witam! po 12 sierpnia bede sprzedawać suknię st.patrick Drac kolor bianco
naturale...pani w salonie okresliła go jako smietankowy, w zasadzie biały tyle
że ciepły:)do tego dodaje welon i inne akcesoria:) rozmiar sukni to 36.suknie
kupiłam w salonie madonna w Krakowie.link do sukni:
suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=3&gr=1&poz=310
na początek proponuję cenę 1700zł jestem skłonna do negocjacji:), sama suknia
kupowana była za 2100, welon 250zł.
suknia jest bez bolerka, ale nie ma problemu z wypozyczeniem go w salonie za
100zł.wszelkie pytania prosze kierować na maila gazetowego.
pozdrawiam,Magda