Dodaj do ulubionych

Japan style.

01.10.10, 21:55
Cześć kociaczki : 3

Kupowałyście jakieś ubrania z Japan style na allegro?
Słyszałam, że podobno strasznie oszukują a chciałabym mieć kilka rzeczy, bo są
naprawdę ładne.

znacie tą allegrowiczkę?:
allegro.pl/show_user.php?uid=16757240
Obserwuj wątek
    • sylwwx33 Re: Japan style. 01.10.10, 22:11
      Kaman ( :<br />
    • fantabuu Re: Japan style. 01.10.10, 22:18
      nieeee
    • rudejestwredne Re: Japan style. 01.10.10, 22:20
      kupowałam kilka razy i za każdym razem się przejechałam.
      rzeczy na zdjęciach są prześliczne, ale te które dochodzą do brzydkie i szmatkowate.

nie polecam.
    • anja_ Re: Japan style. 01.10.10, 22:37
      Nie jestem przekonana do ubrań za taką cenę. choć przyznam, że są naprawdę ładne. Nie wiadomo jak po praniu będą wyglądać, więc ja się na takie coś nie piszę.

Jak kupisz i wypierzesz to napisz jak wyglądają :d
    • castille Re: Japan style. 01.10.10, 22:57
      ja nie kupowałam tam nic i nie zamierzam, moja przyjaciółka czekała bardzo długo
      na ubrania bo około 2 miesięcy i na dodatek wszystko było zupełnie inne niż na
      zdjęciu, że się tak wyrażę zamiast ubrań przyszły szmaty.
      • karolajna....96 Re: Japan style. 01.10.10, 23:05
        Ja kupowałam 2 sukienki smile 1 mi nie przysłali ; p a 2 przysłali po miesiącu ; p ale bardzo fajna
        naprawdę smile) tak długo czekałam ponieważ szła z Tajlandii . Mimo wszystko sukienki polecam
        a co do osób wystawiających aukcje japan style. poczytaj opinie i komentarze zanim
        zamówisz . kiss*
    • pingwin Re: Japan style. 01.10.10, 23:05
      Żadna, ale jak już bym miała wybierać to ta w kropki.
      Nie rozumiem po co pytasz, skoro sama piszesz, że bardziej podoba ci się w kropki?
      • pingwin Oj, sorry... pomyliłam wątki. 01.10.10, 23:06
        pingwin napisał(a):

> Żadna, ale jak już bym miała wybierać to ta w kropki.
        > Nie rozumiem po co pytasz, skoro sama piszesz, że bardziej podoba ci się w krop
        > ki?
    • emilka11 Re: Japan style. 01.10.10, 23:05
      Też kiedyś chciałam kupić parę ciuszków na Allegro z Japan Style, ale zrezygnowałam, bo
      koszt przesyłki był większy od kosztu rzeczy, którą chciałam kupić wink O ile się nie mylę to
      przesyłka kosztowała 20 zł a bluzka około 17 zł wink Więc sobie po prostu darowałam, bo to wg
      nie było opłacalne. I nie znam tej użytkowniczki więc nic Ci o niej nie powiem niestety smile tongue_out
      • roxy11 Re: Japan style. 02.10.10, 14:55
        kupowałam sukienkę, taka sama jak na zdjęciach, doszła po chyba 2 tygodniach i
        wszystko okej.
        odpadła kokardka, no ale czego można się spodziewać rzeczy za taką cenę c:
      • crezyyy polecam tej użytkowniczki ubrania, sama mam i ... 02.10.10, 15:04
        są super !
        w ogóle kiedyś zamawiałam od innej użytkowniczki kardigan różowy (długi
        sweterek) i przyszła mi jak jakaś szmata ! Jakby nie z Japan Style tylko
        ciucholandu wymemlany taki i w ogóle beznadziejny ..

Jakieś pół roku temu zamówiłam właśnie od tej użytkowniczki sweterki i sukienkę.
        Cudowne !
        Bez problemów ! świetne !
        polecam.
    • mila13 Re: Japan style. 02.10.10, 19:09
      Ja kupiłam sweterek i jest ok smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka