Gość: JONY
IP: *.crowley.pl
08.09.05, 21:15
Kiedy wezmą się za wrocławskich policjantów, ochraniających bandę złodziejską
która od szeregu lat pobiera bezprawnie haracze od kupców, handlujących na
terenie będącym w zarządzie ZDiK we Wrocławiu, na parkingu usytuowanym obok
dworca Świebodzkiego, w każdą niedziele banda pobiera opłaty tzw za miejsce w
wysokości ok 500 zł od grupy ok 150 stanowisk ???!!!! Co z tego, że policja o
tym bezprawnym procederze doskonale wie jak i tak nic w sprawie nie robi !!!
Może CBŚ odważy się to sprawdzić !!! Wystarczy rozpytać kupców ile płacą i
komu !! czy to takie trudne ?? a może komuś naprawdę zależy natym aby tę
sprawę tuszować !!! SKANDAL !!!