Forum   jazz

jazz

(427 wyników)
  • Witam, wczoraj przyszło mi do głowy, że bardzo byłoby mi trudno znaleźć w polskiej muzyce reprezentantów tak modnego obecnie na świecie smooth jazzu. Anna Maria Jopek? Jakoś nikt nie przychodzi mi do głowy. Może podpowiecie?
  • [b]III LETNIA AKADEMIA JAZZU W WYTWÓRNI[/b] Zapraszamy do Wytwórni na coroczne święto fanów jazzu! Już po raz trzeci przy Łąkowej 29 melomani będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach z gwiazdami jazzu oraz koncertach, odbywających się pod nazwą Letnia Akademia Jazzu. Wstęp na wszystkie wydarzenia wpisujące się w program III Letniej Akademii Jazzu, poza koncertem inaugurującym The Manhattan Transfer jest [b]bezpłatny[/b]. [img]https://www.toyastudios.pl/images/events/banne...
  • Tak mnie ta opinia zafrapowała, że aż postanowiłem zaprezentować ją na forum. Naszym forum. WPROST: Dlaczego jazz miałby być traktowany jako szlachetna odmiana muzyki? Leszek Możdżer: Dzięki Philowi Manzanerze, gitarzyście z Londynu, z którym współpracuję, zrozumiałem, co odróżnia jazz od rocka. Fundamentem jazzu jest niepewność, a fundamentem rocka jest pewność. Pewność tego, co będzie dalej. Dzięki tej stabilności muzyka rockowa jest w stanie przyciągnąć o wiele większą publi...
  • Jaki jest najpiękniejszy utwór smooth jazzowy?Lub piosenka?
  • jazz(10)

    kocham soft jazz jakie plyty sobie kupic? poradzcie..
  • Niezły tekst, choć można polemizować z niektórymi stwierdzeniami, ale nie z tym że jednak mogłoby być lepiej. Sądzę, że osoby kierujące, uczące w tej szkole zwyczajnie... nie potrafią inaczej. A jak to zmienić - trzeba, albo dokształcać te osoby, albo je zamienić na inne.
  • W tym tygodniu zamierzam podjąć kolejną próbę przekonania się do jazzu, tym razem oglądając go na żywo. Tymczasem chętnie bym poznał Wasze poglądy odnośnie pytania w temacie :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się