gorzka.czekolada1 29.01.08, 08:27 Dzień dobry! Mój synek musi być przez pewien czas na diecie bezglutenowej. Chciałabym kupić dobry automat do pieczenia chleba. Czy ktoś mógłby mi jakiś dobry polecić. Dziękuję z góry. Sylwia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dronka Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 29.01.08, 09:57 Dołączam się do pytania, bo sama chętnie kupię dobry i praktyczny automat do chleba. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiapro1 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 29.01.08, 10:09 Wrzucilam w googla automat do...opinie,jest tego sporo.Najlepiej mi wypadl taki niemiecki,za ok. 200 zl Odpowiedz Link Zgłoś
polly6 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 29.01.08, 10:24 ja mam Elbę, bardzo dobrze się sprawuje, teraz w Lidlu jakieś są w sprzedaży, w ogóle w supermarketach i na allegro pełno jest tych automatów. Myślę, żeby wbierać takie z 2 mieszadłami. Odpowiedz Link Zgłoś
mamciulka-nikulka Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 29.01.08, 13:02 Jak działają takie automaty? Bo jak czytam "wsypuje się składniki" to jakoś tak dziwnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
aaangel Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 30.01.08, 23:30 wcale nie dziwnie,wsypuje sie i mozna isc spacMoj nastawiam wieczorkiem a rano mam swiezy chlebus Odpowiedz Link Zgłoś
mamciulka-nikulka Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 31.01.08, 10:26 A jeśli chodzi o użytkowanie, to taki z dwoma mieszadłami jak bardzo się różni od takiego z jednym - kompletnie jestem zielona w tym temacie??? Bardzo mnie to ciekawi, sama bym sobie zakupiła takie cudeńko Odpowiedz Link Zgłoś
polly6 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 31.01.08, 15:27 myślę, że taki z dwoma mieszadłami jest po prostu dokładniejszy i chyba misa jej wtedy większa. Ale moja mama ma Clatronica z jednym mieszadłem i tez pyszny chlebek jej sie upiecze Ja właśnie dzisiaj bedę piec - tzn. wsypię składniki i potem tylko wyjmę gorący chlebek, który wsztscy w domu uwielbiają Odpowiedz Link Zgłoś
mamamaria3 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 31.01.08, 21:26 z automaty z dwoma mieszadłami wychodzi chlebek podłużny, z jednym "wysoki" - z dziwnym kształtem jak na chleb. Jeżeli to ma być chleb bezglutenowy to najlepiej wybierz taki z programem dla bezglutków. Wprawdzie na podstawowym programie też się upiecze i będzie dobry, ale na gluten-free wychodzi lepszy. Ja kupiłam na allegro przywieziony z Niemiec i jestem bardzo zadowolona z ceny i z użytkowania (ok.100zł). Siostrze kupiłam chyba mulinex za całe 300zł - w ciągu roku zszedł teflon i był już napraiany Odpowiedz Link Zgłoś
mamciulka-nikulka Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 31.01.08, 21:32 No właśnie w sklepach to marny wybór. A jakie marki możecie polecić?? Odpowiedz Link Zgłoś
blizniaczka1 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 01.02.08, 11:00 A jak smakuje taki chleb bezglutenowy pieczony w domu? Ten, ktory musze kupowac dla dziecka w sklepie jest ohydny, taki jakby czerstwy, i synek nie chce jesc, chyba ze jest opieczony na chrupko w tosterze. Taki automat w sumie by mi sie przydal, zeby czasem dla nas upiec zdrowy chleb z maki pp. Odpowiedz Link Zgłoś
dronka Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 02.02.08, 13:43 Wlasnie mysle nad zakupem automatu, teraz robie w piekarniku. Ten diametralnie rozni się od tego sklepowego, jest mięciutki, pulchny, długo jest świeży. Ma też inny kolor, bardziej przypomina bułkę niż chleb. Robię go z mieszanki chlebowej firmy Bezgluten i trzymam się przepisu na opakowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
mamamaria3 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 01.02.08, 21:34 jak na mój gust ten pieczony w domu nie jest wcale smaczniejszy. może tańszy. Bezglutenowe chleby są smaczne tylko po tosterze. Moje dziecię je bułki schar i one są super w smaku tylko cena... Ale też smaczne bułki wychodzą z mąki schar - z przepisu na opakowaniu Odpowiedz Link Zgłoś
kasiapro1 Re: Automat do pieczenia chleba bezglut.-jaki??? 02.02.08, 13:18 Wlasnie zamowilam przez allegro: www.allegro.pl/item301329720_duzy_automat_do_chleba_1000_elta_ba123_od_jksklep.html Ma dwa mieszadla,duza maoc co wazne,sporo programow,czytalam dobre opinnie o nim Odpowiedz Link Zgłoś