goniec3
29.05.02, 21:15
Panie trenerze. Niech się pan nie przejmuje ludźmi z Częstochowy. Powim za
pana, zgodzi się pan ze mna lub nie
1. Ignaczak jest dobry, ale w trudnych momentach pęka. Porażki Galaxii np do 8
z Mostostalem to wynik jego słabej i nierównej gry
2 Stelmach przez pół sezonu siedział na ławie. Po drugie jeśli gosć stawia
żądania, że będzie pierwszym lub wcale to niech nie gra wcale.
Pozdrawiam i życzę sukcesów z kadrą.