28.05.26, 17:27
Miałem dwie lekcje. Ładna pokazująca drogę. Bolesna. Dosłownie mocno bolesna. Ból fizyczny, który był jak kropa kończąca uświadomienie sobie absurdu pewnych moich obsesji
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Dzis 28.05.26, 17:42
      Gdy to napisałem automatycznie zdarzyła się sytuacja w której przyszło mi postąpić przeciwnie . Życie jest ironiczne . Przede wszystkim dialektyczne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka