Maluchy są cztery.Dwóch chłopaków i dwie dziewczyny.
Dziewczyny biało-marmurkowe i dwóch chłopaków czarnych jak węgielek:)
Chłopaki,jak to chłopaki poprostu rozrabiaki.Dziewczya ta mniejsza
kontaktowa ,lgnie do człowieka ,zaś ta większa duzo ładniejsza z
umaszczenia ,ale w typie takiej damy.
Jak ci pozwole to mnie pogłaskasz jak nie to nie,ale kinia tez kochana.
Maluchy szukaja odpowiedzialnego człowieka i domu na całe zycie.
Kontakt 0603-307-557 lub na maila