Dodaj do ulubionych

O policjancie, który trzymał z mafią

IP: *.crowley.pl 08.09.05, 21:15
Kiedy wezmą się za wrocławskich policjantów, ochraniających bandę złodziejską
która od szeregu lat pobiera bezprawnie haracze od kupców, handlujących na
terenie będącym w zarządzie ZDiK we Wrocławiu, na parkingu usytuowanym obok
dworca Świebodzkiego, w każdą niedziele banda pobiera opłaty tzw za miejsce w
wysokości ok 500 zł od grupy ok 150 stanowisk ???!!!! Co z tego, że policja o
tym bezprawnym procederze doskonale wie jak i tak nic w sprawie nie robi !!!
Może CBŚ odważy się to sprawdzić !!! Wystarczy rozpytać kupców ile płacą i
komu !! czy to takie trudne ?? a może komuś naprawdę zależy natym aby tę
sprawę tuszować !!! SKANDAL !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: JONY Mafia działa nie tylko w paliwach !!!! IP: *.crowley.pl 08.09.05, 21:17
      Kiedy wezmą się za wrocławskich policjantów, ochraniających bandę złodziejską
      która od szeregu lat pobiera bezprawnie haracze od kupców, handlujących na
      terenie będącym w zarządzie ZDiK we Wrocławiu, na parkingu usytuowanym obok
      dworca Świebodzkiego, w każdą niedziele banda pobiera opłaty tzw za miejsce w
      wysokości ok 500 zł od grupy ok 150 stanowisk ???!!!! Co z tego, że policja o
      tym bezprawnym procederze doskonale wie jak i tak nic w sprawie nie robi !!!
      Może CBŚ odważy się to sprawdzić !!! Wystarczy rozpytać kupców ile płacą i
      komu !! czy to takie trudne ?? a może komuś naprawdę zależy natym aby tę
      sprawę tuszować !!! SKANDAL !!!
    • Gość: Paweł Z. Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.kom / *.kom-net.pl 08.09.05, 21:34
      To prawda, że polska policja to instytucja wyjątkowo wręcz nieudolna, często
      bratająca się z przestępcami. Powinniśmy cieszyć się z tego, że tym razem jeden
      z jej członków został jednak zatrzymany.
      • Gość: optymista Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 09:01
        Też się z tego cieszę. To, że teraz sprawy korupcji i współdzialania
        przedstawicieli organów ścigania i sądów z przestępcami wychodzą na jaw,
        świadczy o lepszym działaniu tych organów. Nie sądzę, żeby przestępczość wśród
        przedstawicieli tych organów wzrosła. Wzrasta natomiast wykrywalność tych
        przestępstw. Duży wkład mają w tym dziennikarze śledczy, którzy wymuszają
        odpowiednie działania organów. I tak trzymać!!!
    • Gość: xxxxx Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.dolnoslaska.policja.gov.pl / *.dolnoslaska.policja.gov.pl 09.09.05, 12:48
      Wystarczy złożyć odpowiednie zawiadomienie. Wrocławska policja na pewno się tym
      zajmie.
      • Gość: ktoś Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.magma-net.pl 09.09.05, 16:09
        Wiadomo od dawna, że mafia i wrocławska policja to dwa bratanki. To komu się
        tutaj poskarżyć. Przecież Wrocław na dzień dzisiejszy to "największe" miasto
        mafii w polsce. Bądzmy rozważni i rozsądni zanim złożymy zawiadomienie
        • Gość: W.M. Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 09:59
          A kto zajmie się mafią powodziową, która przechwytywała zapomogi i dary
          powodziowe w 1997r? Co z tego, że zawiadomienia trafiły do organów ścigania,
          gdy te nie są zaineresowane dostarczonymi dowodami, ani nie przesłuchują
          wskazanych świadków. Dla prokuratury jedynymi wiarygodnymi świadkami są osoby
          pobierające nienależne zapomogi i osoby przyznające te zapomogi. A osoby te
          twierdzą, że wyłudzenia nie było. Wszyscy inni świadkowie, zdaniem prokuratury
          są nieobiektywni i nie warto ich przesłuchiwać.
    • Gość: gość Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 10.09.05, 10:12
      czemu się dziwić, skoro nadal rządzą policją dawni towarzysze z KW
      • Gość: gość2 Re: O policjancie, który trzymał z mafią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 13:04
        Mam nadzieję, że po wyborach coś się zmieni. Tyle jest haseł o walce z korupcją
        i przestępcami. Trzeba przewietrzyć organy ścigania. Niech zostaną tylko ci,
        którzy nie chodzą na układy z przestępcami.
        • Gość: nie złudne nadzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 09:28
          to masz złudne nadzieje, rządzić będą ci sami ludzie tylko o innych maskach
          • Gość: optymista Re: złudne nadzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 16:33
            Gdy PiS dojdzie do władzy, to na pewno będą zmiany na lepsze. Nie nastąpi to
            natychmiast, ale będą stopniowe zmiany. Przynajmniej część umorzonych śledztw
            zostanie podjęta na nowo.
            • Gość: niecierpliwy Re: złudne nadzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 21:39
              Walka z korupcją to główne hasło wyborcze PiS-u.
              Wygrali wybory parlamentarne, czekamy niecierpliwie na spełnienie obietnic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka