romanpidlaszuk
25.02.07, 05:47
Howorat szczo na Pidlaszi nedolho budut wybory do sejmiku i referendum w
sprawi Rospudy
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3943197.html
Czy ne warto pry okazji w ukrainskomownych gminach Pidlasza
www.harazd.net/~nadbuhom/holosy-pidliaszszia/mapa_holosy_mp3.htm
zrobyty referednum w sprawi dwomownych nazw polsko- ukrainskich
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=57725166&a=57775352
?