radca
02.02.07, 22:36
www.naratunek.org.pl/strona%20fundacji/strona%20glowna/glowna.htm
" Lipiec 2005
8 Lipca 2005 odbyły się robocze spotkania Zarządu Fundacji z Prezydentem
miasta Bydgoszczy, w Sztabie Zarządzania Kryzysowego i Pogotowie Ratunkowego.
Ustalono zasady współdziałania i rozpoczęto wypracowanie procedur wzajemnego
powiadamiania i zakres działania...(foto)
- dlaczego nikt do tej pory nie zareagowal na to ? Przeciez to wstyd dla
naszego miasta .... i HANBA !!!
caly czas reklamuje sie Tomasz Selder o tym spotkaniu i tej wspolpracy
radca