Dodaj do ulubionych

"lowca skor" chwali sie wspolpraca z CPR-Bydgoszcz

02.02.07, 22:36
www.naratunek.org.pl/strona%20fundacji/strona%20glowna/glowna.htm

" Lipiec 2005
8 Lipca 2005 odbyły się robocze spotkania Zarządu Fundacji z Prezydentem
miasta Bydgoszczy, w Sztabie Zarządzania Kryzysowego i Pogotowie Ratunkowego.
Ustalono zasady współdziałania i rozpoczęto wypracowanie procedur wzajemnego
powiadamiania i zakres działania...(foto)


- dlaczego nikt do tej pory nie zareagowal na to ? Przeciez to wstyd dla
naszego miasta .... i HANBA !!!

caly czas reklamuje sie Tomasz Selder o tym spotkaniu i tej wspolpracy

radca
Obserwuj wątek
    • radca Re: "lowca skor" chwali sie wspolpraca z CPR-Bydg 02.02.07, 22:39
      nalezy jeszcze kliknac z lewej strony na " AKTUALNOSCI "
      a wtedy przesuwajac po informacjach - trafimy na Bydgoszcz oraz spotkanie
      w CPR z prezydentem miasta

      radca
      • radca Re: "lowca skor" chwali sie wspolpraca z CPR-Bydg 02.02.07, 22:42
        w AKTUALNOSCI - znajdziemy informacje pt. " SPOTKANIA W BYDGOSZCZY "

        radca
        • intervention Re: "lowca skor" chwali sie wspolpraca z CPR-Bydg 02.02.07, 22:46
          Ale ostatecznie do współpracy nie doszło, więc o co chodzi?
          • radca Re: "lowca skor" chwali sie wspolpraca z CPR-Bydg 02.02.07, 23:13
            intervention napisał:

            > Ale ostatecznie do współpracy nie doszło, więc o co chodzi?

            - o co chodzi ? otoz prosze bardzo....

            Akurat dowiedzialem sie,ze osoby z Bydgoszczy - zwiazane z Tomaszem Selderem
            i wspoplracujace z nim - pod jakims tam zorganizowaniem ..... w sposob
            podstepny ( takie przynajmniej uzyskalem informacje i wylumaczenie ) ukartowaly
            i zorganizowaly to spotkanie w samym CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO-Bydgoszcz

            Bylo to tak zmontowane,ze po zebraniu zorganizowano spotkanie z prezydentem
            miasta i uwienczono tym spotkaniem wspolne fotografie.Tak tez nawet potwierdzil
            o tym spotkaniu sam TOMASZ SELDER w rozmowie telefonicznej - o ktorej juz
            kiedys dokladnie poinformowalem Opinie Publiczna.

            Uzyto tutaj pewnego podstepu i ws posob podstepny doprowadzono do wykonania
            fotografii - z samym prezydentem , aby nastepnie tym sie wychwalac na swojej
            stronie internetowej.

            Rozumie,ze wspolpraca mogla nie zostac sfinalizowana ( z oczywistych wzgledow
            i zwazywszy na haniebna przeszlosc samego TOMASZA SELDERA w organizowaniu
            procederu " lowcow skor " oraz tzw. " handlu skorami "... i nie tylko.

            Wiec natychmiast powinno to zniknac ze strony internetowej - poniewaz jest to
            swiadome i celowe wprowadzanie w blad czytajacych takie informacje oraz dajace
            przeswiadczenie,ze taka wspolpraca istnieje.

            Nasze wladze powinny sie stanowczo odciac od tej informacji z wspoplraca oraz
            zazadac wycofania tej - tak haniebnej i wstydliwej informacji.

            Nadal istnieje ten tekst.... i dziwnym wydaje sie,ze wladze miasta i wszyscy Ci
            ktorym lezy na sercu DOBRO i BEZPIECZENSTWO mieszkancow Bydgoszczy oraz
            przeswiadczenie i oczekiwanie,ze w chwili zagrozenia zycia lub zdrowia -
            przybeda uczciwe SLUZBY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO .... a po "lowcy skor " nie
            pozostanie w Bydgoszczy nawet najdrobniejszy slad

            chodzi o to ,aby doprowadzic do wyeliminowania tej informacji ze strony
            internetowej o tej rzekomo podjetej wspolpracy

            radca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka