Dodaj do ulubionych

GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ...

04.01.10, 21:13
GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ SKŁADOWE DO DOMOWEJ PRODUKCJI
KOLCZYKÓW?
Obserwuj wątek
      • dorotaniejest Re: GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ... 25.01.11, 12:31
        a czemu nie kupujesz w necie?

też byłam zwolenniczką "dotykowego" kupowania, ale przekonałam się, że żadna ekspedientka nie jest tak cierpliwa jak internetowa przeglądarka ;-)

trochę się obawiałam na początku problemów typu: będę długo czekać na przesyłkę, dostanę nie to co chcę albo kiepskiej jakości... ale mogę się przecież uczyć na błędach innych ;-)

poszperałam w necie, poczytałam różne narzekania i drogą eliminacji zrezygnowałam z tych sklepów, które miały sporo niefajnych opinii. w końcu wybrałam Qnszt.pl i jestem zadowolona. mają dobry i różnorodny towar, bezpiecznie go pakują i sprawnie wysyłają, do tego nie migają się od odpowiedzi na pytania ;-)

koszty przesyłki też nie są wyrzucone - bo przecież do "normalnego" sklepu muszę dojechać, zaparkować, a tu wszystko z poziomu biureczka, spokojnego namysłu i paru kliknięć ;-)

taa, wiem, leniwa jestem, ale jak patrze za okno na tę breję, to lubię to swoje lenistwo ;-)
    • panipuff Re: GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA KUPIĆ... 19.02.11, 22:44
      Polecam Kuźnie koralików www.kuznia-koralikow.pl/ jest to najlepszy sklep z koralikami, pół fabrykantami i innymi ciekawymi materiałami do wyrobu biżuterii! Ogromny wybór! Byłam tam dzisiaj i jest to wspaniałe miejsce! Znajduje się w samym centrum więc łatwo tam trafić! Polecam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka