzzzz... ze Tobie sie caly czas chce....wink)))jestem pelna podziwuwink
    • makowapanienka2 Re: szkielety lisci 21.01.05, 13:15
      Kiedyś czytałam że takie liście moczy się w elektrolicie (takim do akumulatra),
      ale było to niestety dawno i nie pamiętam jak długo trzeba je moczyć. Ładnie też
      wyglądają liście fikusa liraty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka