Forum   czchów

czchów

(3 wyniki)
  • Poszukuję dobrej szkoły językowej dla swojego synka w okolicach Czchowa. Chodzi mi głównie o naukę języka angielskiego, ale w grupach. Z góry dodam, że Tarnów odpada - byłby zbyt duży problem z dojazdem. Bardzo proszę o opinię rodziców.
  • Moze, oprocz karaoke, rozbawia nas cwiczenia w wypowiadaniu tekstow. Kto potrafi bezblednie i w miare szybko to powiedzieć? BĄK Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł. BYCZKI W trzęsawisku trzeszczą trzciny, trzmiel trze w Trzciance trzy trzmieliny a trzy byczki znad Trzebyczki z trzaskiem trzepią trzy trzewiczki. BZYK Bzyczy bzyg znad Bzury zbzikowane bzdury, bzyczy bzdury, bzdurstwa bzdurzy i nad Bzurą w bzach bajdurzy, bzyczy bzdury, bzd...
  • piszecie tu o jakichś rewelacyjnych kotletach w Melsztynie. W którym miejscu dokładnie? dajcie znać, bo w sobotę chyba będę w okolicach Czchowa i chętnie bym się wybrała do Melsztyna również. Czy ktoś wie coś na temat spływu Dunajcem? Tego w anszych okolicach? Bardoz mnei to interesuje.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?