Dodaj do ulubionych

Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu

15.12.06, 19:14
Maluchy są cztery.Dwóch chłopaków i dwie dziewczyny.
Dziewczyny biało-marmurkowe i dwóch chłopaków czarnych jak węgielek:)
Chłopaki,jak to chłopaki poprostu rozrabiaki.Dziewczya ta mniejsza
kontaktowa ,lgnie do człowieka ,zaś ta większa duzo ładniejsza z
umaszczenia ,ale w typie takiej damy.
Jak ci pozwole to mnie pogłaskasz jak nie to nie,ale kinia tez kochana.
Maluchy szukaja odpowiedzialnego człowieka i domu na całe zycie.
Kontakt 0603-307-557 lub na maila








Obserwuj wątek
    • martyna1231 Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 15.12.06, 19:17






    • tropicielka Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 16.12.06, 12:32
      ale słodziuchy mniam :-D
    • martyna1231 Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 18.12.06, 20:50
      Dwie koteczki maja domki.
      Zostało jeszcze dwóch czarnych facetów:
      • Gość: Okaop Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu IP: *.chello.pl 18.12.06, 22:12
        Ale lobuziaki !! :-)
    • martyna1231 Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 21.12.06, 21:18
      wszystkie maluchy w nowych domach:D
    • anapos Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 21.12.06, 21:26
      Czy trafiły w odpowiedzialne ręce ?
      • martyna1231 Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 22.12.06, 08:18
        Nie oddaję kociaków do adopcji od wczoraj.
        Domy są pewne,nie trafią jako prezent pod choinkę.
        Umowy adopcyjne ludziska podpisali więc uważam że maluchy trafiły w odpowiednie
        ręce:)
        • anapos Re: Sosnowiec cztery 8 tyg maluchy szukają domu 22.12.06, 09:59
          OK ! Cieszy mnie , że robisz to we właściwy sposób .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka