czwarty.wymiar 19.02.07, 15:42 Gdańska to jedna z "flagowych" ulic miasta. Szkoda tylko, że więcej na niej dziur niż nawierzchni! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coooler1 Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 20:36 polecam napisać ten post do drogowców. Może nie wiedzą, że taki problem istnieje... Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 20:46 coooler1 napisał: > polecam napisać ten post do drogowców. Może nie wiedzą, że taki problem > istnieje... Może nawet nie wiedzą, że w ogóle taka ulica istnieje... Odpowiedz Link Zgłoś
maximus100 Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 20:49 i to jest tez wina prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 21:01 To jest wina "odpowiedzialnych" za drogi. Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 21:03 maximus100 napisał: > i to jest tez wina prezydenta? twoja wypowiedź jest bez sensu. Zupełnie nie związana z tematem więc lepiej zamknij ryj i się tu nie udzielaj. Odpowiedz Link Zgłoś
marecki_m Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 20:57 Moze nie wiedza nawet,ze Torun jest niedaleko Bydgoszczy. Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Re: ul. Gdańska - żenada! 19.02.07, 21:00 Ta, jasne. A co to ma do rzeczy? Odpowiedz Link Zgłoś
marco776 wiele biedy, okna zaklejane gazetami, odpadajacy 20.02.07, 14:26 Na Londynku widac wiele biedy, okna zaklejane gazetami, odpadajacy tynk. Wyglada gorzej niz slamsy. A to centrum jest! Odpowiedz Link Zgłoś
dar_jag1 Re: wiele biedy, okna zaklejane gazetami, odpadaj 21.02.07, 08:08 Nie ma sie co dziwic, wg danych GUS, grod nad Brda stracil ok. 25.000 obywateli przez ostatnie kilka lat. Zostaja starzy lub biedni (to oczywiscie uporszczenie, a le w duzej mierze tak jst). A kto ma modernizowac te kamienice? Odpowiedz Link Zgłoś