koguciik-2972
16.07.12, 17:38
kochani !!- właśnie kluje się nowa - genialna teoria spiskowa !! Panowie !! strzeżmy się !! :D Po forach GW grasuje straszliwa szajka bab :D uwodzą biednych naiwnych facetów - czasem tak sprytnie, że zapewne niecnymi czynami sprawiają, że owi sami je zaczepiają :D a potem...........
straaaaaaaaaaaaaaaszneeeeeeeeee :D podobnoooooooo puszczają biednych naiwnych w skarpetkach :D albo nawet skarpetki też zabierają i oddają psom do zabawy :D
[b]red-fox[/b] - ostatnia ofiara straszliwych bab :D normalnie mi go szkoda :D :D :D