dotera 28.05.26, 17:27 Miałem dwie lekcje. Ładna pokazująca drogę. Bolesna. Dosłownie mocno bolesna. Ból fizyczny, który był jak kropa kończąca uświadomienie sobie absurdu pewnych moich obsesji Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dotera Re: Dzis 28.05.26, 17:42 Gdy to napisałem automatycznie zdarzyła się sytuacja w której przyszło mi postąpić przeciwnie . Życie jest ironiczne . Przede wszystkim dialektyczne Odpowiedz Link